Im więcej informacji nam podasz tym łatwiej znajdziemy dla Ciebie inwestycję

Cash Flow nieruchomości

Dziś apel do Was – naszych potencjalnych klientów. Podczas pisania pierwszego maila lub telefonu do nas, prosimy podaj nam jak największą ilość informacji jakiego rodzaju nieruchomości szukasz. Rynek nieruchomości południowej Florydy jest ogromny. Rynek jest niezwykle dynamiczny i wszystko sprzedaje się w tej chwili w “mgnieniu oka”.
Podaj nam przede wszystkim takie informacje jak:
– jakiego rodzaju nieruchomości szukasz: czy to ma być dom, mieszkanie, szeregówka, lokal
– cel inwestycji. NAJWAŻNIEJSZE ! Czy to ma być inwestycja pod wynajem do generowana dochodów, czy też dom/apartament wakacyjny. Czy mieszkanie na wakacje na Florydzie. Nieruchomość w której zamierzasz spędzać część roku na Florydzie.
– podaj budżet przeznaczony na inwestycję. W przybliżeniu podaj nam, ile chcesz zainwestować na Florydzie i jakiej stopy zwrotu oczekujesz.

Coraz więcej Polaków szuka bezpiecznych inwestycji za oceanem

W chwili obecnej coraz więcej Polaków szuka inwestycji za oceanem. Nie wiadomo jak potoczy się wojna w Europie. Czy nie bierzesz pod uwagę przerzucenia swoich inwestycji za ocean? W bezpieczne miejsce.

Jeżeli nie wiesz dokładnie czego poszukujesz i gdzie zainwestować na Florydzie. ZDAJ SIĘ NA NAS I NASZE DOŚWIADCZENIE.
Przygotujemy dla Ciebie najlepsze oferty dostępne w chwili obecnej na rynku południowej Florydy.

Na naszej stronie mamy mnóstwo praktycznych informacji jak wygląda zakup nieruchomości w USA na Florydzie.
Tutaj w Ameryce wszystko wygląda inaczej. Jeżeli jesteś pierwszy raz na Florydzie ZDAJ SIĘ NA NAS i NASZE DOŚWIADCZENIE.

Poczytaj zanim się z nami skontaktujesz takie rozdziały jak:
proces zakupu nieruchomości na Florydzie | informator dla inwestorów | kredytowanie hipoteczne dla obcokrajowców | koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie |

To nie Europa

Tutaj w Ameryce rynek nieruchomości wygląda zupełnie inaczej niż w Europie, w Polsce, w Hiszpanii, Bułgarii czy w Egipcie. W Stanach Zjednoczonych rynek nieruchomości jest niezwykle regulowany, istnieją restrykcje o których nie masz pojęcia, po raz pierwszy odwiedzając Florydę.
Są opłaty, taksy i regulacje z którymi wcześniej się nie zetknąłeś. Nawet mając doświadczenie na zagranicznych rynkach nieruchomości.
Osoby z USA i Kanady wiedzą trochę więcej niż osoby przylatujące po raz pierwszy z Europy.

Jednocześnie zwroty z inwestycji w USA na Florydzie należą do najlepszych i najbezpieczniejszych na świecie.
Tutaj rynek wynajmu jest bardzo regulowany. Mając lokatora w swojej inwestycji, spodziewaj się stałych dochodów i tego że Twój najemca “nie zerwie kontraktu i nie wyprowadzi się przed wygaśnięciem kontraktu na wynajem” ponieważ będzie miał ogromne problemy z prawem na Florydzie.
Nie będziemy się tutaj wdawać w szczegóły, wszystkie informacje uzyskasz od nas, na miejscu.

Zakup nieruchomości “przez internet”

Wiemy iż chwili obecnej podróżowanie do USA jest utrudnione. Tym bardziej w okresie toczącej się wojny na Ukrainie. Do tego dochodzi sprawa: zaszczepiony – nie zaszczepiony. Trzeba jeszcze trochę poczekać, aż poszczególne kraje poznoszą restrykcje, tak jak zrobiło to w tej chwili UK.
Jeżeli nie chcesz na razie ruszać się z domu, a kupić dom lub mieszkanie na Florydzie, skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły i przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę wedle Twoich parametrów. Poprowadzimy Was przez cały proces. Jest możliwość zakupu bez przyjazdu na Florydę.
Jeszce raz apel, potrzebujemy jak największa ilość informacji od Ciebie w pierwszym kontakcie, telefonicznym i mailowym.

Przejdź dalej: kontakt

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?