W 2022 nie zanosi się na obniżki cen nieruchomości w USA

Ceny nieruchomości USA

Nic nie zwiastuje obniżek cen nieruchomości w najbliższym czasie w Stanach Zjednoczonych. Ten kto czeka na zapaść albo na krach na amerykańskim rynku nieruchomości raczej nie doczeka się tego w roku 2022. W ubiegłym tygodniu Zillow zamieścił szczegółowy artykuł w którym przewiduje ponad 13% wzrost cen nieruchomości na terenie Stanów Zjednoczonych. Jak będzie naprawdę tego nie wie nikt.

Obecna sytuacja jest zbyt nieprzewidywalna, do tego dochodzi Coronavirus i jego skutki. I wiele innych czynników. Ale analizując jeszcze wiele innych wypowiedzi i czytając artykuły w amerykańskiej prasie i portalach specjalistycznych poświęconym Real Estate w USA – mniej więcej wszyscy profesjonaliści są zgodni. Że do krachu na rynku nieruchomości nie dojdzie w roku 2022, wydaje się iż nie chcą do tego dopuścić.

Ceny nieruchomości w USA
Ceny nieruchomości w USA w górę w 2022

Ile wzrosną ceny nieruchomości w USA w roku 2022

A ustanowią stosunkowo “niewielki” wzrost cen nieruchomości w USA. Co do Florydy i naszego tutejszego rynku, sytuacja ma się w miarę podobnie, jeśli wierzyć tym artykułom, a znając życie i realia rynku nieruchomości na Florydzie, najprawdopodobniej ceny nieruchomości wzrosną więcej w 2022 niż średnia krajowa. Czyli te 13%.
Floryda od początku pandemii wydaje się “safe heaven” dla Amerykanów z północy. I nie tylko, ponieważ mnóstwo ludzi z innych krajów świata decyduje się na inwestycję i na zamieszkanie na Florydzie.

Coronavirus na Florydzie

Restrykcje koronawirusowe u nas na Florydzie są praktycznie żadne, aż strach patrzeć co dzieje się w Europie i w innych krajach. Kanada wygląda o wiele gorzej w tej chwili niż USA. To miedzy innymi zasługa naszego gubernatora Florydy, którego tu wszyscy tutaj “kochamy”. Także u nas na Florydzie jest FREEDOM!

Nowe usługi dla klientów FLORYDA.EU

Dla naszych klientów systematycznie wprowadzamy nowe serwisy związane z zakupem nieruchomości przez nasze biuro.
Oferujemy w tej chwili serwisy i usługi remontowe przez związaną z nami firmę remontową na Florydzie. Dokładną specyfikację naszych usług możesz zobaczyć tutaj: remonty na Florydzie.

A w najbliższym czasie, jeszcze przed świętami wprowadzamy specjalną usługę finansowania nieruchomości z uproszczonym systemem finansowania w postaci kredytów hipotecznych – specjalnie dla obcokrajowców kupujących domy i apartamenty na Florydzie. Będzie to uproszczona procedura kredytów hipotecznych na Florydzie dla obcokrajowców.
Specjalnie przygotowana dla naszych klientów z Polski lub mieszkających z Unii Europejskiej. Szczegóły przedstawimy wkrótce i dokładne warunki finansowania pojawią się na naszej stronie w zakładce Usługi.

Pozdrawiam Was serdecznie z najlepszego miejsca na świecie jakim jest Floryda.
Nie poddawajcie się.
www.floryda.eu

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?