Domy w USA tańsze w styczniu 2023

Flaga amerykańska

Domy w USA – Floryda jest najpopularniejszym stanem w USA na zakup nieruchomości przez osoby z zagranicy. Dlaczego? Bo tutaj są największe zwroty z inwestycji! To tylko jeden z czynników. Nie tylko leży w miarę blisko Europy – “zaledwie” 9h lotu z Warszawy do Miami, ale to także wspaniały klimat i styl życia przyciąga inwestorów z zagranicy. Także mnóstwo Polaków (psst..) posiada tutaj inwestycje i czerpie zyski z takiej inwestycji w postaci wynajmu miesięcznego. Pisaliśmy o tym wielokrotnie w naszych postach na naszym blogu na przestrzeni ostatnich lat.

Domy w USA

Więc jeżeli szukasz domu w USA i dobrej inwestycji w nieruchomości na terenie Stanów Zjednoczonych, nie ma wątpliwości jaki stan w USA wybrać. Floryda jest zdecydowany “winner”. Nie będziemy dziś po raz kolejny przytaczać i cytować statystyk, robiliśmy to wielokrotne w przeszłości i osoby zainteresowane na pewno znajdą nasze artykuły na naszej stronie internetowej. A dzisiaj taki krótki post, gwoli przypomnienia tej ważnej informacji.


Zainteresuje Cię także: nieruchomości w Sarasota


Myślisz o Stanach Zjednoczonych i inwestycji w amerykański rynek nieruchomości? Nie wiesz co kupić i gdzie kupić nieruchomość na Florydzie? Zadzwoń do nas lub napisz maila, koniecznie z Twoim numerem telefonu. Nie odpowiadamy na maile, bez numeru telefonu.
Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji co do inwestycji na Florydzie. W co, gdzie i jak zainwestować na Florydzie. Zapraszamy!

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?