MAPA LOTNISK NA FLORYDZIE

Mapa lotnisk położonych na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Poniżej najważniejsze lotniska na mapie Florydy. Poglądowa mapa obrazująca położenie najważniejszych lotnisk na Florydzie. Lotnisk na Florydzie są setki, prywatne, komercyjne, transportowe i prywatne pasy startowe. Zobacz rozdział lotniska na Florydzie.

Ta mapa pokazuje tylko najważniejsze lotniska na Florydzie. Więcej informacji o lotniskach na Florydzie i ich charakterystykę umieściliśmy w rozdziale lotniska Florydy w naszym internetowym przewodniku po Florydzie – tym cudownym stanie w USA. Tam znajdziesz sporo informacji o każdym lotnisku na Florydzie.

Najważniejsze miasta na Florydzie posiadają swoje międzynarodowe lotniska obsługujące pasażerów nie tylko z USA ale i także z Europy, Ameryki Południowej, Karaibów i z Kanady. Spora ilość pasażerów z Polski dociera również na lotniska Florydy i spędza swoje wakacje na Florydzie.

Mapa lotnisk na Florydzie

Oczywiście najważniejsze porty lotnicze na Florydzie to międzynarodowe lotnisko w Miami, lotnisko w Orlando na które docierają fani Disneya i Myszka Miki, oraz lotniska w Tampa i Jacksonville. Także osoby grające w golfa na Florydzie docierają na lotniska Florydy z Europy w tym z Polski, choć jak dotychczas nie istnieją bezpośrednie loty z Florydy do Polski lub z Polski na Florydę. Spora polska Polonia na Florydzie od lat domaga się bezpośredniego samolotu z Polski na Florydę. Trzeba szukać innych połączeń, głównie przez New York lub Charlotte.

Aktualizacja. Jest już samolot z Miami do Warszawy. Bezpośrednie połączenie. Wspaniałe wieści dla wszystkich Polaków na Florydzie. Zobacz rozdział lotnisko w Miami informacje dla podróżnych. Zobacz mapę Miami z lokalizacją lotniska.

Sprawdź także informacje na innych stronach naszego przewodnika po portach lotniczych Florydy. Pełna informacja na jakie lotnisko się udać na Florydzie i gdzie najlepiej szukać lotów z Europy, Wielkiej Brytanii lub z Polski na Florydę. Najlepiej skorzystać z lotnisk o największej przepustowości na Florydzie, czyli lotniska w Miami lub lotniska w Fort Lauderdale na Florydzie, które ma dość sporo połączeń z Europą.

Lotniska Floryda mapa

Floryda mapa lotnisk
5/5

Oferta tygodnia 679.900$

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać