GDZIE KUPOWAĆ W MIAMI

Gdzie kupować w Miami. Poradnik inwestora w USA. Gdzie inwestować w nieruchomości w Miami. Informacje o najlepszych lokalizacjach na inwestycję w dom lub apartament w Miami na Florydzie.

Dzielnice w Miami nie mają wyraźnie określonych granic. Generalnie Miami możemy podzielić na północne Miami, południowe Miami, zachodnie Miami i centrum miasta, czyli downtown Miami. Na zachodnie Miami składa się również sławna dzielnica Little Havana, niezwykle sławne miejsce, gdzie koncentruje się życie latynoskie i emigrantów z Kuby.

To głównie hiszpańskojęzyczne miejsce i jeżeli zdecydujesz się na tę lokalizację, dobrze jeżeli będziesz władał językiem hiszpańskim w tej części Miami. Hiszpański to drugi język w Miami, usłyszysz go dosłownie wszędzie, także w dużych agencjach nieruchomości i wśród osób parających się handlem nieruchomościami na Florydzie i nieruchomościami w Miami.

Powiązany temat: Miami kupno nieruchomości

Gdzie kupują sławni i bogaci .... także polscy celebryci

Tak… tak … mnóstwo Polaków posiada nieruchomości w Miami i na Florydzie ….

Sławni i bogaci kupują nieruchomości głównie w północnej części Miami, także we wschodniej części miasta w takich lokalizacjach jak Midtown, oraz Upper East Side. Tutaj także znajduje się dużo pięknych historycznych domów, część z nich pochodząca z lat 20-tych XX wieku. To jest MiMo Historic District, sławny ze swojej architektury.

Powiązany temat: dzielnica Coconut Grove w Miami

Część South Beach Miami, to część miasta składająca się z 23 przecznic położonych najbardziej na południe, oddzielających Ocean Atlantycki i zatokę Biscayne Bay. To miejsce gdzie znajdują się ikony art-deco. Szereg hoteli, bloków mieszkalnych i budynków wybudowanych w stylu art-deco, to symbol Miami.
 Ta część miasta to także historyczna część Miami ze starszymi budynkami, oraz historycznymi parkami.


Północna część Miami jest najbardziej zróżnicowana i posiada bardzo bohemistyczną atmosferę, bardzo odpowiadającą osobom poszukującym prawdziwych okazji do inwestycji w nieruchomości w Miami.

Miami apartamenty

Co kupować w Miami

Jakie nieruchomości kupować w Miami i na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju nieruchomości szukasz w Miami, przede wszystkim będzie zależało od Twojego budżetu przeznaczonego na taką inwestycję i ilości miejsca, jakiej będziesz potrzebował. Czy wolisz dom wolnostojący lub mieszkanie w apartamentowcu. Mieszkania z widokiem na ocean w Miami są drogie i ich ceny trzymają zawsze wysoki poziom. Z tym trzeba się liczyć, jeżeli akurat apartament z widokiem na morze Cię interesuje jako inwestycja.

Warto poznać amerykańskie słownictwo, związane z nieruchomościami, gdyż diametralnie różni się ono od nazewnictwa nieruchomości w Europie i nawet znając dobrze angielski, można się trochę pogubić, gdyż nazewnictwo brytyjskie nieruchomości, różni się znacznie od amerykańskiego określania poszczególnych rodzajów nieruchomości.

Po amerykańsku, nie po angielsku

Dobrze jest przyswoić sobie amerykańskie nazewnictwo i wtedy dopiero wyruszyć na łowy prawdziwych okazji nieruchomości w Miami.
Przede wszystkim nazwa „condo” to odpowiednik brytyjskiego „apartment” lub „flat”, a polskiego, apartament lub mieszkanie. Ale w USA „apartment” oznacza nieruchomość którą wynajmujemy, a nie jesteśmy jej właścicielami. I ucząc się dalej: szeregówki lub szeregowce nazywane są „linked homes” lub „townhomes”. Nieruchomości typu dom lub willa na niezależnej działce, nazywają się „single family homes”. Parter to „first floor” nie „ground floor”, jak w Wielkiej Brytanii.

To tylko podstawowe informacje o amerykańskim nazewnictwie nieruchomości. Przyda Ci się ta wiedza przed polowaniem na amerykańskie nieruchomości i wyjazd do Miami w poszukiwaniu najlepszych nieruchomości inwestycyjnych na Florydzie. Oczywiście tylko z agencją floryda.eu nieruchomości zagraniczne, oddział na Florydzie. Przeglądaj nasze najnowsze oferty nieruchomości w Miami w innym rozdziale naszej strony internetowej. Okazje do inwestycji w Miami czekają na Ciebie, a wspaniałe Miami czeka na nowych odkrywców.

Przejdź do ofert nieruchomości z Miami:

Dom miami

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?