Jak najlepiej dolecieć w czerwcu do Miami na Florydzie

Loty z Warszawy do Miami

Wielu naszych potencjalnych klientów pyta nas jak najlepiej w chwili obecnej (czerwiec 2022) dolecieć na Florydę?
Najrozsądniejszą opcją wydaje się na chwilę obecną – lot polskim LOT-em, który w tej chwili ma bezpośrednie loty: Warszawa – Miami 3 razy w tygodniu. W poniedziałki, piątki i soboty.

Warszawa Miami 3 razy w tygodniu – ale drożej

Ceny biletów podrożały – wiadomo! Jak wszystko w tej chwili. Dziwne iż ceny biletów lotniczych miałyby nie podrożeć w tym szalonym czasie w którym obecnie żyjemy!
Ale jak wszyscy wiemy, bezpośredni lot, to najwygodniejsza i najszybsza opcja dotarcia do naszej destynacji.
Szczególnie jeżeli zamierzasz intensywnie oglądać z nami oferty nieruchomości na Florydzie.

Warszawa do Miami trasa lotu
Warszawa do Miami trasa lotu na mapie

Sporo osób też szuka lotów “kombinowanych” z Polski do Nowego Jorku i z Nowego Jorku do Miami. To też niezła opcja. Są dostępne loty przez Zurich w Szwajcarii, albo loty przez Londyn to USA. Więc np. można do Londynu dolecieć z mniejszych polskich miast, jak np. Łódź, Poznań, Kraków lub Katowice.
Wybór pozostawiamy Wam. Wszyscy już teraz wiedzą jak i gdzie szukać tanich biletów lotniczych do USA.

Jak w tej chwili wygląda rynek na Florydzie

Co do rynku nieruchomości na Florydzie, nic nie zapowiada zmian tzn. że rynek się załamie. Jest dokładnie przeciwnie. Wszystko wyprzedaje się na pniu! Jest w dalszym ciągu kilku chętnych na zakup jednej nieruchomości. Trzeba składać wyższe oferty.
Nie wszyscy do końca w to wierzą, kiedy mówimy to naszym klientom. Ale kilku z naszych ostatnich klientów przekonało się o tym osobiście, kiedy nie udało nam się kupić nieruchomości ponieważ albo oferta była za niska, albo ktoś był szybszy i wpłacił zaliczkę, zanim nasz klient podjął decyzje. Taka jest rzeczywistość w tej chwili na Florydzie. Trzeba reagować szybko.

Zainteresuje Cię także: (MIA) lotnisko w Miami | Fort Lauderdale | lotniska na Florydzie | przylot do USA o czym pamiętać |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?