FLORYDA.EU odwiedzaj nasze profile społecznościowe

MEDIA SPOLECZNOSCIOWE BIURO NIERUCHOMOSCI

Serwisy społecznościowe. Dziś trochę autoreklamy, ponieważ chcemy zaprosić Was do odwiedzania naszych profili społecznościowych. Choć “społecznościówki” nie są najważniejsze w reklamie i promocji biur nieruchomości, to jednak w dzisiejszym, zdominowanym przez media społecznościowych świecie, są nieodzowną formą marketingu i promocji. Można też podejrzeć jak wygląda życie na Florydzie i jak sprzedają się nieruchomości w USA.

Indywidualna oferta dla każdego z Was

Naszym głównym kanałem reklamowym od lat pozostaje nasza strona internetowa i reklama w prasie, to jednak również jesteśmy dość aktywni w mediach społecznościowych. Ale konkretne oferty nieruchomości przede wszystkim znajdziesz na naszej stronie internetowej i po pierwszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Media spoelecznosciowe w biurze nieruchomosci

Ale przede wszystkim, po pierwszym kontakcie z nami. Bo to jest najważniejsze. Każdą ofertę skrupulatnie przygotowujemy dla Was, pod Wasze wymagania, budżet i oczekiwania inwestycyjne co do nieruchomości na Florydzie.

Wykonaj pierwszy telefon do nas

Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma swoje cele i oczekiwania co do inwestycji. Jak zawsze powtarzamy, najważniejszy jest Wasz przyjazd na Florydę i spotkanie z nami. Ale pierwszy telefon to pierwszy “punkt zaczepienia” i nawiązania kontaktu z Wami. Do czego serdecznie, niedzielnie Was dzisiaj zapraszamy.

POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI NA FLORYDZIE

tel. +1 (561) 900 8050

FLORYDA.EU w mediach społecznościowych

Linki do naszych serwisów społecznościowych, gdzie znajdziesz najróżniejsze informacje, zdjęcia, filmy i inne ciekawostki związane z inwestycjami w nieruchomości w USA i na Florydzie.

Facebook FLORYDA.EU
Twitter FLORYDA.EU
Instagram FLORYDA.EU

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?