MIAMI

Miami Floryda. Przewodnik po Miami na Florydzie. Nieruchomości w Miami i informacje dla osób zamierzających nie tylko zakupić apartament lub dom w Miami, ale i zwiedzić wibrujące Miami na niesamowitej Florydzie. 
Informacje dla planujących wycieczkę do Miami w Stanach Zjednoczonych.
 Kiedy po raz pierwszy postawisz swoje znużone podróżą stopy w Miami, po długim locie z Polski lub innego kraju w  Europie, wrażenie jakie doświadczysz po raz pierwszy, to bardzo nagrzane, tropikalne i nabuzowane aromatem powietrze, tak charakterystyczne dla krajów na niskiej szerokości geograficznej. Kto podróżował po krajach tropikalnych wie doskonale co chcę Wam przekazać.

Miami

Miami z perspektywy 40 plus latków …

Wielu Polakom z mojego pokolenia (wczesne czterdziestki) Miami nieodmiennie i uparcie kojarzy się ze wspaniałym serialem telewizyjnym emitowanym przez komunistyczną, Polską telewizję w latach osiemdziesiątych. Serial zatytułowany „Miami Vice”. Któż z Was go nie pamięta? Te kolory! (pod warunkiem iż miałeś kolorowy telewizor) ! Te klimaty, Ci ludzie!

Powiązany temat: telewizja na Florydzie

Amerykański serial telewizyjny, który gromadził miliony przed telewizorami w szarej Polsce. I coś w tym, moi drodzy… jest. Magia Miami i klimat Miami, emanuje z każdego zaułka miasta i najmniejszej ulicy w downtown Miami. Teraz tylko Miami kojarzy się tym młodszym z piosenki Willa Smitha „Welcome to Miami”. I to jest właśnie kwintesencja Miami na Florydzie!

Kubański oddech

Tutaj doskonale czuć oddech pobliskiej Kuby, klimatów karaibskich i magii Ameryki Południowej, najbardziej ukochanego przeze mnie kontynentu na świecie. Do tego dochodzi wysoki standard życia w Stanach Zjednoczonych. Miami to taka amerykańska namiastka latynoskiego świata i latynoskiego postrzegania rzeczywistości.

Zainteresuje Cię także: kuchnia kubańska w Miami

Jakże innego od naszej smutnej rzeczywistości ze wschodniej Europy. Ten klimat Ameryki Południowej, Kuby i Karaibów, ale w amerykańskim wykonaniu i amerykańskiej jakości. Tutaj ludzie wiedzą jak żyć i cieszyć się życiem.
 Bladzi barbarzyńcy z Europy Wschodniej mogą nie czuć się tutaj zbyt komfortowo …

Miami Vice a prawdziwe Miami

Spacerując po raz pierwszy po drewnianych pomostach, wzdłuż South Beach Miami, doświadczysz prawdziwej atmosfery Miami. Życie na plaży to jest to! Tutaj tysiące ludzi codziennie uprawia sport, mnóstwo ludzi biega i aż zazdrość ściska, kiedy widzisz opalone i wyćwiczone, atrakcyjne ciała z siłowni. W Miami mnóstwo ludzi uprawia aktywnie sport i chodzi do siłowni, oraz fitness klubów. To widać zaraz po przyjeździe do miasta.

Powiązany temat: transport publiczny w Miami

Takie ma się przynajmniej wrażenie, spacerując wzdłuż plaż w Miami i przechadzając się wieczorem po ulicach Miami. To bardzo stymulujące uczucie i aż samemu się ma ochotę wskoczyć choć na dwie godzinki do najbliższej siłowni w mieście. W ogóle w Miami zobaczysz mnóstwo ludzi doskonale wyglądających i niezwykle atrakcyjnych fizycznie. Zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Hotele Miami

Do Miami dociera kult ciała i zdrowego stylu życia. W ogóle, w Ameryce ludzie bardzo dbają o siebie, swoje zdrowie i swoje ciała. Do tego dochodzą latynoskie wpływy z Ameryki Południowej, gdzie ludzie również niezwykle starannie dbają o siebie i swój wygląd zewnętrzny. Nie zapominajmy iż krajem numer jeden, gdzie wykonuje się najwięcej operacji plastycznych na świecie, to ciągle Stany Zjednoczone.

Zainteresuje Cię także: Miami Coral Gables

A jakie kraje są na drugim i trzecim miejscu pod względem wykonywanych operacji plastycznych? Na drugiej pozycji pod względem ilości wykonywanych operacji plastycznych na świecie jest niesamowita Brazylia, a na trzecim miejscu plasuje się, równie bliska nam sercu, Hiszpania. W tym kraju również wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny.

Miami jest fantastyczne

Miami to smak i wpływy tych wszystkich niesamowicie kolorowych i ciekawych krajów. To wszystko poczujesz w każdym zakątku Miami. Jeżeli kochasz plaże i ciepłe morze, to w Miami znajdziesz chyba najpiękniejsza plaże na całej Florydzie, kilkanaście kilometrów złotych łach piasku. Wzdłuż plaży górują wieżowce, luksusowe apartamentowce i pięciogwiazdkowe hotele.

Plaże w Miami nigdy nie są zatłoczone, plaże są niezwykle zadbane i codziennie czyszczone przez służby sanitarne w mieście. W Miami o każdej porze roku można wybrać się na plażę i zdobyć wspaniałą opaleniznę.

Powiązany temat: polscy celebryci w Miami gdzie się chowają

Polecam też bardzo, wieczorne wyjście na Lincoln Road w Miami. Ta reprezentacyjna aleja Miami, wypełniona jest restauracjami, knajpkami, nastrojowymi pubami i barami, oraz mnóstwem sklepów. Tutaj kupisz również pamiątki z Miami, t-shirty z Miami i magnesy na lodówkę z Miami.

Zainteresuje Cię także: jak zamieszkać w Miami przewodnik dla Polaka

Także kubki z napisem „I love Miami”, jeżeli akurat ten asortyment pamiątek kolekcjonujesz i przywozisz do domu z każdej wycieczki zagranicznej. Miami ma wszystko co potrzebne do udanego wypoczynku w tropikalnym klimacie południowej Florydy.

Bikini Miami

Wycieczki po Miami

W Miami jest mnóstwo atrakcji turystycznych, na które trzeba poświęcić przynajmniej kilka dni w swojej podróży na Florydę. Jeżeli jesteś ograniczony czasem, najlepiej jest wykupić wycieczkę po Miami z przewodnikiem i skorzystać ze zorganizowanego zwiedzania miasta. Bilety na tego typu wycieczkę po Miami, można kupić nawet w niektórych supermarketach, nawet w Wallgreens, a także w biurach informacji turystycznych w mieście.

Zainteresuje Cię także: wycieczka statkiem po zatoce Miami

Czasami tego typu wycieczki sprzedają hotele w Miami, albo sprzedawcy ze stoiskami rozłożonymi na ulicach w najbardziej ruchliwych miejscach Miami. Łatwo poznasz tego typu miejsce po kolorowych folderach reklamujących wycieczki po Miami.

Warto wykupić tego typu wycieczkę po Miami, gdyż koszt takiej wycieczki nie przekracza 50 dolarów za osobę, a w cenie jest autokar, oraz wszystkie największe atrakcje turystyczne w Miami. Dzielnica Kubańska, Coral Gables, dom Gianni Versace w Miami, oraz wejście do Miami Aquarium.

Powiązany temat: Miami w 4 dni zwiedzanie

Są dostępne różne wycieczki z różnymi atrakcjami, zwykle ulotka dołączona do biletu, dokładnie objaśnia co jest w cenie takiej wycieczki po Miami. Podane są informacje skąd odjeżdża autobus i ile kosztuje każda tego rodzaju wycieczka. Z reguły większość atrakcji jest w cenie, ale czasami trzeba dodatkowo zapłacić za wejścia do poszczególnych atrakcji turystycznych.

Miami koronawirus
Miami Coronavirus w roku pańskim 2021

Jeżeli indywidualnie zwiedzasz Miami, to warto z tego skorzystać, ponieważ cena jest atrakcyjna, a w jeden dzień można sporo zobaczyć w Miami.
W Miami jest mnóstwo ofert zakwaterowania i noclegów w najprzeroźniejszym budżecie, ale szczególnie polecam hotel przy South Beach Miami. Mimo wysokich cen za nocleg, warto doświadczyć typowej atmosfery Miami, zapachu plaży i oceanu, biegających ludzi i wieczornego spaceru wzdłuż plaży. Tego trzeba doświadczyć i przeżyć, aby dobrze poznać życie w Miami. W sławnym przeboju Willa Smitha „Welcome to Miami”, coś naprawdę jest…

Miami to niezwykle miasto, pełne energii, młodych ludzi, zadbanych, pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Ulice emanują seksownymi kobietami z latynoskimi ciałami i latynoską zmysłowością, to widać na każdym kroku w Miami. Od czasu do czasu po Collins Avenue przemknie Lamborghini lub Ferrari z doskonale wyglądającymi ludźmi we wnętrzu. To właśnie jest Miami.

Starsze pokolenie przypomnijcie sobie choć trochę „Miami Vice” a zorientujecie się błyskawicznie co próbuję Wam przekazać, pisząc te parę zdań w języku polskim o niesamowitym Miami na Florydzie. I tak słowa nie oddadzą ani w 1/10 magii i klimatu tego miasta. Więc pozostaje tylko posłuchać Willa Smitha „Welcome to Miami” i pomarzyć o Miami ….

Zdjęcia Miami

Poniżej kilka fotografii z Miami  i okolic plaży w Miami na Florydzie. Zdjęcia z Miami w naszym przewodniku po Miami i Florydzie w USA. Miami to jedno z najpiękniejszych miast Florydy i całych Stanów Zjednoczonych.

Warto zabrać ze sobą aparat fotograficzny na wakacje w Miami i sfotografować życie codzienne w Miami i najpiękniejsze plaże tego zakątka południowej Florydy. Pamiątkowe zdjęcia z Miami do których zawsze warto wracać i wspominać podróż do Miami na Florydzie.

Zdjęcia poniżej prezentujemy głównie dla osób noszących się z zamiarem kupna luksusowego apartamentu w Miami lub domu w Miami. Miasto Miami na południowej Florydzie to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji nadających się na dobrą i lukratywną inwestycję w nieruchomości zagraniczne.

Celebryci w Miami

Warto zobaczyć prawdziwe zdjęcia z Miami przed podjęciem wyboru o inwestycji w tym przepięknym miejscu USA. Zobacz zdjęcia Miami w naszym nieruchomościowym przewodniku po florydzkich nieruchomościach. 
Najlepsze okazje zakupu luksusowego apartamentu przy plaży w Miami tylko w biurze Floryda.eu. Oryginalne zdjęcia Miami i zdjęcia ulic Miami na Florydzie. Sprawdź zdjęcia z Miami i zaplanuj podróż na Florydę.

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?