MAGIC KINGDOM AND DISNEYLAND

Magic Kingdom and Disneyland Florida. Magic Kingdom na Florydzie. Zdjęcia z wycieczki. Więcej informacji i zdjęć znajdziecie na innych stronach naszego przewodnika po Florydzie. Odwiedź rozdział Disneyland. Magic Kingdom to sztandarowy park z całego resortu Disneya i zwykle od niego należy zacząć zwiedzanie tego ogromnego parku rozrywki. A właściwie 4 parków rozrywki, nie licząc Universal Studios i paru innych parków w okolicy Orlando.
Tutaj  więcej zdjęć z Disneyworld Floryda.

Magic Kingdom atrakcje

Zdjęcia z Magic Kingdom Walta Disneya na Florydzie i fotografie z tylko kilku atrakcji znajdujących się w tym olbrzymim parku rozrywki. Na zdjęciach między innymi Toy Story. Tutaj ważna informacja: Magic Kingdom jest FULL praktycznie przez cały rok, jeżeli zdecydujecie się na zwykły bilet wstępu to będziecie stać minimum 40 minut do każdej atrakcji. Dlatego warto dokupić „fast pass”.

Powiązany temat: Universal Islands of Adventure

Czyli szybszą kolejkę, nie będziecie stać tyle czasu w kolejkach i piekącym upale.
Parada z bohaterami bajek Disneya odbywa się o 15.00 każdego dnia. Ale warto to sprawdzić w informacji przy wejściu lub zapytać jakiegoś pracownika parku Magic Kingdom.

Powiązany temat: Orlando Universal Studios

Magic Kingdom Floryda

Disneyland

Disneyland na Florydzie. Cały Disneyland składa się z 4 ogromnych parków. Warto to wiedzieć przed przyjazdem i planowaniem wycieczki do Disneylandu. Sporo osób nie zdaje sobie sprawy jak ogromny to obszar i ile czasu trzeba poświęcić aby zwiedzić wszystkie z nich. Część odwiedzające myli poszczególne parki, a szczególnie z innym olbrzymim parkiem rozrywki na Florydzie Universal Studios Florida (czyli Studia Filmowe Universal) który także jest w pobliżu.

Co najpierw zwiedzić?

Jedna ważna informacja dla Was: jeżeli jedziecie z dziećmi na Florydę, to odwiedźcie Disneyland, a jeżeli jesteście sami – dorośli, to polecam przede wszystkim Universal Studios, co też raczej będzie się podobało tym starszym dzieciom.

Zainteresuje Cie także: Orlando Universal Studios restauracje

W tym rozdziale naszego przewodnika po Florydzie koncentrujemy się na Disneylandzie i na sztandarowym parku, który trzeba odwiedzić w pierwszej kolejności w Walt Disney World Resort, a mianowicie Magic Kingdom.

I z tego właśnie parku prezentujemy zdjęcia poniżej.
 Bilety kosztowały nas około 140 dolarów za głowę (kupowane w hotelu) (grudzień 2016r.) Pozostałe parki Walt Disney World Resort to: Epcot, Disney Hollywood Studios, Disney’s Animal Kingdom Park.
Ważne! przygotujcie się na przynajmniej 1h kolejki do każdej atrakcji!! Bez względu na porę roku! Warto dokupić fast pass.
Magic Kingdom

Powiązany temat: lotnisko w Orlando

Okazja tygodnia! 379.000 USD Można od razu wynajmować!

  1. Pomożemy Ci w "ewakuacji" Twojego kapitału z Polski i UE
  2. Zainwestuj w USA zanim wyprowadzą Polskę z UE
  3. Twoje pieniądze w obliczu wojny na Ukrainie
  4. Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament na emeryturę
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać