4 najlepsze miejsca na Sylwestra w Miami

Sylwester Miami

Sylwester w Miami? Dlaczego nie! Spędź Nowy Rok i Sylwestra w Miami na Florydzie w USA! Marzenia trzeba spełniać w życiu! Miami to wspaniałe miasto Florydy i Stanów Zjednoczonych. Miami co roku oferuje mnóstwo imprez, ewentów i uroczystości gdzie można zaplanować fantastyczną noc Sylwestrową. Noc którą zapamiętacie do końca życia.  Jeżeli akurat planujesz przyjazd do Miami w tym czasie, może warto wybrać którąś z poniższych imprez, które opisujemy w naszym artykule.

Miami to niesamowite miasto, które warto zobaczyć o każdej porze roku. Ale nie tylko plaże i niesamowite życie nocne przyciąga tłumy z całego świata do Miami. Dzieje się tutaj wiele, także w sferze kultury i sztuki. Ale o tym pisaliśmy w innych artykułach o Miami. Dlatego warto czytać nasze aktualności z Florydy.

Teraz jeszcze łatwiej jest dotrzeć do Miami, nawet z odległej Polski. Polskie linie lotnicze LOT już od paru lat oferują bezpośrednie loty z Warszawy na lotnisko w Miami. Czasami ceny biletów lotniczych są bardzo niskie i warto zarezerwować swój lot do Miami, nawet jeżeli miałby być to wyjazd na 5 lub 6 dni. Oczywiście bez planowania oglądania nieruchomości z naszą agencją i bez odwiedzania naszego biura nieruchomości na Florydzie.

Od czego zacząć planowanie Sylwestra w Miami

Planowanie Sylwestra w Miami warto rozpocząć nie tylko od rezerwacji lotu z Polski do Miami, ale także od rezerwacji najlepszego hotelu w Miami. Opcji noclegowych jest co niemiara i tak naprawdę wszystko zależy od budżetu jaki zamierzasz przeznaczyć na dobry hotel w Miami. Tutaj też warto zapoznać się z lokalizacją w jakiej chcesz zanocować w Miami i w jakiej dzielnicy chcesz spędzić te kilka nocy w Miami. Do tego warto jest poznać najlepsze dzielnice w Miami.

Zainteresuje Cię także artykuł: Co zwiedzić w Miami w kilka dni

Spędzenie Świąt Bożego Narodzenia na Florydzie w Miami to temat na inny artykuł, natomiast dzisiaj podpowiemy Wam 4 najlepsze miejsca na spędzenie Sylwestra w Miami 2022/2023. Wyłączamy tutaj informacje o najlepszych klubach nocnych w Miami, gdzie bawią się milionerzy i miliarderzy. Ale do rzeczy – poniżej są 4 miejsc a w Miami najlepsze na Sylwestra 2023.

Sylwester Miami
Sylwester Miami

Sylwester w hotelu Fontainebleau New Year’s Eve 2023

Co to będzie za impreza! Co za party! Przywitaj nowy rok w bardzo luksusowym hotelu Fontainebleau z Marshmallow i Khalidem. Wstęp zaczyna się od 250 USD i obejmuje otwarty bar premium. Poza tym jest nawet część rodzinna, więc nie musisz zostawiać dzieci w domu.
Oczywiście są stoły z fantastycznym jedzeniem i kabiny (cabanas) na party. Więc zbierz swoją ekipę i zaplanuj ten najlepszy Sylwester w Twoim życiu.
Tutaj kupisz bilety i zobaczysz jak wyglądał Sylwester w Fontainebleau w latach ubiegłych.

Bayfront New Year’s Eve 2023

A może Sylwester na nabrzeżu w Miami Cię zainspiruje do zaplanowania takiej imprezy? Nie masz wysokiego budżetu na Sylwestra w tym roku? To może być impreza właśnie dla Ciebie w samym sercu Miami.
Świętuj Sylwestra za darmo w Bayfront Park! Tysiące ludzi w każdym wieku przybywa do tego parku w każdą noc sylwestrową. Są występy artystyczne (live music) na żywo i fajerwerki nad zatoką Biscayne Bay. Oczywiście są i stoliki dla VIP-ów. Najlepiej będzie Ci zaparkować przed samym Bayfront Park. Jest dostępny łatwy parking. Tutaj kupisz bilety na te imprezę.

Dreamland New Years Eve Miami 2023

Kolejna opcja na Sylwestra w Miami na rok 2022/2023. Dlaczego planować tylko jedną imprezę w Miami, kiedy można iść na cztery!?
Dreamland to najlepszy sylwestrowy festiwal LGBTQ+ w Miami na Florydzie. A w zasadzie w całych Stanach Zjednoczonych. Od 29 grudnia do 1 stycznia możesz tańczyć dzień i noc począwszy od South Beach do Wynwood. A będą przygrywały takie zespoły jak Purple Disco Machinen i Sofi Tukker. Sylwestrowa impreza odbędzie się w M2 i zabrzmią takie rytmy jak eupforic, house i electro-pop w wykonaniu takich sław jak LP Giobbli, Danny’ego Verde’a i Matta Dentona.
Sprawdź ceny biletów i dostępność.

Magic City Hippies at Miami Beach Bandshell

Czwarta opcja spędzenia Sylwestra w Miami w tym roku. Może najciekawsza opcja na ten świąteczny czas. Poniżej znajdziesz link do strony internetowej tego wydarzenia z możliwością zakupu biletów na tę arcyciekawą imprezę w Miami. Nie każdy Sylwester na Florydzie musi brzmieć jak “untz untz untz“. Wkrocz w Nowy Rok w North Beach Bandshell z hippisami z Magic City! Drzwi otwierają się już o 19:00, kiedy to marka psyche-funk z rodzinnego miasta Miami wejdzie na scenę wraz z Cannibal Kids i innym zespołem, który wkrótce zostanie ogłoszony. Patrz strona internetowa w linku. Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 36 dolarów.

Najprostsze rozwiązanie na Sylwestra w Miami

Oczywiście powyższe cztery propozycje nie każdemu mogą przypaść do gustu. Ale nawet jeżeli nie masz szczególnych planów co do organizacji Sylwestra w Miami w tym roku, sam przyjazd do tego miasta powinien Ci wystarczyć. Praktycznie każdy hotel i każda plaża w Miami będzie miała ludzi i imprezowiczów z szampanami w rękach i muzyką. Nawet obserwując niebo w Miami z balkonu hotelowego powinno Wam dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Będą ognie sztuczne i parady statków. Do zobaczenia w Miami.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?