7 najlepszych aplikacji na jedzenie na wynos w Miami

Jedzenie na wynos w USA

Jedzenie na wynos w Miami? Oto 7 najlepszych aplikacji na telefon. Nie ważne czy odwiedzasz Miami na wakacjach, czy jesteś w hotelu, wynajmowanym apartamencie, czy też mieszkasz na stałe w Miami – jedzenie na wynos w dzisiejszych czasach to podstawa. Zamawianie przez aplikacje to dzisiaj MUS! A dobre aplikacje przez które możemy zamówić jedzenie na wynos w Miami są dziś arcyważne dla każdego. Bez względu na wiek i orientację seksualną!

Aplikacje na telefon w USA do jedzenia na wynos

Kilka z nich na pewno znasz z Europy i z Polski. Ale kilka z nich są tylko amerykańskie i warto je poznać zanim zabierzesz się za zamawianie jedzenie na wynos w Miami. Warto też wspomnieć, że jeżeli nie masz amerykańskiego numeru telefonu, niektórych aplikacji nie ściągniesz ze swojego konta App Store czy Google account. Musisz mieć amerykańskie konto (kartę płatniczą) i amerykański numer telefonu. Tak jest również podczas zakupów on line w amerykańskich sklepach internetowych.

Podobnie jest z innymi aplikacjami np. bankowymi – niektórych aplikacji nie ściągniesz na swój polski telefon lub europejski numer telefonu. Musisz posiadać amerykańskie konto i amerykańską kartę kredytową podłączoną do swojego konta w App store lub w Google.

7 najlepszych aplikacji – jedzenie na wynos

Nie chce Ci się wychodzić z pokoju hotelowego po długiej podróży samolotem z Polski na Florydę? Nie znasz jeszcze najlepszych restauracji w Miami, albo jesteś w hotelu oddalonym od najlepszych hoteli w Miami? Nic nie szkodzi! Poniżej przedstawiamy 7 najlepszych aplikacji – jedzenie na wynos z restauracji w Miami.

Jedzenie na wynos aplikacje
Jedzenie na wynos najlepsze aplikacje w USA

Trzeba Wam wiedzieć, iż Miami to mekka dla “foodies“. Miami pełne jest wspaniałych restauracji, także restauracji z gwiazdkami Michelina są obecne w Miami, nie wspominając o innych lokalizacjach Florydy. Jak Key West, Orlando, miasto Jacksonville czy Tampa. A w Miami, oprócz głównych sieci restauracyjnych Ameryki i fast foodów znanych sieci na całym świecie, Miami pełne jest doskonałych restauracji, praktycznie z każdego zakątka świata.

Najpopularniejsze kuchnie w Miami

Najpopularniejszymi restauracjami w Miami są restauracje włoskie, francuskie, restauracje amerykańskie, gdzie zjemy nie tylko świetnego steka, restauracje francuskie, są restauracje kubańskie i kuchnia kubańska, jest mnóstwo restauracji brazylijskich, kolumbijskich i doskonałych restauracji peruwiańskich, tak popularnych w ostatnich latach. Z resztą kuchnia z Peru i fusion kitchen musisz spróbować w Miami.
Mięsiwo jest nie dla Ciebie? Dla wegetarian i wegan też jest cała masa restauracji i jest mnóstwo opcji jedzenia na wynos w Miami. Tych którzy odżywiają się na surowo, też znajdą doskonałe restauracje i miejsca gdzie można zdobyć jedzenie na surowo. Podobnie nie będą cierpieli w Miami amatorzy diety keto i diety paleo. tak popularnej formy odżywiania, szczególnie w Europie Wschodniej w ostatnich latach.

A gdzie na śniadanie w Miami

Dla wielbicielu kuchni chińskiej jest mnóstwo dobrych restauracji w Miami. Sa także dobre bufety chińskie. Jest parę dobrych indyjskich restauracji w Miami, głównie na Coconut Grove, gdzie warto wybrać się po południu lub wieczorem. Jeżeli szukasz dobrego śniadania w Miami, to warto skorzystać z sieciówek amerykańskich (bardzo dobrych!) takich jak First Watch, Another Broken Egg Cafe albo restauracje z sieci  Toojay’s Deli. Świetna kuchnia żydowska i żydowskie śniadania w Toojay’s. Polecamy!

Zainteresuje Cię także: 20 najlepszych restauracji w Miami

Polskie jedzenie w Miami …?

A co z polskim jedzeniem w Miami zapytacie? Nie ma wiele polskich restauracji na Florydzie i w Miami. W samym Miami osobiście nie znam żadnej polskiej restauracji. Ale może … “i miss something …”
Kilkanaście lat temu, dwóch Polaków otworzyło polską restaurację w Boca Raton, ale niestety biznes padł po kilkunastu miesiącach z niewiadomego mi powodu. Może zabrakło doświadczenia w gastronomii, może ciężkiej pracy, może miłej obsługi. A może Polacy z Florydy nie pokochali tego miejsca. Nie wiemy …

Rosyjskie sklepy z polskim jadłem

Istnieją polskie sklepy na Florydzie i w okolicach w Miami. A najlepszy wydaje się sklep rosyjski z polskimi produktami w Hollywood, najlepsze ceny i najlepszy wybór polskiego jedzenia. Wędliny, pasztety, podroby i mięsiwa wszelkiej maści. Polskie produkty w przyzwoitych cenach i w dobrym wyborze. Szkoda że polskie restauracje nie potrafią odnieść sukcesu w Miami i na Florydzie.

A przecież sporo Amerykanów zna polską kuchnię, a jednak polskie restauracje i polski biznes tego rodzaju nie potrafi odnieść sukcesu na Florydzie i nie potrafimy “sprzedać” naszej kuchni mieszkańcom Florydy. A przecież mamy sporo do pokazania w tej materii i polskie smaki powinny się doskonale sprzedawać w Stanach Zjednoczonych. Pomijam tutaj polskie restauracje w Chicago czy w Nowym Jorku bo to odrębny temat do dyskusji.

A jednak “coś nie gra” w tym temacie. Jeżeli macie opinie w tym względzie skomentujcie ten post poniżej w komentarzach. Chętnie poczytamy opinie innych Polaków na Florydzie dlaczego polskie restauracje nie potrafią się przebić na Florydzie.

Aplikacje na telefon do jedzenia na wynos w Miami i na Florydzie

Ale wróćmy do sedna naszego artykułu – najlepsze aplikacje do jedzenia na wynos w Miami. Zamawianie jedzenia z hotelu w Miami. Z czego najlepiej korzystać.

1. GRUBHUB

Znana na całym świecie aplikacja do zamawiania jedzenia na wynos. Niezwykle popularna w Ameryce. Ogromny wybór restauracji poselekcjonowanych według rodzaju kuchni. Łatwa obsługa i płatność. Podany czas oczekiwania. Ważne żebyście pamiętali. W USA daje się napiwki. Tipy daje się w restauracjach, knajpach barach i dostarczycielom jedzenia także. Dacie ile chcecie ale 20% “tip” w USA to standard. Ci ludzie nie zarabiają zbyt wiele i głównie liczą na napiwki. Ale zrobicie jak chcecie.

GrubHub poprosi Cię najpierw o podanie adresu (więc musisz znać swój adres hotelu), a następnie dostarczy przyzwoitą listę pobliskich opcji jedzenia na wynos. Do wyboru są typowe kategorie takie jak: kanapki, kuchnia latynoska, fast food, sushi, włoskie, chińskie, francuskie, indyjskie, amerykańskie i inne. Opłaty za dostawę różnią się w zależności od restauracji i zazwyczaj wynoszą od 2 do 5 USD. Możesz poprosić o jak najszybszą dostawę jedzenia lub możesz zaplanować dowóz jedzenia do czterech dni wcześniej.
Jednak tylko niektóre restauracje umożliwiają śledzenie postępu Twojej dostawy jedzenia.

2. UBER EATS

Oczywiście Uber Eats! Znany i lubiany, także w dużych polskich miastach i aglomeracjach. Raczej w małych miasteczkach i wioskach polskich – zapomnij! Nie trzeba raczej nikomu tłumaczyć jak obsługiwać czy ściągnąć aplikację Uber Eats na telefon. Masa opcji jedzenia na wynos. Do wyboru do koloru, włącznie z Mc Donalds, Burger King i i KFC, Wendy’s, Taco Bell.

Uber Eats w USA najprawdopodobniej ma największy wybór restauracji w Miami. Wszyscy użytkownicy tej flagowej aplikacji Uber do wspólnych przejazdów, nie powinni mieć większych problemów z poruszaniem się po aplikacji mobilnej i zamawianiem jedzenia. Uber Eats w Miami może być jednak drogi. Spodziewaj się, że do każdego zamówienia zostanie doliczona opłata za dostawę w wysokości minimum 4,99 USD (i nadal będziesz miał możliwość dania napiwku kierowcy).
Z dobrych stron Uber Eats? System śledzenia Uber Eats jest niezwykle dokładny, ale początkowo szacowany czas dostawy posiłku jest zwykle przesuwany o 10 do 20 minut. Więc nie oczekuj, że Twoje jedzenie będzie super gorące. Takie są realia.
W godzinach nocnych i wczesno porannych czas oczekiwania na jedzenie zamówione przez Uber Eats zwiększa się.

3. AMAZON PRIME NOW

Z tego co się orientuję Amazon Prime Now, to niezbyt popularna platforma do jedzenia na wynos w Polsce. W Stanach obecna w większych miastach, w tym w Miami. Czy masz wykupione członkostwo w Amazon Prime? Jeśli tak, to taka usługa dostawy Amazon jest w Twoim abonamencie. Amazon Prime Now jest dostępny dla klientów z Miami, chociaż opłata za dostawę wynosi 4,99 USD, chyba że Twoje zamówienie przekracza 35 USD.

4. DOORDASH

Niezwykle popularna aplikacja w USA przeznaczona do jedzenia na wynos. Także sporo osób pracowało lub pracuje i dostarcza jedzenia na wynos przez tę aplikację. DoorDash jest bardzo popularny na Florydzie i stosunkowo tani.

DoorDash to stosunkowo nowa aplikacja do dostarczania jedzenia z restauracji w Miami. DoorDash próbuje się wyróżnić na tym nowym, konkurencyjnym rynku, obiecując szybkość dostawy, twierdząc, że realizuje wszystkie dostawy w ciągu jednej godziny lub mniej. DoorDash posiada dość szeroki wybór restauracji i rodzajów kuchni do wyboru z wieloma opcjami fast food. Mc Donalds, KFC, Arbys, Wendy’s i inne.
W tej chwili aplikacja DoorDash oferuje wszystkim nowym członkom 30 dni bez opłaty za dostawę, co jest całkiem atrakcyjną ofertą, biorąc pod uwagę, że opłaty za dostawę mogą wahać się od 99 centów do ponad 8 USD.

Jedzenie na wynos USA
Jedzenie na wynos USA

5. POSTMATES

Raczej nie słyszeliście o tej aplikacji do zamawiania jedzenia na wynos w Polsce lub w Unii Europejskiej. Postmates to kolejny krajowy gigant dostawczy, na równi z Uber Eats. Oba działają również w bardzo podobnym systemie dostarczania i zamawiania jedzenia na wynos w USA. Najpierw wybierz miejsce, potem zamów jedzenie (przygotuj się na opłatę za dostawę, która normalnie wynosi 3,99 USD) i śledź swoje zamówienie w drodze do Ciebie. Aplikacja Postmates uwielbia oferować “spontaniczne” kody rabatowe na bezpłatne dostawy jedzenia, więc pamiętaj o włączeniu powiadomień, aby otrzymywać takie kody na twoją aplikację w telefonie.

6. DELIVERY DUDES

Niezwykle popularna aplikacja do zamawiania jedzenia i posiłków z restauracji w Miami i w zasadzie na całej Florydzie. Delivery Dudes to łatwa w obsłudze aplikacja mobilna. Nie jestem pewny czy możliwa do ściągnięcia na telefon z Polski czy z Unii Europejskiej. Tak czy inaczej, będziesz potrzebowała amerykańskiej karty płatniczej aby móc zamówić jedzenie poprzez Delivery Dudes.
Delivery Dudes to niezawodna aplikacja, która działa tylko w Miami Beach (od South Beach do Mid-Beach). Możesz zamówić zarówno online, jak i przez aplikację mobilną. Dostępne jest również śledzenie zamówień, a wszystkie dostawy mają zryczałtowaną opłatę za dostawę w wysokości 6,99 USD. W tej chwili Delivery Dudes już jest dostępny w innych miastach Florydy.

7. INSTACART

Chyba najciekawsza ze wszystkich powyższych aplikacji mobilnych. Szczególnie gospodynie domowe i kucharze domowi będą zadowoleni z używania Instacart na Florydzie i w Miami. Przez Instacart możesz zamówić zakupy z dostawą do domu z dosłownie wszystkich supermarketów i sieci handlowych na Florydzie. W tym możesz zrobić zakupy w Walmart, Publix, Target, popularnym Whole Foods, CVS i Walgreens.
Warto skorzystać, szczególnie jeżeli zamierzasz zabawić w Miami na dłużej i robić zakupy do domu poprzez aplikacje mobilne. Polecamy.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?