Ile kosztuje utrzymanie nieruchomości w Miami

Luksusowa willa w Miami

Kosztowne utrzymanie nieruchomości w Miami?

Luksusowe lokalizacje i najlepsze miejsca w Miami – miesięczny koszt utrzymania, tzn. czynszu i opłat może dochodzić do kilku lub kilkunastu tysięcy dolarów miesięcznie. Więc wszystko zależy od Twojego budżetu i Twojej zasobności portfela. W Floryda.eu mamy dostęp do najekskluzywniejszych i najbardziej luksusowych nieruchomości w Miami. Wystarczy iż zgłosisz do nas swoje potrzeby i swoje wymagania, a znajdziemy dla Ciebie nieruchomość marzeń w Miami.

Miami jest cudowne i ultra kosmopolityczne

Miami to niezwykle kosmopolityczne miejsce. Mieszka tutaj mnóstwo obcokrajowców z każdego zakątka świata. Nie tylko Amerykanie dominują rynek nieruchomości w Miami. W Miami mieszka i posiada nieruchomości mnóstwo osób z Kanady, Europy Zachodniej i Meksyku. Także jest mnóstwo osób z Ameryki Południowej.

Mieszkają w Miami: Brazylijczycy, Argentyńczycy, Kolumbijczycy, osoby z Wenezueli, Peru, Chile i Kuby. W Miami właścicielami nieruchomości są również Polacy. Istnieje duża “polska Polonia” w Miami. Także należy wspomnieć o Rosjanach i obywatelach byłych republik radzieckich, którzy mieszkają w Miami na stałe.

Mieszkają tutaj Ukraińcy, Białorusini i osoby z Gruzji. Część z nich jest właścicielami tych najbardziej ekskluzywnych rezydencji i posiadłości w Miami i w South Beach. Także inwestorzy w nieruchomości z Chin i Indii posiadają domy w Miami. Nie zapominajmy o Japończykach, którzy po Hawajach, najbardziej upodobali sobie Miami na zakup zagranicznej nieruchomości.

Luksusowa willa w Miami

Snowbirds w Miami

Sporą część populacji Miami w USA stanowią Amerykanie z północnych stanów USA i Kanadyjczycy. Spędzają oni zimy na Florydzie, wracając do swoich wakacyjnych domów jednorodzinnych, mieszkań i rezydencji w Miami, każdego roku. Nazywa się takie osoby Snowbirds czyli “zimowe ptaki”.

Spora część z nich to emeryci, którzy swoją jesień życia spędzają w Miami na Florydzie, rozkoszując się doskonałymi plażami, świetnymi restauracjami i wysoką jakością życia w Miami.
Decydując się na zakup nieruchomości w Miami “you can’t go wrong”. To będzie świetna inwestycje zagraniczna, doskonała lokata kapitału i inwestycja na przyszłość.

Nawet jeżeli nie będziesz korzystał ze swojej posesji przez cały rok, a tylko przyjeżdżał na wakacje do Miami, inwestycja w dom lub apartament w Miami może przynieść zyski z wynajmu wakacyjnego lub z wynajmu długoterminowego. Zobacz info o Miami Downtown.

Późniejsza odsprzedaż nieruchomości w Miami może przynieść spodziewane zyski dla inwestora. Zdaj się na naszą agencję nieruchomości, dajemy bezpłatny consulting i doradztwo inwestycyjne w zakresie inwestowania w Miami przez obcokrajowców. Pomożemy znaleźć najlepszą opcję inwestycyjną w Miami i znajdziemy dla Ciebie najlepszą nieruchomość, spełniającą Twoje potrzeby. Floryda.eu – najlepsze doradztwo i konsulting inwestycji na Florydzie i zakupu apartamentów w Miami i domów w Miami na wspaniałej Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?