MAPA FORT LAUDERDALE

Mapa Fort Lauderdale w USA na Florydzie wschodniej. Informacje dla inwestorów i poszukiwaczy nieruchomości. Sprawdź na mapie geograficznej Florydy gdzie dokładnie leży Fort Lauderdale.
Miasto Fort Lauderdale leży na południu Florydy nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego na obszarze południowo wschodniej Florydy. To bardzo ważne miasto jeżeli chodzi o inwestycje w nieruchomości.
Jeżeli myślisz o kupnie luksusowego domu na Florydzie, to zaraz po Miami, właśnie Fort Lauderdale jest tym miejscem gdzie należy skoncentrować swoje poszukiwania i kupić dom, willę lub luksusowy apartament. To bardzo prestiżowa lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie!

Fort Lauderdale należy do hrabstwa Broward

Fort Lauderdale należy do Broward County (hrabstwo Broward) na Florydzie. Miasto leży pomiędzy Miami, Hollywood, oraz Pompano Beach. Fort Lauderdale posiada własne, międzynarodowe lotnisko (Fort Lauderdale – Hollywood Internationa Airport) z bezpośrednimi lotami z Europy na Florydę. Fort Lauderdale ma mnóstwo miejsc dobrych do zakupu nieruchomości, a  także przepiękną promenadę spacerową zwaną Riverwalk w Fort Lauderdale.

Fort Lauderdale to bardzo dobra alternatywa dla międzynarodowego lotniska w Miami. Sprawdź na mapie Fort Lauderdale jak dojechać z Miami do miasta Fort Lauderdale. Fort Lauderdale jest najbardziej znany ze swojej ilości kanałów wodnych i luksusowych nieruchomości położonych nad kanałami, gdzie właściciele domów mają bezpośredni dostęp do wody z własnego domu. W sumie jest aż 266 km kanałów wodnych w Fort Lauderdale i najbliższych okolicach. To wszystko znajdziesz na mapie Fort Lauderdale.

Gdzie leży Fort Lauderdale na Florydzie

Na mapie Fort Lauderdale poniżej, znajdziesz wszystkie drogi dojazdowe do miasta i autostrady biegnące wzdłuż wschodniego wybrzeża Florydy. Także drogi biegnące w głąb półwyspu, przez rozlewiska Everglades.  Największe autostrady na mapie Fort Lauderdale, to autostrada I-95 z południa na północ, oraz autostrada Turnpike, przecinająca Florydę także z południa na północ. To główne ciągi komunikacyjne na mapie wschodniej Florydy.

Na wschód od Fort Lauderdale leży Lauderdale by the Sea, oraz Sea Ranch Lakes, na południe od miasta, leży Dania Beach, oraz Hollywood, na zachodzie leżą miasta: Plantation, Lauderhill, oraz Lauderdale Lakes, na północnym zachodzie leży tańszy Tamarac, Oakland Park, oraz North Lauderdale. Na północ od Fort Lauderdale leży Wilton Manors, oraz Pompano Beach.

Powiązany temat: Las Olas i downtown Fort Lauderdale

Mapa Fort Lauderdale Floryda

Internauci dość często poszukują mapy Fort Lauderdale w sieci, poszukując darmowej mapy Fort Lauderdale, mapy turystycznej Fort Lauderdale, oraz mapy dojazdu z lotniska w Fort Lauderdale do centrum Fort Lauderdale. Także osoby rezerwujące hotel w Fort Lauderdale, korzystają z mapy Google Fort Lauderdale w internecie. Ludzie szukają mapy turystycznej Fort Lauderdale i szukają najtańszego dojazdu z lotniska w Fort Lauderdale do swojej nieruchomości lub destynacji wakacyjnej.

Inne frazy związane z mapą Fort Lauderdale które polscy internauci wpisują w wyszukiwarki internetowe to: mapa centrum Fort Lauderdale, droga na mapie z Miami do Fort Lauderdale, nieruchomości na mapie Fort Lauderdale, polski agent nieruchomości lokalizacja na mapie Fort Lauderdale.

Mapa Fort Lauderdale

5/5
Mapa Fort Lauderdale na Florydzie
5/5

Oferta tygodnia! 12.995.000$ Działka nad kanałem w Fort Lauderdale

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycję na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na luty 2023! Cena 1.950.000$. Piękny apartament w centrum Boca Raton z 3 sypialniami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Reklama
Compare listings

Porównać