FLAGA FLORYDY

Flaga stanu Floryda w USA. Tak wygląda oficjalna flaga stanu Floryda w Stanach Zjednoczonych. Zobacz jak dokładnie prezentuje się flaga Florydy, którą nie wszyscy znają, szczególnie osoby spoza granic USA.

Flaga Florydy przedstawia czerwony krzyż Świętego Andrzeja (Saint. Andrew’s Cross) na białym tle. Na środku krzyża znajduje się pieczęć Florydy (Great Seal of The State of Florida).

Flaga Florydy jest ściśle związana z historią Stanu Florydy i hiszpańską, oraz brytyjską przeszłością tego stanu. Warto poczytać niezwykle interesującą historię Florydy i jak stan ten znalazł się w obecnych granicach Stanów Zjednoczonych.

Flaga Florydy

Flaga Florydy oficjalnie została zaadoptowana dnia 6 maja 1868 roku. Ciekawym elementem flagi Florydy jest pieczęć stanowa znajdująca się w środku flagi. Pieczęć stanu Florydy używana jest także na oficjalnych dokumentach stanu Floryda, na budynkach. Używa się jej na samochodach i widoczna jest ona także na stanowych instytucjach. Przedstawia ona kobietę z plemienia Seminole, rozrzucającą kwiaty.

Legenda mówi, że kobieta jest historyczną bohaterką o nazwisku Milly Francis, ale nie ma na to żadnych potwierdzających dokumentów. Na pieczęci widnieją także dwie palmy sabałowe (to oficjalne drzewo stanu Floryda). W tle płynie parowiec, a za nim słońce przebija horyzont, a promienie słoneczne sięgają nieba. Pieczęć jest otoczona słowami „Wielka Pieczęć Stanu Floryda” i „In God We Trust” (to oficjalne motto stanu Floryda).

Flaga Florydy
5/5

Oferta tygodnia! 400.000$ Apartament w Miami Aventura

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na marzec 2023! Cena 700.000$. Dom w Parkland z 4 sypialniamiFirma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Compare listings

Porównać