Inwestycje w hrabstwie Broward na Florydzie

Broward County nieruchomości zagraniczne

Kupno nieruchomości za granicą. USA - Broward County - Floryda

Inwestycje w zagraniczne nieruchomości. Pewnie wielu z Was zadaje sobie pytanie gdzie warto jest w tej chwili kupować nieruchomości na świecie. W jakim kraju za granicą uzyskam największy zwrot z inwestycji w dom lub mieszkanie? Gdzie najbezpieczniej inwestować i jak to robić?

Polska jaka jest, każdy widzi. I coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że może warto by było zainwestować gotówkę gdzie indziej, nawet poza Unią Europejską. Ameryka i Stany Zjednoczone są oczywiście naturalnym wyborem każdego trzeźwo myślącego człowieka. I niech nie zmylą Was informacje w mediach o Coronavirusie w USA.

W naszym biurze sprzedajemy nieruchomości w południowo zachodniej Florydzie, to jest obszar od Miami po West Palm Beach. “Po środku” jest hrabstwo Broward Coounty z Fort Lauderdale na czele. To doskonałe miejsce na zakup nieruchomości zagranicznej w USA i na Florydzie. Poniżej jest trochę informacji o Broward County i miejscowościach w tym hrabstwie. Jeżeli nie chce Ci się szukać nieruchomości wyślij do nas formularz zgłoszeniowy a my zajmiemy się resztą. Nawet nie musisz w tej chwili przyjeżdżać do Stanów. Przy okazji zobacz jak przyjechać do USA w czasach koronawirusa.

Można kupić nieruchomość przez internet bez wychodzenia z domu. Przejdź do szukaj nieruchomości

Dom USA

Nieruchomości w Broward County na Florydzie

Nieruchomości Broward. Nieruchomości na sprzedaż z obszaru Browar County (hrabstwo Broward), położonego na północ od Miami i na północ od hrabstwa Miami Dade. Zobacz najlepsze oferty sprzedaży apartamentów, willi i posiadłości z Broward County. Ta część południowej Florydy to bardzo atrakcyjne tereny do inwestowania w nieruchomości zagraniczne nie tylko przez Amerykanów lub Kanadyjczyków, ale i przez osoby z Europy. Bliska odległość do Miami i centrum tego niezwykłego miasta, od lat przyciąga inwestorów w nieruchomości w USA.

Wspaniałe położenie, tropikalna roślinność, magiczne plaże nad Atlantykiem, całoroczna słoneczna pogoda, przemawiają same za siebie.
Na hrabstwo Broward składają się następujące miejscowości, ważne, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna tutaj nieruchomości. Są to miasta: Coconut Creek, Cooper City, Coral Springs, Dania Beach, Davie, Deerfield Beach, Fort Lauderdale, Hallandale Beach, Hillsboro Beach. Hollywood, Lauderdale Lakes, Lauderdale-By-The-Sea.

Lauderhill, Lazy Lake, Lighthouse Point, Margate, Miramar, North Lauderdale, Oakland Park. Parkland, Pembroke Park, Pembroke Pines, Plantation, Pompano Beach, Port Everglades. Sea Ranch Lakes, Southwest Ranches, Sunrise, Tamarac, West Park, Weston, Wilton Manors.

Jesteśmy polską agencją na Florydzie

Inwestycje za granicą to my. W większości z tych atrakcyjnych miast i miasteczek, znajdziesz oferty od polskiej agencji pośrednictwa – Floryda.eu nieruchomości zagraniczne. Sprawdź apartamenty, mieszkania, wille i ekskluzywne luksusowe posiadłości z tej części Florydy. Szczególnie sprawdź oferty nieruchomości i atrakcje turystyczne miejscowości Lauderdale Be The Sea w pobliżu Fort Lauderdale.


Hrabstwo Broward zostało utworzone w 1915 roku. Nazwa pochodzi od imienia gubernatora tej części Florydy, Napoleona Bonaparte Broward, który rządził tutaj od 1905 do 1909. Początkowo nazwa miała być Everglades County. Brovard County najlepiej pamiętają osoby interesujące się wyborami prezydenckimi w USA w 2000 roku. To tutaj właśnie nastąpiła największa kontrowersja w historii USA, podczas zliczania głosów.

Broward County posiada ogromną ilość atrakcji turystycznych, najważniejsze z nich to Museum of Discovery and Science w Ft. Lauderdale. Tutaj także znajduje się International Swimming Hall of Fame, oraz Fish Association w Dania Beach. Warto także zobaczyć ogród botaniczny Flamingo Gardens, oraz rezerwat przyrody. W Coconut Creek znajduje się Butterfly World.

Dla amatorów zakupów proponujemy odwiedzenie Sawgrass Mill, olbrzymie centrum handlowe w Sunrise. Drużyna hokejowa NHL Florida Panthers rozgrywa swoje mecze w Bank Atlantic Center w Sunrise. W Broward County znajduje się także wiele wejść do Everglades. W miejscowości Pompano Beach znajduje się sławny Festival Flea Market Mall, największy w USA “pchli targ”.

W Brovard County mieszka blisko 1 mln 650 tysięcy ludzi. Po Nowym Jorku właśnie w Broward County zamieszkuje najwięcej amerykanów włoskiego pochodzenia. Największe szkoły i uczelnie w hrabstwie Broward to Broward College, Nova Southeastern University, DeVry University, University of Phoenix, The Art Institute of Fort Lauderdale, oraz Technological University of America.
 Przez hrabstwo Broward prowadzi linia kolejowa Amtrak, Tri-rail.

Dom w Broward nieruchomosci zagraniczne

Plaże i lotniska w Broward

Największe lotniska w Broward to Fort Lauderdale Hollywood International Airport, Pompano Beach Airpark, North Perry Airport, oraz Fort Lauderdale Executive Airport.
 Broward County jest miejscem na Florydzie, gdzie znajdują się najlepsze plaże na tym amerykańskim półwyspie.
Najlepsze plaże tego regionu Florydy to: Deerfield Beach, Hillsboro Beach, Pompano Beach, plaża w Lauderdale By The Sea. Plaża Fort Lauderdale, Dania Beach, Hollywood Beach, oraz Hallandale Beach – plaża dla nudystów.

Jeżeli chodzi o zakup nieruchomości na Florydzie to hrabstwo Broward County jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do posiadania domu na Florydzie. Wibrujący Fort Lauderdale, wspaniałe życie nocne tego miasta, oraz okoliczne magiczne plaże powodują iż to miejsce może stać się Twoim drugim domem na Florydzie. Przeglądnij nasze oferty nieruchomości na sprzedaż z hrabstwa Broward, a może zdecydujesz się na kupno domu może właśnie w tym miejscu Florydy.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?