Bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy jest w Ameryce

Putin i sytuacja na wschodzie

Bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy … Polska – Ukraina – Rosja … przecież to tak blisko … Ostatnie wypowiedzi Putina i wiadomości które do Ciebie docierają z odbiornika telewizyjnego, ze stron internetowych albo z social media. Co zdarzy się za kilka tygodni lub miesięcy na wschodnim froncie … ? Czy Putin użyje bomby atomowej? Czy też zadziwi nas wszystkich jakąś kontrofensywą na zachód?  Polska jest “tuż za miedzą”. Jeżeli macie inwestycje w Polsce lub w Europie na pewno myśleliście czy nie ma bezpieczniejszego miejsca do ulokowania swojego kapitału. Przecież to normalne myślenie osoby która zarabia i mądrze inwestuje …

Naturalną odpowiedzią są oczywiście Stany Zjednoczone i inwestycje w USA. A nieruchomości na Florydzie, to najlepsza i najbardziej przyjazna i prosta forma inwestycji za oceanem Twojego kapitału. Do tego można uzyskać bardzo wysokie zwroty z takiej inwestycji w postaci pasywnego przychodu z zakupionej nieruchomości. Nasze biuro zajmie się po zakupie wynajmem Twojej nieruchomości i opieką nad domem lub mieszkaniem które kupisz na Florydzie.
Przy niektórych inwestycjach można uzyskać nawet 10% zwrot z inwestycji!

Warto pomyśleć o takim ruchu i przerzucić swój kapitał do USA

Drogi dolar który w tej chwili dochodzi do kwoty 4.85 PLN (końcówka września 2022r) to rezultat obecnej sytuacji geopolitycznej i wielu innych czynników. Być może to w tej chwili hamuje Cię od podjęcia takiej decyzji i inwestycji w dolarach, ale pomyśl o bezpieczeństwie i wysokich zwrotach z zainwestowanego kapitału w USA.
A może myślisz o domu wakacyjnym albo domu na emeryturę na Florydzie. Może nie potrzebujesz już “gonić” za pieniędzmi. Floryda to perfekcyjne miejsce na dostatnią emeryturę. Pokażemy Ci gdzie jest najlepiej kupić dom na Florydzie w świetnej lokalizacji i z doskonałymi serwisami.

Dolary na złotówki
Dolary na złotówki

Powiązany temat: jak legalnie wywieźć pieniądze z Polski i zainwestować poza Unią Europejską

Inwestujemy na Florydzie od 2011

Pomożemy Ci dobrze tutaj zainwestować! My, właściciele biura FLORYDA.EU “odkryliśmy” nieruchomości na Florydzie w roku 2011. Mamy ogromne doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości w Polsce, w nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości w Bułgarii, w nieruchomości w Tajlandii i w nieruchomości na Kostaryce.
Te wszystkie kraje są do bani !! ….
Nic nie równa się z zakupem i wysokościom zwrotu z inwestycji w Stanach Zjednoczonych na Florydzie. To zupełnie inny świat! Bezpieczeństwo inwestycji, regulacje prawne, korzystne dla “landlorda” (właściciela nieruchomości) a nie dla wynajmującego, jak to jest w Polsce, albo w śmiesznej Hiszpanii czy w innych krajach południowo europejskich. Gdzie lokator ma większe prawo do nieruchomości niż Ty jako właściciel/inwestor. I Ty jako właściciel, który kupił swoje mieszkanie, możesz tylko bezradnie patrzeć albo sądzić się z “nierobem” który mieszka za darmo w Twojej nieruchomości …

Prawo w USA jest po stronie właściciela/inwestora a nie lokatora

W Ameryce to wygląda zupełnie inaczej. Tutaj niepłacący lokator “nie ma nic do gadania” i takie indywiduum nie ma żadnych praw.
Tutaj szanuje się właściciela nieruchomości, a lokator jest wdzięczny iż może mieszkać i wynajmować naszą nieruchomość.
Niesfornego lokatora się eksmituje, a Ty za tydzień będziesz miał nowego lokatora. Tutaj wybiera się wśród lokatorów którzy aplikują aby wynająć Twoją nieruchomość.

Niewielu osób zdaje sobie z tego sprawę jak to wygląda w Ameryce. Ale tak właśnie jest. Dlatego zachęcamy Was do kontaktu z naszym biurem i z naszymi polskimi agentami nieruchomości na Florydzie. Przyjedź na Florydę i zacznij inwestować w najlepszych miejscach na świecie do inwestycji. A nie w nieruchomości w Europie czy w nieruchomości w Polsce.

Masz inną opinię? Znasz lepsze miejsca do inwestycji na świecie? Wiesz gdzie uzyskać wyższy zwrot z inwestycji niż z nieruchomości na Florydzie? Napisz w komentarzach poniżej. Obal nasze argumenty? Zachęcam do polemiki i dyskusji.

Ameryka i Floryda – bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy

Szczególnie teraz w obliczu wojny na Ukrainie i pogróżek towarzysza Putina …

Zobacz proces zakupu nieruchomości na Florydzie z naszym biurem

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?