Bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy

Wojna na Ukrainie a sprawa Polska

Wojna na Ukrainie i aktualna sytuacja w Polsce. Czy nie daje Ci to do myślenia …? Nie martwisz się że “Ruscy wejdą do Polski”? Czy Polska jest bezpieczna? Niemieckie Patrioty stoją już na polu pod Zamościem! Bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy (i dla Ciebie) może (powinna być !) w Ameryce!
Pomyśl o tym! Gdzie może być bezpiecznej w tej chwili na świecie!

Pomagamy Polakom w lokacie kapitału na terenie USA

To my pomagamy Polakom w dywersyfikacji inwestycji i przeniesienia kapitału z Polski lub z Europy i solidnych inwestycji w USA!
Inwestycja w nieruchomości w USA, da Ci nie tylko zabezpieczenie Twojego kapitału, ale przede wszystkim – odpowiednia inwestycja w dom, mieszkanie lub lokal handlowy – da Ci fantastyczny “cash flow” i wysoki zwrot z inwestycji.
Mimo tego iż w USA zanosi się na kryzys, ludzie z Europy w tym Polacy, inwestują w Ameryce na potęgę.
A jak przyjdzie kryzys to będzie jeszcze lepiej, bo będzie więcej okazji na rynku.

Zadzwoń do nas i się zapytaj

Co chwila otrzymujemy telefony z Polski od osób zainteresowanych taką inwestycją za oceanem. Ludzie w Polsce nie wiedzą co dalej stanie się na Ukrainie, jak potoczy się wojna za naszymi granicami. Czy wojna nie przeniesie się dalej na zachód?
Wizyta prezydenta Bidena w Polsce, może i nas utwierdziła w przekonaniu że NATO i USA stanie za nami “murem”, ale przecież my Polacy pamiętamy i znamy doskonale historię Europy. A szczególnie “obiecanki” Wielkiej Brytanii i Francji przed wybuchem II wojny światowej.
Jak nam to wszystko daje do myślenia … nieprawdaż …?

Polacy inwestują na Florydzie na potęgę

Już w ubiegłym roku 2022, sporo naszych klientów wzięło pod uwagę właśnie te czynniki i kupiło apartament lub dwa, na inwestycję w Miami.
Te inwestycje są wynajęte i na siebie pracują, a kapitał jest bezpiecznie ulokowany w Ameryce. A w najgorszym wypadku Pan Kowalski z Polski wraz z rodziną wsiada w samolot do Miami i za 11h jest na Florydzie.

Zainteresuje Cię także: przeniesienie kapitału za granicę

Granica Polska

Pomożemy Ci znaleźć solidną inwestycję na Florydzie

Zapraszamy Was serdecznie do kontaktu z nasza agencją nieruchomości i do dyskusji nad Twoimi planami i przemyśleniami co w tej chwili zrobić i jak zachować się w obecnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce. Myśle że jeżeli czytasz te słowa, to już zrobiłeś pierwszy krok do takiego “ruchu” w swoich finansach i inwestycjach, ponieważ trafiłeś na nasz serwis internetowy. Wystarczy iż napiszesz lub zadzwonisz do nas. Przejdź do zakładki Kontakt.

Welcome to Miami!

Zapraszamy do odwiedzenia Miami i południowo wschodniej Florydy i zastanowienia się gdzie ulokować swoje środki na wypadek wojny z Polską i przeniesienia działań wojennych na tereny Polski. Historia pokazała nam już nieprzewidywalne rzeczy i zwroty akcji, których nikt nigdy nie był w stanie przewidzieć. A Ameryka zawsze będzie Ameryką i Twoje pieniądze będą tu bezpieczne, a przede wszystkim bedą pracowały na siebie. Zapraszamy.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?