Halloween na Florydzie

Halloween dekoracja

Zbliża się Halloween, a na Florydzie to jeden z moich ulubionych okresów w całym roku. Dlaczego? Przede wszystkim, nie jest już tak gorąco, jak w okresie letnim, temperatury powietrza są niższe, choć i tak oscylują w granicach 26 do 28 stopni Celsjusza. Jesteśmy w okresie końcówki października, fantastyczna pogoda, słońce, plaża i krótkie spodenki.  Klimat Florydy wygrywa!
To także czas na Florydzie, kiedy mnóstwo domów jest fantastycznie przystrojonych w gadżety i elementy święta Halloween. Frajda niesamowita, a dla dzieci to raj na ziemi. W Stanach Zjednoczonych Halloween to święto bardzo “mocno celebrowane” we wszystkich stanach Ameryki. Ale na Florydzie to wygląda najładniej.

Przejazd wieczorem po mieście

Warto wieczorem przejechać się po dzielnicach i osiedlach i zobaczyć te fantastycznie przystrojone domy w czarownice, duchy, bohaterów znanych seriali z gatunku horrorów i wszelkiej maści kukły , szkielety i inne postaci kojarzonych z Halloween.

Zakupy na Halloween

Gadżety Halloweenowe znajdziemy już w sklepach na Florydzie i w całej Ameryce już z końcem września. Nie ma problemu z kupieniem ogromnej dyni lub czarownicy wymachującej rękami. Albo poduszek z duszkami lub koca z ogarami piekieł.

Powiązany temat: zakupy w USA

W naszych okolicach Florydy (Boca Raton i okolice) są fantastyczne osiedla, gdzie można zobaczyć takie oświetlone i przystrojone domy. Często widać iż ich właściciele wydali fortunę na Halloweenowe gadżety, a oświetlenie wszystkich elementów takiej dekoracji też kosztuje nie mało.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?