MAPA FORT LAUDERDALE

Mapa Fort Lauderdale w USA na Florydzie wschodniej. Sprawdź na mapie geograficznej Florydy gdzie dokładnie leży Fort Lauderdale. Miasto Fort Lauderdale leży na południu Florydy nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego na obszarze południowo wschodniej Florydy.

Fort Lauderdale należy do Broward County (hrabstwo Broward) na Florydzie. Miasto leży pomiędzy Miami, Hollywood, oraz Pompano Beach. Fort Lauderdale posiada własne, międzynarodowe lotnisko z lotami z Europy na Florydę. Także przepiękną promenadę spacerową zwaną Riverwalk w Fort Lauderdale.

To dobra alternatywa dla międzynarodowego lotniska w Miami. Sprawdź na mapie Fort Lauderdale jak dojechać z Miami do miasta Fort Lauderdale.
 Fort Lauderdale jest najbardziej znany ze swojej ilości kanałów wodnych i nieruchomości położonych nad kanałami, gdzie właściciele domów mają bezpośredni dostęp do wody z własnego domu. W sumie jest aż 266 km kanałów wodnych w Fort Lauderdale.

Gdzie leży Fort Lauderdale na Florydzie

Na mapie Fort Lauderdale poniżej, znajdziesz wszystkie drogi dojazdowe do miasta i autostrady biegnące wzdłuż wschodniego wybrzeża Florydy. Największe autostrady na mapie Fort Lauderdale, to autostrada I-95, oraz autostrada Turnpike, przecinająca Florydę z południa na północ. 


Na wschód od Fort Lauderdale leży Lauderdale by the Sea, oraz Sea Ranch Lakes, na południe od miasta, leży Dania Beach, oraz Hollywood, na zachodzie leżą miasta: Plantation, Lauderhill oraz Lauderdale Lakes, na północnym zachodzie leży Tamarac, Oakland Park, oraz North Lauderdale, na północy od Fort Lauderdale leży Wilton Manors, oraz Pompano Beach.

Powiązany temat: Las Olas i downtown Fort Lauderdale

Internauci dość często poszukują mapy Fort Lauderdale w sieci, poszukując darmowej mapy Fort Lauderdale, mapy turystycznej Fort Lauderdale, oraz mapy dojazdu z lotniska w Fort Lauderdale do centrum Fort Lauderdale. Także osoby rezerwujące hotel w Fort Lauderdale, korzystają z mapy Google Fort Lauderdale w internecie.

Mapa Fort Lauderdale

5/5
Mapa Fort Lauderdale na Florydzie
5/5

Firmy współpracujące

Hotele Floryda
Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać