Dom na Florydzie najlepszą lokatą kapitału

Luksusowe dom na Florydzie

Nasze motto to: “Floryda – bezpieczna przystań dla Twoich pieniędzy”. Nieruchomości na Florydzie od lat są miejscem, gdzie zagraniczni inwestorzy inwestują w nieruchomości. To miejsce gdzie lokuje się kapitał i kupuje, nie tylko luksusowe nieruchomosci, ale także tańsze apartamenty i mieszkania w lokalizacjach, nie tylko takich jak prestiżowe Miami.

Gdzie są najwyższe zwroty z zakupu nieruchomości

Skontaktuj się z naszym biurem a pokażemy Ci apartamenty w Fort Lauderdale, Boca Raton, West Palm Beach lub w Delray Beach, gdzie dostaniesz świetny zwrot z inwestycji w postaci miesięcznego wynajmu. Jak pisaliśmy wielokrotnie na naszej stronie internetowej na przestrzeni lat, nie wszystkie osoby zaangażowane w biznes nieruchomościowy mają świadomość co znaczą nieruchomości na Florydzie. I jaki potencjał tkwi w tutejszym rynku nieruchomości. Musisz poświęcić trochę czasu aby to odkryć i może posiąść wiedzę nie dostępną w języku polskim.

Inwestowanie za oceanem

Nie wszyscy też Polacy mają odwagę zainwestować za oceanem. Ameryka to “inny świat” niż Polska, Unia Europejska, Dubaj, Bułgaria czy Chorwacja. Dopiero po przyjeździe tutaj i zorientowaniu się na miejscu, jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości, może zorientujesz się “o co chodzi” na Florydzie i we florydzkich nieruchomościach.

Zainteresuje Cię także: aktualności z Florydy

Dom Floryda
Dom na Florydzie najlepszą inwestycją, ale tylko dla “wyrobionych” inwestorów w nieruchomości

Wolność finansowa poprzez inwestycje w nieruchomości

Osoby szukające wolności finansowej lub osoby które już tę wolność uzyskały poprzez inwestycje w nieruchomosci także wiedzą jak “profitable” może być amerykański i florydzki rynek nieruchomości.

Floryda to rynek nieruchomości dla bardziej wyrobionego inwestora, dla osoby która interesuje się nieruchomościami zagranicznymi i dla osoby z szerokimi horyzontami. Oczywiście poziom “wejścia” na florydzki rynek nieruchomości jest wyższy, trzeba więcej tutaj pieniędzy zainwestować i nawet przyjazd na Florydę to nie wyjazd tanimi liniami lotniczymi gdzieś do Hiszpanii, Włoch czy do Chorwacji.

Zadzwoń do nas

Zapraszamy serdecznie inwestorów i osoby które chcą kupić dom lub apartament na Florydzie. Ale też nie tylko ich. Jest spora grupa osób w Polsce, szukająca domu na emeryturę, domu wakacyjnego w ciepłych krajach, domu w tropikach, gdzie będziesz mógł spędzać np. 6 miesięcy w roku. Floryda to raj dla takich osób i zainteresowanych tego rodzaju zakupem nieruchomości w Ameryce.

Serdecznie zapraszamy i witamy w Nowym Świecie!

Przejdź dalej: kontakt | Polak kupuje dom w USA | konto w banku w USA jak otworzyć | podatki na Florydzie | przewodnik po Florydzie |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?