Osiedla 55+

11 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości na osiedlach 55 +

Oferty nieruchomości z kategorii osiedli 55 plus. Na czym polegają nieruchomości 55+ na Florydzie w USA? Odpowiadamy na Wasze pytania! by zamieszkać na takim osiedlu na Florydzie, przynajmniej jeden z małżonków (partnerów) musi mieć ukończony 55 rok życia. Albo jedna osoba która kupuje nieruchomość, musi mieć skończone 55 lat. Wtedy możemy zamieszkać na takim osiedlu.

Odnosi się to także do związków homoseksualnych. Czyli małżonkowie – Pani i Pani lub Pan i Pan. Na Florydzie nie ma z tym problemu.
W naszym pięknym stanie Floryda, jest sporo tego typu osiedli, gdzie jako mieszkańcy, dominują starsze osoby. Zwykle  na takim osiedlu panuje cisza, spokój, jest mnóstwo udogodnień i atrakcji dla mieszkańców.

Nieruchomości 55 plus
Nieruchomości 55 plus

Luksusowe nieruchomości zagraniczne

Często (ale nie zawsze) są to bardzo luksusowe i niezwykle zadbane osiedla mieszkaniowe, z serwisami, zupełnie jak na terenie hotelu w standardzie pięciogwiazdkowym. Są to osiedla mieszkaniowe przeznaczone głównie dla “emerytów” którzy szukają ciszy, słońca, a przede wszystkim spokoju na Florydzie. Sprawdź ceny nieruchomości na osiedlach 55 plus w naszej ofercie, zobacz jakie domy i “condo” są dostępne w naszej ofercie i przejrzyj wszystkie lokalizacje dostępne w ofercie naszej agencji nieruchomości na Florydzie. Sprawdź ceny domów i mieszkań, a także szeregówek na osiedlach 55 plus w Ameryce.

Co prawda “nieruchomości 55+” nie są typowymi apartamentami wakacyjnymi na Florydzie, ale warto także przejrzeć ofertę nieruchomości 55 plus, gdyż zwykle są one tańsze niż zwykłe apartamenty i domy na Florydzie. Często opłaty za utrzymanie tego typu nieruchomością nie są wygórowane. Także podatki od nieruchomości 55 plus mogą być niższe. Warto te elementy wziąć pod uwagę, podczas przeczesywania aktualnych ofert nieruchomości z USA na Florydzie. Na amerykańsklch lub nawet na polskich portalach nieruchomościowych.

Serwisy i usługi na osiedlach 55+

Zwykle na tego typu osiedlach jest mnóstwo “atrakcji” i udogodnień dla mieszkańców. Na osiedlach 55+ zwykle jest świetnie wyposażona siłownia, fitness club, sauna fińska i sauna turecka. Są boiska sportowe, korty tenisowe, baseny kryte i otwarte, boiska do siatkówki, pole do gry w boulle i inne gry towarzyskie, tak charakterystyczne dla osób starszych, które szukają swojego miejsca na jesień życia w ciepłym klimacie Florydy.

W trakcje kontaktu z naszą agencją nieruchomości, podpowiemy Ci, gdzie są najlepsze osiedla 55+ w naszych okolicach Florydy i gdzie najlepiej się mieszka. A czasami musimy wykluczyć tego typu oferty sprzedaży ze spektrum naszych poszukiwań dla naszego klienta, gdyż kupujący są po prostu za młodzi na tego typu zakup nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu z naszym polskim biurem w USA. Znajdziemy dla Ciebie idealną nieruchomość za granicą, która będzie się świetnie wpisywała w Twój profil inwestycyjny, w Twoje standardy i w Twoje oczekiwania co do inwestycji w USA na Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?