BERNACLE HISTORIC STATE PARK

Barnacle Historic State Park znajduje się w Miami na Florydzie w USA. Park znajduje się w dzielnicy Coconut Grove, gdzie również warto zainteresować się nieruchomościami w tych pięknych okolicach miasta. Najlepszy czas na odwiedzenie Coconut Grove w Miami to wieczór, kiedy restauracje, bary i knajpki są wypełnione po brzegi kolorowym tłumem. Spotkasz tutaj ludzi z każdego zakątka świata, ale dominuje tłum posługujący się językiem hiszpańskim i angielskim.Wtedy, po zmroku widać doskonale urok Coconut Grove i czuć atmosferę prawdziwego Miami.

Ale również można się tutaj wybrać na lunch z przyjaciółmi lub na biznesowy posiłek z partnerem w interesach, jakie masz zamiar przeprowadzić w Miami. To dobre miejsce na spokojną rozmowę o interesach. Np. o inwestowaniu, kupowaniu i sprzedawaniu czyli o wspaniałych nieruchomościach w Miami.

Bieda i bogactwo Miami

Oprócz restauracji, sklepów i galerii, Coconut Grove ma parę innych ciekawych atrakcji, wartych odwiedzenia i spędzenia tutaj czasu podczas Twojej wizyty w tej części magicznego Miami. Luksusowe nieruchomości mieszają się z rozsypującymi się domkami na działkach, powiedziałbyś rodem z ogródków działkowych w Polsce … albo biednych nieruchomości z krajów Ameryki Łacińskiej, np. nieruchomości w Kostaryce, albo nieruchomości w Peru.  Natomiast parę przecznic dalej, znajdują się apartamentowce w cenach sprzedaży, grubo powyżej miliona dolarów.

Barnacle Miami

Luksusowe apartamentowce i zadbane domy, a tuż obok rozsypujące się rudery. To kontrast jaki uderzy Cię, kiedy po raz pierwszy zawitasz do Coconut Grove w Miami. Poniżej parę atrakcji które warto odwiedzić i na które warto poświęcić parę godzin w tej atmosferze, jakże innej niż biznesowy i „napompowany” Brickell lub downtown Miami. Nie wspominając o tętniącej życiem, naładowanej proteinami (czytaj sterydami) i ciałami z klinik chirurgii plastycznej – South Beach w Miami. Ale takie właśnie jest Miami i to się właśnie kocha w tym mieście …

Barnacle Historic State Park

Co prawda wejście do parku kosztuje całe 10 dolarów. Uwaga, warto sprawdzić aktualne ceny wejścia do parku. Ale te pieniądze będą dobrze wydane. Piękny park wraz z arcyciekawą budowlą. Barnacle jest wciśnięty pomiędzy luksusowe wieżowce. Barnacle to najstarszy budynek w Miami, który stoi do dziś na oryginalnym fundamencie. Dom został wybudowany w roku 1891 przez pierwszego „snowbird”.

Powiązany temat dotyczący Miami: jak zaplanować wakacje w Miami

Tak nazywają się osoby spędzające zimy na Florydzie, uciekające z północnych, zimnych stanów USA na Florydę.Z pochodzenia Nowojorczyk, komandor Ralph Munroe wybudował dom, po części z drewna wydobytego z rozbitych wraków statków. Zakochał się w Coconut Grove i przywiózł swoją żonę na Florydę, którą klimat Florydy miał uratować od gruźlicy. Niestety żona zmarła, a Ralph Munroe został w Miami na zawsze. Żona Ralpha Munroe jest pochowana w Coconut Grove.

Projektowanie jachtów

Głównym zajęciem i pasją Ralpha Munroe było budowanie jachtów i ich projektowanie. Wielu bogatych rezydentów Miami zleciło Munroe projekt i budowę swoich luksusowych jachtów cumujących w Zatoce Biscayne. Do dziś zachowało się wiele oryginalnych części budynku, piękne meble we wnętrzu, pochyły dach, oraz zabytkowe werandy, które wpuszczają chłodną, nadmorską bryzę do wnętrza domu. Warto zobaczyć główny hol wejściowy do budynku.

Barnacke park w Miami
Barnacle Historic Park w Miami

Jeżeli tego typu atrakcje są dla Ciebie i jesteś o odpowiedniej porze w Barnacle Historic State Park może wybierzesz się na jeden z koncertów: Moonlight Concerts, odbywających się cyklicznie w tym miejscu. 4 lipca każdego roku w dzień niepodległości USA, odbywają się tutaj tradycyjne pikniki, organizowane dla mieszkańców Miami.

Adres Barnacle Historic State Park

3485 Main Hwy.
Miami, Coconut Grove

Barnacle jest otwarty od 9.00 do 17.00. Wycieczki z przewodnikiem o 10.00, 11.30, 13.00 i 14.30. Park jest zamknięty w poniedziałki, Nowy Rok, Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie.
Parkowanie auta w samym parku nie jest możliwe, ale można zaparkować samochód obok na ulicy. Wejście do parku jest tuż obok Coconut Grove Playhouse.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?