Atak zimy w Stanach Zjednoczonych na Florydzie też chłodno

Atak zimy w Stanach Zjednoczonych

Atak zimy w Stanach Zjednoczonych. W ciągu ostatnich dni zrobiło się chłodno także na południowej Florydzie. W zasadzie na całej Florydzie. Atak zimy na kontynencie amerykańskim dotarł także na Florydę. Dziś mój termometr w samochodzie rano wskazywał 65 stopni F. Wczoraj było jeszcze chłodniej. Nie było tak na Florydzie od 1983 roku – tak mówili w głównych wiadomościach. Iguany na Florydzie “zahibernowały” się na ten czas. Za kilka dni kiedy temperatury wrócą do normalności iguany wrócą do życia.

Powiązany temat: klimat Florydy kiedy najlepiej jechać

Święta Bożego Narodzenia 2022

W sumie to miła odmiana – parę chłodniejszych dni na Florydzie. Święta tegoroczne właśnie upłynęły pod znakiem niskiej temperatury. A przed nami Nowy Rok i Sylwester, który warto spędzić w Miami. Jeżeli nie u znajomych lub Twoich przyjaciół, to jest kilka ciekawych opcji na spędzenie Sylwestra 2022/2023 w Miami. Zobacz nasze propozycje na Sylwestra 2022 w Miami.

Iguany na Florydzie
Iguany na Florydzie w stanie hibernacji

Grudzień 2022 sytuacja na amerykańskim rynku nieruchomości

A co na rynku nieruchomości na Florydzie? Generalnie ceny nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych zaczynają spadać. Choć Floryda, a szczególnie południowa Floryda, zostaje w tyle w tych statystykach z amerykańskiego rynku nieruchomości. Ale widać już, że oferty są dłużej na rynku. Nie sprzedają się błyskawicznie jak parę miesięcy temu. Właściciele florydzkich posesji niechętnie obniżają ceny nieruchomości. Ale da się już zaobserwować iż to się dzieje.

Wszyscy czekamy na większe spadki cen nieruchomości na Florydzie, ale widać iż Ci którzy kupili w 2020, 2021 i z początkiem 2022 mieszkanie lub dom na kredyt  i “zalokowali” się na 3% oprocentowanie niechętnie będą się pozbywali nieruchomości.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?