10 najlepszych SPA w Miami

Mandarin Oriental Miami

Miasto Miami, oferuje fantastyczny wachlarz, nie tylko luksusowych hoteli, ale także wspaniałych i niesamowicie wyposażonych SPA , oraz salonów masażu i odnowy biologicznej. Jeżeli odwiedzasz Miami w najbliższym czasie, poniżej znajduje się lista 10 najlepszych SPA w Miami. Przejrzyj także inne nasze sugestie jak np. 10 najlepszych hoteli w Miami czy 10 najlepszych restauracji w Miami.

10 najlepszych SPA w Miami

  1. The Standard Spa Miami Beach – ten elegancki spa oferuje szeroką gamę zabiegów, w tym masaże, terapie wodne i zabiegi na twarz.
  2. Acqualina Spa by ESPA – to luksusowe spa oferuje szeroki wybór zabiegów, w tym masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało.
  3. Lapis Spa at Fontainebleau Miami Beach – to piękne spa oferuje różnorodne zabiegi, w tym masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało.
  4. The Spa at Mandarin Oriental, Miami – ten ekskluzywny spa oferuje wysokiej jakości masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało.
  5. The Ritz-Carlton Spa, Key Biscayne – ten spa oferuje wiele usług, w tym masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało, a także posiada wspaniały widok na ocean.
  6. Exhale Spa Miami – to miejsce oferuje szeroką gamę zabiegów, w tym masaże, terapie skórne i zajęcia fitness.
  7. Remède Spa at St. Regis Bal Harbour – ten spa oferuje wiele różnych zabiegów, w tym masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało.
  8. The Spa at Four Seasons Hotel Miami – ten elegancki spa oferuje wiele różnych zabiegów, w tym masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało.
  9. The Biltmore Spa – to spa oferuje szeroką gamę zabiegów, w tym masaże, terapie skórne i zabiegi na ciało.
  10. The Carillon Miami Wellness Resort – ten spa oferuje wiele różnych zabiegów, w tym masaże, terapie skórne i zajęcia fitness, a także posiada wspaniałe widoki na ocean.

Powyższe lokalizacje to także najlepsze miejsca w Miami i warto je poznać przed wizytą i oglądaniem nieruchomości w Miami. Dzielnice Miami są kluczowe dla wybrania odpowiedniego miejsca na zakup nieruchomości w Miami i na południowej Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?