MIAMI COCONUT GROVE

Coconut Grove w Miami. Jeżeli planujecie wycieczkę do Miami, nie ważne czy z biurem podróży, czy też wycieczkę indywidualną do Miami, to koniecznie musicie odwiedzić to miejsce. Coconut Grove to piękne miejsce w Miami, warte przynajmniej jednego popołudnia lub długiego wieczoru. Warto o tym pamiętać, gdyż sporo turystów odwiedzających Miami, zapomina odwiedzić Coconut Grove, koncentrując się na South Beach i na Downtown Miami.

Powiązany temat: gdzie kupować nieruchomości w Miami

Krótkie terminy wycieczek po Miami czasami nie pozwalają odwiedzić tych najbardziej ciekawych zakątków tego miasta na Florydzie. A Coconut Grove to niezwykle piękna i bardzo urokliwa część Miami, oraz zupełnie inna od części gęsto zapełnionej wieżowcami lub opalonymi tłumami wczasowiczów jak w wypadku South Beach.

Zainteresuje Cię również: transport w Miami

Coconut Grove Miami
Zamożna dzielnica Coconut Grove w Miami

Wizyta w Coconut Grove Miami

Jeżeli zamierzasz się osiedlić w Miami lub kupić tutaj apartament lub dom, to z pewnością będziesz częstym gościem Coconut Grove, jeżeli nie na obiad w restauracji, to z pewnością na wieczorny wypad z przyjaciółmi na drinka.

Powiązany temat: gdzie kupować w Miami

Koniecznie wybierzcie się wieczorem do Coconut Grove, kiedy restauracje i bary zaczną się otwierać i wypełniać tłumami od godziny 18 (6pm) na wieczorne posiłki. Wtedy Coconut Grove wygląda najpiękniej i jest najbardziej romantycznym miejscem w Miami na spędzenie wieczoru przy lampce wina i ciekawej konwersacji z przyjaciółmi.

Powiązany temat: Coral Gables w Miami atrakcje i zwiedzanie

Sklepiki, butiki i mnóstwo miejsca na pogawędkę z przyjaciółmi przy zimnym piwie lub drinku. W Coconut Grove są również dobre restauracje, świetne bary i butiki, których nie spotkasz w innych częściach Miami. Także najlepsi tatuażyści znajdują się w Coconut Grove, nie wspominając tylko o Miami Ink.

Mapa Miami dzielnica Coconut Grove

Wizyta w Coconut Grove może stanowić wytchnienie po intensywnym zwiedzaniu innych części Miami, tutaj panuje atmosfera małej wioski, jest mnóstwo tropikalnej roślinności i panuje leniwa, nieśpieszna atmosfera, zupełne przeciwieństwo innych dzielnic Miami.

Powiązany temat: najlepszy wynajem samochodów w Miami

A kupno nieruchomości w Coconut Grove, to wspaniałe miejsce na osiedlenie się w Miami i przeprowadzkę do tego magicznego miasta południowej Florydy. 
Jednak ta okolica nie należy to najtańszych miejsc w Miami na kupno nieruchomości. Mimo wszystko warto odwiedzić to miejsce i poczuć prawdziwe Miami i trochę wolniejsze życie niż w South Beach lub na Lincoln Road lub wzdłuż Collins Avenue.

Coconut Grove w Miami to Greenwitch Village dla Nowego Jorku

Coconut Grove to eklektyczne i intrygujące miejsce w Miami. Wedle amerykańskich przewodników turystycznych po Miami, Coconut Grove można porównać do Greenwich Village w Nowym Jorku. Ucieczka przed rzeczywistością dla pisarzy i artystów. Te okolice nigdy nie dorosły do wieżowców w Miami i zawsze pozostają małą wioską na Florydzie. A jednocześnie doskonała, centralna lokalizacja w Miami, bo Coconut Grove to jedna z najlepszych lokalizacji w Miami.

Podczas dnia otwarte tutaj są sklepy, bary, restauracje, biznesy i biura, które również znajdują się w Coconut Grove w Miami. Biznes jak w innych częściach miasta. Jednak po zmroku Coconut Grove wygląda zupełnie inaczej, przekształca się w dzielnicę restauracji, doskonałych stylowych barów, gdzie króluje bardzo kosmopolityczna atmosfera i gdzie również celebryci umawiają się na randki i na drinka. Także polscy celebryci odwiedzający Miami w USA.

Butiki, cafes, bary, restauracyjki. Studenci, zamożni emeryci, turyści, lokalni mieszkańcy ciągną do tego miejsca, aby spędzić wieczór w tak przyjemnym i niezwykłym miejscu jakim jest Coconut Grove. W sumie aż cztery przecznice lokali, butików, księgarni, sklepików, restauracji, salonów tatuaży i barów, gdzie na ekranach na żywo można oglądać wydarzenia z amerykańskiego futbolu lub baseballu.

Coconut Grove to doskonałe miejsce na zawieranie nowych znajomości i przyjaźni na terenie Stanów Zjednoczonych i w cudownym Miami. Znajduje się tu także kilka lokalnych teatrów, oraz sklepy ze znanymi markami w Coconut Walk.

Dom Coconut Grove Miami
Nieruchomości w Coconut Grove w Miami

Dojazd i parkowanie w Coconut Grove

Jeżeli dotrzesz tutaj swoim wypożyczonym samochodem w Miami, parkowanie może stanowić problem, jednak w ostatnich latach w Coconut Grove powstało kilka nowych parkingów i za cenę 15 lub 20 dolarów można zaparkować auto na cały dzień lub na cały wieczór (jest to stała cena pobierana za parking). Przyjeżdżając jednak tutaj wieczorem, nawet i te parkingi mogą być zarezerwowane i wypełnione po brzegi.

Spróbuj parking miejski na 3315 Rice Street, tuż za Mayfair i CocoWalk. Podczas wysokiego sezonu spodziewaj się wyższej ceny za parking, około 10 $ za miejsce parkingowe. Jeżeli masz zarezerwowany hotel w pobliżu Coconut Grove nie warto wsiadać do samochodu, całą okolicę bardzo przyjemnie zwiedza się na piechotę.

Można dotrzeć na piechotę aż do parku przy wodzie, Peacock Park Miami. Miejsce na odpoczynek i długo wyczekiwanego papierosa w cieniu drzewa lub pod palma w Miami. Pod warunkiem iż jesteś uzależniony od tej okropnej używki tytoniowej, nękajacej ludzką cywilizację.

Coconut Grove w dzień i w nocy

W dzień można przejechać się po okolicach Coconut Grove i podziwiać specyficzną architekturę tego miejsca. Luksusowe rezydencje i wspaniałe bloki mieszkalne mieszają się z drewnianymi szopami, rodem z rozwijających się krajów na Karaibach lub w Ameryce Południowej. 


Kontrast architektoniczny i kontrast bieda – bogactwo, może trochę przytłoczyć podróżnego z Europy, ale to charakterystyczne widoki w niektórych częściach Ameryki. Tutaj też zielona, tropikalna roślinność wydaje się, iż dominuje służby dbające o porządek i zieleń w mieście.

W odróżnieniu od innych części Miami, gdzie każde źdźbło trawki jest dokładnie przycięte, w Coconut Grove roślinność wyrasta z każdego zakątka i wlewa się na ulicę. Nawet wejścia do okolicznych parków wydają się zarośnięte palmami i roślinnością bambusową, ale to niezwykły urok Coconut Grove, o którym na pewno się sam przekonasz, odwiedzając to miejsce w niezwykłym mieście Miami na południowo wschodniej Florydzie.

Ale jak twierdzą mieszkańcy Coconut Grove, chcą zachować to miejsce w takiej jednak formie. Nie chcą niszczyć roślinności charakterystycznej dla Florydy i tego miejsca w Miami. I to właśnie jest tak charakterystyczne, urokliwe i takie piękne w Coconut Grove.

Zainteresuje Cię również: oferty nieruchomości w Coconut Grove Miami

Najciekawsze miejsca w Coconut Grove

Coconut Grove to niewielki obszar w porównaniu do innych dzielnic Miami. Długi i intensywny spacer wystarczy aby dotrzeć w najdalsze zakątki Coconut Grove. Okolicę doskonale zwiedza się na piechotę, bezsensownym czyniąc zwiedzanie autem tego miejsca.


Poniżej znajdują się najciekawsze miejsca w Coconut Grove, które warto odwiedzić, jeżeli planujesz wycieczkę do tego miejsca w Miami:
CocoWalk – niewielka galeria handlowa w centrum Coconut Grove, pełna restauracji, barów i kafejek, także sklep GAP, oraz Starbucks znajduje się w CocoWalk. Dobre miejsce na posiłek lub mrożoną kawę ze Starbucks podczas upału

Dinner Key – marina w Coconut Grove na brzegach Biscayne Bay na South Bayshore Drive
First Coconut Grove School
Mercy Hospital
Miami City Hall
Plymouth Congregational Church w Coconut Grove
Trapp Homestead – historyczny budynek
Woman’s Club of Coconut Grove w Miami

NAjlepsze restauracje w Coconut Grove w Miami
Restauracje w Coconut Grove Miami

Madonna i Dexter w Coconut Grove

Coconut Grove jest miejscem, które na pewno znacie z niektórych amerykańskich filmów i seriali filmowych, również emitowanych przez polską telewizję. Nie od razu skojarzą się Wam te miejsca, ale po odwiedzeniu Coconut Grove na pewno na niektóre miejsca , wykrzykniecie głośno: “kurczę, przecież to było na filmie”. 
Coconut Grove także upodobało sobie wielu sławnych artystów i gwiazdy filmowe, które wybrały to miejsce na dom lub miejsce zamieszkania w Miami.

Madonna mieszkała w Coconut Grove od 1992 do 2000 roku. Sylwester Stallone mieszkał w Coconut Grove od 1993 do 1999 roku. Wiele scen z filmy “Scarface” (Człowiek z blizną) z Al Pacino było kręconych w Coconut Grove. W serialu telewizyjnym “Dexter”, Dexter Morgan mieszka w magicznym Coconut Grove.


W sławnym teledysku Georga Michaela “Careless Whisper” George Michael jest na balkonie pięknego, białego hotelu filmowanego z góry, to również sceny z Coconut Grove.
W znanym filmie “Bad Boys” Will Smith and Martin Lawrence ścigają bandytów przez Coconut Grove w Miami. Znany film “Meet the Fockers” z Robertem de Niro, również był kręcony w Coconut Grove. Kilka odcinków serialu telewizyjnego CSI Miami było kręconych w Coconut Grove.

Zdjęcie Coconut Grove w Miami

Fotografie Coconut Grove w Miami na Florydzie. Dzielnica Coconut Grove to jedno z najładniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Miami na Florydzie. Jeżeli zabawisz w Miami na dłużej, wcześniej czy później trafisz do tego miejsca i warto jest przynieść ze sobą aparat fotograficzny i zrobić kilka pamiątkowych zdjęć i uwiecznić swoją wycieczkę do Miami na matrycy cyfrowej swojego aparatu fotograficznego.

Chyba iż ciągle jesteś fanatykiem analogowego aparatu fotograficznego i tradycyjnej kliszy fotograficznej…
Miami i Coconut Grove to doskonałe miejsce na sesję fotograficzną i plener do robienia zdjęć w Miami. Wiele seriali filmowych i telewizyjnych, oraz filmów, które na pewno doskonale znasz z ekranów telewizyjnych i kinowych – zdjęcia były robione właśnie w Coconut Grove w Miami.

Zainteresuje Cię także: mapa Miami

Poniżej kilka prywatnych fotografii Coconut Grove z naszej kolekcji i wirtualnego przewodnika po Miami na Florydzie. Aktualne zdjęcia z Coconut Grove w Miami i forografie jednej z najładniejszych dzielnic Miami. Coconut Grove w obiektywie aparatu fotograficznego. Amatorskie zdjęcia z Miami i Florydy.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?