Pole golfowe

12 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości przy polach golfowych

Oferty nieruchomości dla grających w golfa. Luksusowy segment amerykańskich nieruchomości, choć gra w golfa w Stanach Zjednoczonych nie należy tylko do elitarnej części społeczeństwa. Apartamenty i penthousy z widokiem na pole golfowe lub położone bezpośrednio przy polu golfowym w Stanach Zjednoczonych na Florydzie. Najlepsze oferty domów w USA z naszą polską agencją nieruchomości zlokalizowaną na Florydzie w pobliżu Miami i prestiżowej miejscowości nadmorskiej – Boca Raton w hrabstwie Palm Beach. Także luksusowe domy i wille zlokalizowane tuż przy polach golfowych południowej Florydy.

Dom w USA przy polu golfowym

Twoją pasją jest golf? Floryda w Stanach Zjednoczonych to najlepsze miejsce na świecie dla grających w golfa. A jeżeli myślisz o zamieszkaniu w apartamencie lub domu z bezpośrednim widokiem na pole golfowe, nasza agencja nieruchomości posiada tego typu oferty w sprzedaży, oraz oferty wynajmu nieruchomości zlokalizowanych w pobliżu pól golfowych tego cudownego stanu Ameryki. Koniecznie sprawdź informacje dla wyjeżdżających na golfa na Florydę o każdej porze roku.

Domy przy polach golfowych
Domy przy polach golfowych

Zamierzasz dopiero nauczyć się gry w golfa? Okolice miasta Boca Raton, Miami, West Pam Beach, Fort Laluderdale czy Lake Worth, pełne są dobrych szkół golfowych, gdzie możesz się zapisać i nauczyć gry w golfa. Floryda będzie twoim drugim domem. A dla golfistów to po prostu raj na ziemi. Zapoznaj się z naszymi ofertami inwestycyjnymi, poznaj amerykański rynek nieruchomości, oraz zainwestuj w najsolidniejszy rynek nieruchomości i zbuduj z nami swój “cash flow” oraz wolność finansową poprzez inwestycje w amerykańskie nieruchomości.

Domy w USA

Nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, a szczególnie nieruchomości na Florydzie to idealne narzędzie do zbudowania swojej wolności finansowej i rozbudowy swojego portfolia nieruchomości za granicą.

Właściciele biura Floryda.eu od lat żyją z inwestycji nieruchomości w Stanch Zjednoczonych i naszym klientom od lat polecamy najlepsze inwestycje przy polach golfowych Florydy, oraz w miejscach gdzie są najlepsze ośrodki tenisowe na Florydzie. Sprawdź także informacje o tenisie na Florydzie. Zapraszamy do naszej agencji sprzedaży i doradztwa inwestycyjnego w USA i spotkania się z nami na Florydzie w celu przedyskutowania Twoich planów i strategii inwestycyjnej w Ameryce.

Podpowiemy Ci gdzie i jak zainwestować aby otrzymać najlepszy zwrot pasywny z inwestycji w nieruchomości w USA. Bez konieczności Twojego bezpośredniego zaangażowania w tego typu działalność na terenie USA. W ofercie mamy mieszkania w USA, luksusowe apartamenty w Miami, oraz piękne domy w Palm Beach. Stań się właścicielem nieruchomości na Florydzie. Zapraszamy!

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?