Gdzie najlepiej wypożyczyć samochód na Florydzie

Lincoln samochod amerykanski

Jeżeli planujecie wyjazd na Florydę, nie tylko w celu poszukiwania nieruchomości inwestycyjnej, albo przyjazd chociażby na najbliższe wakacje, to jednym, niezwykle ważnym elementem “układanki” podróży będzie wynajem samochodu w Stanach Zjednoczonych.
I to nie ważne czy lądujesz na lotnisku w Miami, czy na lotnisku w Nowym Jorku. Samochód, to “podstawowa rzecz” w USA i wynajem wehikułu na czas pobytu w stanach może zdecydować o udanym, albo mniej udanym wyjeździe do USA.

Zarezerwuj samochód ze sporym wyprzedzeniem

To podstawowa zasada. Lepiej zarezerwować samochód wcześniej na wyprawę do USA. Może być taniej, choć niekoniecznie, czas Coronavirusa wszystko pomieszał i wynajmy w Stanach drastycznie podrożały. Także te znane i mniej znane portale do rezerwacji samochodów na świecie które z pewnością dobrze znasz jak Carrentals.com czy Kayak na pewno trzeba sprawdzić i wyszukać najlepszą opcję na czas pobytu w stanach.

Trudno nam polecać jakąś konkretną firmę czy wypożyczalnie w Miami, Fort Lauderdale czy w Boca Raton. Wszystkie wypożyczalnie w USA to ogromne “molochy korporacyjne” i olbrzymie firmy , chciałoby się rzec monopoliści. Ale “pewnikiem” bossowie tych firm obraziliby się na nas.

Hertz rent a car wydaje się dobrą opcją na wynajem auta w USA. Alamo też jest niezłe. Może warto spróbować Dollar rent a car albo Avis lub Thrifty.

Wynajem samochodu Floryda

Globalne wyszukiwarki aut na wynajem

Najlepiej będzie skorzystać z wyszukiwarki globalnej wynajmu samochodów na świecie. Wtedy wydaje się, że można najlepsze ceny wynajmu uzyskać.

Z takich praktycznych porad osoby mieszkającej na Florydzie od wielu lat. Wynajmijcie duży samochód. Najlepiej jak największy gabarytowo. Nawet jeżeli cena jest wyższa?

Nie wynajmujcie małych samochodzików

Nie wynajmujcie tanich “pchełek”, samochodów i samochodzików których modele znacie z Europy. Choć tu są inne odpowiedniki. Nie żałujcie kasy na wynajem samochodu w Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego? prosta odpowiedź WASZE BEZPIECZEŃSTWO

To jest Ameryka. Samochody są tutaj duże, ciężarówki jeszcze większe, autostrady ogromne i na autostradzie w takim małym samochodziku będziecie czuli się jak “bidule” z Europy Wschodniej. W Stanach jeździ się genialnie, ale małym autem będzie Wam trudniej i bardziej niebezpiecznie. Gdy Ty lub inny kierowca popełni błąd. Koniecznie zajrzyj do informacji o wynajmie samochodów w USA – przeczytaj zanim zarezerwujesz auto z wypożyczalni w USA.

Będziesz potrzebował SunPass na Florydzie

Niektóre autostrady na Florydzie są płatne. Nie wszystkie, ale częśc dróg jest płatnych w USA i w stanie Floryda. Nie warto przepłacać i narażać się na koszty jazdy po Florydzie. Albo narażać się na zatrzymanie przez policję. Będziesz potrzebował florydzki SunPass.

Zobacz co to jest SunPass na Florydzie

SunPass

Powiązane tematy:

Wyszukaj samochody na wynajem z lotniska w Miami
Wypożyczalnia samochodów w Boca Raton
Wypożyczalnia samochodów w Fort Lauderdale
Wypożyczalnia samochodów w Orlando lotnisko
Wypożyczalnia samochodów w Tampa
Wypożyczalnia samochodów w Sarasota

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?