AMBASADA AMERYKAŃSKA W WIELKIEJ BRYTANII LONDYN

Ambasada Amerykańska Londyn UK. US Embassy in London UK. Informacje o amerykańskiej ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Wielkiej Brytanii w Londynie. Szukasz adresu i informacji o amerykańskiej ambasadzie w UK? Poniżej znajdują się pełne informacje wraz z dokładnym adresem, dojazdem i numerem telefonu do ambasady. Informacje dla osób posługujących się językiem polskim, poszukujących informacji o wizach do USA, informacji o legalnym pobycie w USA i wyjeździe z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Wyjazd z Wielkiej Brytanii do USA. Jak umówić się na interview do amerykańskiej ambasady w Londynie i godzinach otwarcia amerykańskiej ambasady w Londynie – stolicy Anglii.

Informacje dla Polaków

Informacje szczególne przydatne dla Polaków ubiegających się o wizę do USA lub wypełniających wniosek ESTA przed wjazdem do Stanów Zjednoczonych. Praktyczne informacje związane z ambasadami USA położonymi w Europie w tym wypadku o ambasadzie amerykańskiej na terytorium Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Mieszkasz w UK? W okolicach Londynu lub w otaczających Londyn wioskach i miasteczkach? Właśnie do amerykańskiej ambasady musisz umówić się na spotkanie kiedy Twój wniosek ESTA zostanie odrzucony przez system elektroniczny/internetowy. Wtedy musisz zgłosić się osobiście do ambasady amerykańskiej w Wielkiej Brytanii i ubiegać się o możliwość wjazdu do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych. Jeżeli nie masz nic za kołnierzem na pewno Ci się uda.

Ambasada Amerykańska w Londynie

Ambasada amerykańska w Londynie
Ambasada amerykańska w Londynie

Adres ambasady amerykańskiej w Londynie

U.S. Embassy London
33 Nine Elms Lane
London, SW11 7US
United Kingdom
telefon: +44 (0)20 7499-9000
strona internetowa: https://uk.usembassy.gov/

Powyższa amerykańska ambasada to nowa ambasada amerykańska w Londynie, przeniesiona w 2018 z centrum Londynu. Placówka została przeniesiona do sekcji Battersea Park w londyńskiej dzielnicy Wandsworth w połowie stycznia 2018 r.

Jak dojechać

Nowa ambasada USA w Londynie jest dostępna ze stacji Vauxhall lub Battersea Park. Obie stacje są dużymi terminalami autobusowymi, podziemnymi i kolejowymi. Z każdego z nich należy przesiąść się do autobusu 156 lub 344, aby wysiąść na Elm Quay Court, lub można dojść pieszo w 10 minut od Vauxhall lub 16 minut od stacji Battersea Park. Obie opcje są wygodne jeżeli nie użyjesz Ubera albo nie skorzystasz z czarnej taksówki w Londynie.

Nowa lokalizacja ambasady USA została otwarta dnia 16 stycznia 2018 roku. Stara lokalizacja znajdowała się przy Grosvenor Square 24 w centrum Londynu. Ciekawostka. Nowy adres amerykańskiej ambasady w Londynie ma chwytliwy nowy kod pocztowy z „US”. (patrz powyżej na adres i kod pocztowy ambasady).

Ambasada USA w Londynie na mapie

Wejście do amerykańskiej ambasady w Londynie

Publiczne wejście do ambasady dla interesentów nazywa się wejściem do usług konsularnych South Pavilion Consular Services i znajduje się w południowym pawilonie. Przy wejściu znajduje się kontrola bezpieczeństwa na wzór kontroli na lotnisku.

Rozważ przybycie 15 minut przed Twoją umówioną wizytą, aby przejść screening. Strażnicy nie wpuszczą Cię do budynku na więcej niż 30 minut przed wizytą.

Jeżeli masz obywatelstwo amerykańskie i aby uzyskać dostęp do USCIS w ambasadzie USA, aby odebrać pozwolenie na ponowne wjazd, wejdź przez wejście dla gości konsularnych, naciśnij „American services” w windzie i przejdź do poczekalni paszportów amerykańskich na trzecim piętrze. Usiądź przy oknie numer 47.

Konsulaty Amerykańskie na terenie Wielkiej Brytanii

U.S. Consulate General Belfast
U.S. Consulate General Edinburgh
U.S. Consulate General Hamilton
U.S. Virtual Presence Post in Wales

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?