BOYNTON BEACH

Boynton Beach Floryda. Miasto na wschodnim wybrzeżu. Wschodnie wybrzeże Florydy jest wypełnione ciekawymi miejscami, miastami i miasteczkami. Nawet jeśli patrzymy tylko na południowo wschodnią część Florydy, możemy wymienić takie miasta jak West Palm Beach, Pompano Beach, Fort Lauderdale, Hollywood, Boca Raton na Florydzie czy w końcu Miami. Każde z tych miejsc jest trochę inne, jednak wszystkie łączy podobna atmosfera Florydzkiego wschodniego wybrzeża, przepełnionego słońcem. Czasem jednak warto odwiedzić mniejsze i mniej znane miasta na wschodnim wybrzeżu, przykładowo położone na południe od West Palm Beach i na północ od Delray Beach, klimatyczne Boynton Beach.

Boynton Beach

Miasto Boynton Beach

Boynton Beach to miasto położone w hrabstwie Palm Beach. Jego historia sięga roku 1894 roku, kiedy to Henry Morrison Flager zbudował kolej na Florydzie. Jeden z dowódców walczących w Amerykańskiej Wojnie Secesyjnej – Nathan Boynton ujrzał te malownicze tereny, które do dziś noszą nazwę na część jego nazwiska.

Powiązany temat: przejdź do szukania nieruchomości w Boynton Beach

Był on pod tak ogromnym wrażeniem potencjału tych terenów, że postanowił wybudować tu Boynton Hotel. Wraz z nim zaczęli tu przyjeżdżać pierwsi osadnicy, którzy szybko zorientowali się, że żyzne gleby w tym klimacie pozwolą im na hodowlę ananasów, mango, owoców cytrusowych i rozpoczęli ich uprawę i eksport w głąb kraju, z wykorzystaniem wybudowanych przez Flagera linii kolejowych. Miasto oficjalnie zostało założone i trafiło na mapy Stanów Zjednoczonych 26 września 1898 roku.

“Spokojniejsza” opcja dla Miami

Cichsza i spokojniejsza lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie. Boynton Beach, mimo, że jest mniejszą miejscowością od wielkiego West Palm Beach czy Miami, to oferuje wszelkie odmiany nadmorskiego wypoczynku. Oprócz kompleksów plaż i hoteli, możecie tutaj odwiedzić centrum handlowe Boynton Beach Mall, oraz dziesiątki restauracji, barów czy klubów muzycznych.

Boynton Beach
Plaża w Boynton Beach

Główna plaża Boynton zlokalizowana jest w Oceanfront Park. Obiekt ten jest otwarty siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku, bez względu na to czy jest to grudzień, czy czerwiec, czy jest to zwyczajny powszedni dzień, czy świąteczny. Profesjonalni ratownicy, którzy pilnują bezpieczeństwa plażowiczów zapraszają Was tutaj między godziną 9:00 a 17:15.

Plaża jest dobrze utrzymana i czysta, oprócz pięknego piasku i krystalicznie czystej wody, są tutaj także dobrze zagospodarowane wydzielone miejsca na grilla, oraz tereny piknikowe. Przy plaży znajduje się kompleks sanitarny gdzie znajdziecie prysznice, oraz toalety.

Plaże w Boynton Beach

Inne miejsca, gdzie możecie spędzić miły czas na plaży to Ocean Inlet Park. Jest to strzeżona piękna plaża o długości 600 metrów, przy której również znajdziecie miejsca na rozbicie pikniku czy bary z przekąskami. Znajduje się tu także plac zabaw, gdzie Wasze pociechy wyładują nadmiar energii, oraz miejsca przeznaczone do połowu ryb, a także miejsca do cumowania łodzi i jachtów.

Powiązany temat: noclegi na Florydzie

Jeśli nie macie własnej łodzi, a chcecie popływać i macie takie uprawnienia nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ w Ocean Inlet Park można wypożyczyć jacht lub łódkę i popłynąć w rejs samemu, lub jeśli nie macie uprawnień możecie wypłynąć w rejs z wykwalifikowanym personelem.

Parki w Boynton Beach

Innym dość znanym obiektem rekreacyjnym przy plaży jest Gulfstream Park. Jest to zaciszny park położony nad samym oceanem. Dzięki temu, że jest zaciszny, możecie tu spędzić romantyczne chwile, nie obawiając się o to, że ktoś będzie Wam przeszkadzał, lub gapił się na Was, ponieważ większość osób tu przebywających, ceni sobie ciszę i spokój i spędza romantyczne chwile patrząc w krystalicznie czystą wodę. Gulfstream Park to także idealne miejsce, jeśli jesteście amatorami nurkowania na Florydzie, możecie tutaj nurkować przy brzegu, lub korzystać z odpowiedniej oferty nurkowania z instruktorami.

Zainteresuje Cię także: Lake Worth na Florydzie

Życie nocne, knajpy i kluby

Jeśli lubicie rozrywkę, prawdopodobnie przypadnie Wam do gustu życie nocne w Boynton Beach. Miasto nie jest przepełnione, trudno w nim szukać miejsc zapchanych po brzegi odwiedzającymi je turystami, ale nie oznacza to, że osoby lubiące zabawę nie znajdą tu czegoś dla siebie. Kluby muzyczne, bary, dyskoteki i innego rodzaju lokale otwierane wczesnym wieczorem, zamykane nad ranem.

Restauracja Banana Boat
Restauracja Banana Boat w Boynton Beach

Sweetwater

Sweetwater Bar and Grill, to otwieraną po 17:00 i zamykaną nad ranem restauracją – barem, z amerykańską kuchnią, na temat którego w Internecie można przeczytać skrajne opinie, ale jedno jest pewne, można się tu najeść i napić do woli tradycyjnego amerykańskiego jedzenia i spędzić tu z przyjaciółmi niejedną noc.

Zainteresuje Cię także: kuchnia kubańska na Florydzie

Menu zmienia się zależnie od tego co aktualnie można świeżego kupić, więc oprócz tego, że zjecie tu dobre, polecane potrawy, możecie mieć pewność, że ryby i owoce morza, czy steki są świeże, przygotowane od razu po Waszym zamówieniu.

Banana Boat

Innym ciekawym miejscem jest lokal Banana Boat w Boynton Beach, które powstało w 1978 roku. Ciekawostką jest fakt, że jest to lokal znajduje się na łodzi, gdzie oprócz miejsc siedzących w środku, pod dachem, można siedzieć na patio, obserwując jednocześnie nabrzeże i port. W ciągu dnia restauracja oferuje swoim gościom ciekawe, przepyszne menu, w którym znajdziecie miedzy innymi owoce morza, wyśmienite kanapki i koktajle, a wszystko to serwowane nad samą wodą.

Powiązany temat: wypożyczalnia samochodów w Boynton Beach

Natomiast wieczorami, w czwartki, piątki, oraz w weekendy czekają tu na Was imprezy muzyczne w rytm muzyki dyskotekowej, popu i rocka. Co ciekawsze, jest to miejsce w pewnym sensie historyczne, kiedy było zakładane, w 1978 roku, większość obsługi, która aktualnie w nim pracuje, jeszcze się nawet nie urodziła. Wtedy był to jedyny taki punkt w mieście. Aktualnie oprócz restauracji, do Banana Boat należy okoliczna marina, przy której cumuje statek – restauracja, oraz inne łódki i jachty, a także okoliczne kilkupiętrowe zabudowania nad zatoką.

Nieruchomości boynton Beach
Nieruchomości Boynton Beach

Dzika przyroda Florydy tuż “za rogiem”

Jeśli jednak odwiedzacie Florydę nie tylko ze względu na jej walory rekreacyjne i możliwość leniwego odpoczynku na gorących plażach u wód krystalicznie czystego oceanu i chcielibyście również obcować z przyrodą w bardziej odosobnionym miejscu, to Boynton Beach ma też coś dla amatorów obcowania z dziką przyrodą.

Zainteresuje Cię również: rozlewiska Everglades na Florydzie

Niedaleko na zachód od miasta znajdziecie Arthur R. Marshall Loxahatchee National Wildlife Refuge. Jest to prawie 600 kilometrów kwadratowych rezerwatu dzikiej przyrody. Miejsce to nie tylko chroni dziesiątki gatunków dzikich zwierząt, ale jest to również miejsce idealne do złapania oddechu po przyjeździe z wielkiego miasta.

Powiązany temat: Big Cypress National Preserve

Turystyczne szlaki, ścieżki rowerowe, szlaki kajakowe i rampy do cumowania łodzi, a także wieże obserwacyjne pozwalają w obserwacji żyjących w rezerwacie między innymi amerykańskich aligatorów, oraz 257 różnych gatunków ptaków. Większość terenu rezerwatu to mokradła, na których rosną duże drzewa cyprysowe.

Boynton Beach to miasto dzięki któremu możecie poznać mniej zatłoczona i gwarną Florydę. Mimo, że nie jest to najbardziej znane miasto na mapie półwyspu, to jednak nie będziecie się tutaj nudzić i każdy odwiedzający to miejsce znajdzie tu na pewno coś dla siebie. Miasteczko ma wiele zalet, a przede wszystkim jest nimi cisza i spokój, w których otoczeniu możecie tu odpoczywać.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?