Gloria i Emilio Estefan sprzedali swoją nieruchomość na Venetian Island w Miami

Gloria Estefan

Sławna piosenkarka Gloria Estefan, którą z pewnością większość z nas doskonale zna, właśnie sprzedała swoją “waterfront” willę na Venetian Island w Miami.
Sławna para muzyczna Gloria i Emilio Estefan właśnie sprzedali swój dom za 13,7 miliona dolarów.
DI-Little House, kierowane przez Estefans, sprzedało dom z pięcioma sypialniami i pięcioma łazienkami przy 444 West Rivo Alto Drive firmie Lou Groll Investments LLC.
Nabywca, kierowany przez biznesmena Paula Grolla, sfinansował zakup 8-milionowym kredytem hipotecznym z London Financial z siedzibą w Key Biscayne w Miami.

Gloria i Emilio ciągle mieszkają w Miami

Gloria i Emilio Estefan, zdobywcy nagrody Grammy, mieszkają na Star Island, również w Miami Beach, gdzie są właścicielami dwóch nieruchomości. Natomiast Groll jest właścicielem wielu firm związanych z nieruchomościami i ropą naftową, jak wynika z danych.
Według portalu Redfin, kupującego i sprzedającego reprezentowały Jill Eber i Jill Hertzberg z The Jills Zeder Group w Coldwell Banker.

Dom Gloria Estefan

Jaki dom sprzedali Estefanowie

Dom o powierzchni 4816 stóp kwadratowych został zbudowany w 1934 roku i przez lata rozbudowywany. Posiada wewnętrzny dziedziniec, olbrzymią kuchnię, główną sypialnię od strony zatoki, basen, pokład i dok dla jednostek pływających.

Powiązany temat: domy celebrytów w Miami

Za ile kupili?

Firma DI-Little House państwa Estefans, zapłaciła za nieruchomość 1,2 miliona dolarów w 2000 roku, jak wynika z danych.

Gloria Estefan, kubańsko-amerykańska piosenkarka, aktorka i bizneswoman, oraz jej mąż Emilio Estefan, muzyk i producent, są właścicielami Estefan Enterprises. Para jest właścicielem hoteli i restauracji, w tym sławnej Cardozo South Beach w Miami.
Natomiast w sierpniu ubiegłego roku sprzedali swój „dom gościnny” na Star Island, prawie 8000 stóp kwadratowych posiadłości przy 1 Star Island Drive, za cenę wywoławczą 35 milionów dolarów.

A rok temu wystawili wielofunkcyjny hotel Shore Park przy 820 Ocean Drive w Miami Beach za 45 milionów dolarów.
Z zapisów wynika, że ​​nadal są właścicielami budynku.

Kupujący napływali na Venetian Island podczas pandemii. Venturew capital inwestor i dyrektor generalny Crisp Are Traasdahl i jego żona projektantka, sprzedali niedawno swój dom na Venetian Island za 31,5 miliona dolarów, co jest rekordem dla wszystkich wysp w Miami Beach.

Marzysz aby także zamieszkać w Miami? Posiadasz środki na zakup? Skontaktuj się z nami i spełnij swoje marzenia!

Zainteresuje Cię także: najlepsze dzielnice w Miami | polski agent w Miami |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?