Dolar amerykański po 4,80 zł – najdroższy w historii

Mocny dolar amerykański

Czy dolar “dobije” do 5 zł? Wygląda na to, że stanie się to jeszcze przed końcem wakacji 2022. Musicie mieć więcej złotówek żeby kupić nieruchomość w Stanach Zjednoczonych i wygląda na to, że ta tendencja nie prędko się skończy. Ci, którzy kupili nieruchomość na Florydzie kilka lat temu lub na jeszcze na początku tego roku, zacierają teraz ręce. Mimo tego iż ceny nieruchomości w USA i tak są najwyższe od 2008 roku.
A dlaczego złotówka jest tak słaba w stosunku do USD, to już inna historia.

Ci którzy kupili nieruchomość na Florydzie na początku 2022

Z kolei Ci, którzy czerpią zyski z wynajmu nieruchomości w dolarach, też powinni być zadowoleni. Zakładając że wydają swoje zyski w innych krajach, np. w Polsce. Ale jeszcze pamiętajmy o inflacji, która również jest w USA. Nie tak wysoka jak w Polsce, ale także jest. Najczarniejsze scenariusze zapowiadają inflację w Polsce na święta Bożego Narodzenia 2002 na poziomie 25% !

Znaleźć się w systemie

Niestety, widać jak na dłoni, jak wszystko to jest ze sobą powiązane, a “summa summarum” i tak wygrywają na tej sytuacji “ultra elity” napędzające “cały ten młyn”.
Trzeba wiedzieć, jak znaleźć się w tym systemie i umiejętnie zarządzać swoim majątkiem, oraz swoimi inwestycjami. Wiedzieć, gdzie ulokować swoje pieniądze, które muszą na Ciebie zarabiać. W końcu ile masz jeszcze pracować!!
Masz wątpliwości co zrobić w tej chwili? Gdzie inwestować i w co inwestować? Skonsultuj się z nami. Zadzwoń lub napisz do nas. Oferujemy, oprócz sprzedaży nieruchomości w USA, również doradztwo inwestycyjne w USA.

Wealth Management USA
Wealth Management USA – Stany Zjednoczone – inwestycje

Mimo naszej lokalizacji na Florydzie, głównie związanej z produktami inwestycyjnymi na południowej Florydzie, nasze doradztwo nie  ogranicza się tylko do Florydy. Przedyskutuj z nami, jak zabezpieczyć i pomnożyć swój kapitał.
Skonsultuj się z nami jak powiększyć swoje portfolio inwestycyjne.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zainteresuje Cię także: Wealth Management in Florida | Doradztwo inwestycyjne | aktualności z Florydy | nowe oferty |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?