GOLF NA FLORYDZIE

Golf na Florydzie to marzenie każdego golfisty, szczególnie dla pasjonatów tego sportu z Europy północnej i wschodniej, gdzie klimat i warunki do gry w dalszym ciągu pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Szczególnie na kontynencie europejskim z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, Szkocji i Irlandii, które to państwa, mają największe tradycje golfowe i potrafią dbać nie tylko o jakość pola, ale i całą “otoczkę” związaną z golfem. 
Golf na Florydzie to prawdziwy luksus, prestiż i fantastyczne warunki do gry o każdej porze roku. Na Florydzie jest ponad 1.100 pól golfowych! I ciągle powstają nowe.

Golf na Florydzie
I to się zdarza na Florydzie ...

Golf na Florydzie

W Ameryce wszyscy uwielbiają golfa i gra w niego ogromna liczba osób. Nie jest to tylko snobistyczny sport i spędzanie czasu na zielonej trawie, jak postrzegają tę dyscyplinę sportu w Europie Wschodniej. Spędzanie czasu na polu golfowym to relaks, nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi o podobnej pasji i przede wszystkim, zdrowy i spokojny styl życia.

Powiązany temat: najlepsze pola golfowe w Boca Raton

Floryda, The Sunshine State oferuje chyba najlepsze warunki do gry w golfa na świecie, w golfa gra się tutaj przez cały rok. Na Florydzie znajdują się osiedla mieszkaniowe i urbanizacje, przeznaczone tylko dla graczy w golfa. Można kupić nieruchomość (do czego zachęcamy – spójrz na oferty sprzedaży nieruchomości od Floryda.eu), na polu golfowym z widokiem na “green” i cieszyć się grą i takim stylem życia przez cały rok.

Golf na Florydzie dla graczy na każdym poziomie zaawansowania

Na Florydzie znajdziesz instruktorów gry w golfa, szkółki golfowe i przede wszystkim, najlepsze pola golfowe na świecie. Odbywają się tu turnieje PGA i LPGA. To okazja także dla biznesmenów z zagranicy do pomyślenia o okazji do zrobienia biznesu związanego z golfem w USA. Na Florydzie znajduje się niesamowite 1.100 pól golfowych i ciągle powstają nowe. Od Panhandle na północy stanu, po same Key West na południu, Floryda jest pełna pól golfowych.

Inne stany w USA nie mają sobie równych w porównaniu z Florydą. Może Kalifornia i Hawaje, mogłyby ewentualnie porównywać się z Florydą, jeżeli chodzi o jakość i ilość pól golfowych na Florydzie.
Na Florydzie są prywatne pola golfowe, pola golfowe w obrębie specjalnych osiedli mieszkaniowych (zwykle zamkniętych).

Istnieją pola golfowe tanie, te droższe i te przeznaczone tylko dla milionerów i amerykańskiej (międzynarodowej również) elity. Istnieją pola golfowe dla graczy na każdym stopniu zaawansowania. Są pola golfowe, gdzie członkostwo może kosztować fortunę i gdzie na zapisy czeka się po kilka lat lub tylko dla osób rekomendowanych przez innego członka danego klubu. Nawet jeżeli dysponujesz grubą gotówką, niekoniecznie mogą Cię zaakceptować do takiego grona ekskluzywnej i wybranej society….
Zobacz także największe atrakcje turystyczne Florydy

Floryda golf

Najlepsze pola golfowe na Florydzie

Jednym z najlepszych pól golfowych na Florydzie w rankingu pierwszej setki, ogłaszanym przez “Golf Digest USA” jest El Diablo Golf Club w Ocala – stosunkowo niedaleko Orlando. Natomiast jednym z najstarszych pól golfowych na Florydzie to zaprojektowany w 1926 roku przez Donalda Rossa, Lake Wales Country Club.
Przepiękne pole golfowe, fantastycznie wkomponowane w przyrodę Florydy i naturalne piękno krajobrazu półwyspu florydzkiego. Tylko kilkanaście minut jazdy samochodem z Panama City, dzieli Cię od Sunny Hills Golf Club, prawdziwy skarb pośród pól golfowych Florydy.

Grupa pól golfowych na Florydzie World Golf Village, została zaprojektowana przez światowej sławy graczy, wśród nich Arnold Palmer, Sam Snead, Gene Sarazen i Jack Nicklaus. Pola golfowe na Florydzie projektowali inni, sławni rezydenci Florydy i biznesmeni mieszkający na stałe, na Florydzie, wśród nich biznesmen Raymond Floyd.
Jego projekty to: Monte Carlo Golf Club, Grande Oaks, Old Palm Golf Club, Rapture Bay Golf Club, Doral Resort Blue Monster and Gold Course Renovations, oraz pole golfowe Turnberry Isle Resort and Club.

"Golf living communities" na Florydzie

Na Florydzie znajdują się również jedne z najlepszych w Stanach Zjednoczonych osiedli/urbanizacji mieszkalnych, bardziej odpowiednia będzie angielska ekspresja: golf living communities, wśród nich World Golf Village, reprezentowane przez Deltona Corporation, oraz domy wybudowane i zarządzane przez Deltona Lakes Wales Country Club Community w Lake Wales, ze sławną wieżą Bok, widoczną z daleka.

Na południowo wschodniej Florydzie są najlepsze pola golfowe, wśród nich Oldee Cypress, Grandezza, oraz Lely Resort. To najbardziej prestiżowe osiedla golfowe, gdzie możesz kupić swoją wymarzoną nieruchomość na Florydzie i mieszkać na Florydzie przez cały rok.

Miami Golf Floryda
Miami golf

Na Florydzie również znajdziesz najlepszych instruktorów gry golfa w całym USA. Są to znane osoby doskonale miłośnikom tej gry. We wszystkich 67 hrabstwach Florydy, znajdziesz instruktorów do gry w golfa. Od Oceanu Atlantyckiego po Zatokę Meksykańską są instruktorzy do gry, którzy nauczą Cię zarówno podstaw gry w golfa, jak również dadzą lekcje gry dla bardziej zaawansowanych. Najlepsi instruktorzy gry w golfa na Florydzie to: Bob Forward, Jay Golden i Mary Slinkard.

Hotele przy polach golfowych na Florydzie

Na Florydzie znajdują się jedne z najlepszych hoteli w USA. W każdym  mieście na Florydzie znajdziesz doskonałe pola golfowe. Z reguły hotele są bardzo blisko. Najwięcej hoteli przy polach golfowych na Florydzie znajdują się w Miami, Ft. Lauderdale, Naples, Ft. Meyers, Sarasota, Tampa, Orlando, Ocala, Jacksonville, Panama City oraz Palm Beach i Boca Raton.

Jeżeli planujesz wyprawę na golfa na Florydę po raz pierwszy czy jest to już kolejna podróż z Europy do Sunshine State, zawsze warto pamiętać iż golf na Florydzie to ważna gałąź przemysłu, a zarazem okazje do stworzenia biznesu związanego z golfem. Co prawda niewielu obywateli z Polski dociera na golfa na Florydę, więcej polskiej Polonii korzysta z pól golfowych na Florydzie, nie mniej jednak może będziesz miał jakiś pomysł na biznes związany z golfem na Florydzie. Zobacz także hotele na Florydzie

Nie tylko golf ale i inne atrakcje Florydy, przyciągają ludzi do tego malowniczego zakątka USA. Jeżeli podróżujesz z dziećmi z pewnością będziecie chcieli zwiedzić Walt Disney World, oraz Universal Studio w Orlando, także Sea World i nowy Legoland Florida.
Jeżeli kochasz golfa również pokochasz Florydę! Grać można 12 miesięcy w roku, 365 dni w roku!

Miami golf hotel
Miami Aventura

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?