10 najlepszych firm w USA do podjęcia pracy

Praca w USA

10 najlepszych firm w USA do podjęcia pracy w Stanach Zjednoczonych według magazynu Fortune. Od 25 lat czasopismo Fortune drukuje listę najlepszych firm w USA w których warto pracować i ubiegać się o pracę w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli interesuje Cię praca w USA i masz odpowiednie do tego kwalifikacje, znajomość języka angielskiego i doświadczenie w branży, dlaczego nie wysłać swojego CV i ubiegać się o legalną pracę w USA? Cały świat stanie przed Toba otworem! Zobacz gdzie warto podjąć pracę w Stanach Zjednoczonych.

Praca w amerykańskich korporacjach

Dwa ostatnie lata pandemii i “koronawirusa” zakłóciły wydawanie tejże statystyki, ale warto ją poznać i zobaczyć najbardziej atrakcyjnych pracodawców w olbrzymich Stanach Zjednoczonych. Warto poznać warunki pracy i świadczenia socjalne jakie oferują poszczególne amerykańskie firmy. Większość z tych firm to światowe tuzy i firmy które większość z nas dobrze zna. Więc jeżeli “corpolife” jest dla Ciebie i liczysz na takie miejsce pracy w USA, warto zaznajomić się z poniższą listą w naszym dzisiejszym artykule związanym z pracą w USA.

Zapotrzebowanie na nowych pracowników w USA

Chociaż COVID-19 na zawsze zmienił sposób, w jaki pracujemy, najlepsze amerykańskie firmy wspierają swoich pracowników, gdy poruszają się oni po niezbadanych wodach lub dopiero zaczynają swoją karierę w danej firmie. Duże firmy w USA zawsze potrzebują świeżego nawozu w postaci nisko płatnych pracowników. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co wyróżnia daną firmę na dzisiejszym rynku pracy w Stanach Zjednoczonych. Do tych firm także docierają spragnieni wyższych zarobków Polacy i jest możliwość zatrudnienia w takiej firmie dla kandydatów z Polski.

Zobacz także: gdzie szukać ogłoszeń o pracę w USA

Najlepsze firmy w USA do pracy w 2022r

  1. Cisco Systems
  2. Hilton Worldwide Holdings
  3. Wegmans Food Markets
  4. Salesforce
  5. Nvidia
  6. Accenture
  7. Rocket Companies
  8. American Express
  9. David Weekly Homes
  10. Capital One Financial

 

Praca w korporacji w USA
Praca w korporacji w USA. 10 najlepszych firm w USA

Zainteresuje Cię także: polskie firmy na Florydzie |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?