Coral Springs

28 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości w Coral Springs Floryda

Miasto Coral Springs na Florydzie leży 32km na północny zachód od Fort Lauderdale. Jak wskazują statystyki amerykańskie w roku 2020 miasto posiadało blisko 133.000 mieszkańców. Coral Springs należy do Metropolitan Area wraz z Pompano Beach, Fort Lauderdale, oraz Miami. Ten obszar Florydy zamieszkuje ponad 5,5 mln mieszkańców.

Coral Springs to miasto zaplanowane i rozbudowane przez WCI Communities, oraz znaną firmę na amerykańskim rynku deweloperów i nieruchomości Westinghouse. Nazwa miasta powstała z nazwy firmy i wbrew nazwie nie istnieją w Coral Springs żadne źródła wodne. Najintensywniejszy rozwój miasta przypadał na lata 1970, 1980 i również w latach 90-tych XX wieku do miasta przyjeżdżali i osiedlali się w nim głównie Amerykanie i Kanadyjczycy, poszukujący cieplejszego klimatu i drugiego domu w słońcu Florydy.

Dobra lokalizacja na Florydzie

Coral Springs to lokalizacja z bardzo niskimi statystykami dotyczącymi przestępczości na tle innych miast w USA. Miasto jest bardzo „family orientated”. Panuje tutaj porządek i spokój. Jeżeli myślisz o domu na Florydzie dla całej rodziny, to podczas wyboru lokalizacji nieruchomości, koniecznie weź pod uwagę Coral Springs, mimo iż okolice są w sporej odległości od plaż wschodniej Florydy.

Większe miasta są pełne nieruchomości na sprzedaż. Jeśli szukacie czegoś konkretnego, na pewno szybko znajdziecie. Często jednak przy oglądaniu nieruchomości w dużych miastach okazuje się, że być może wolelibyście spokojniejszą okolicę, miejsce trochę z dala od tłumu, jednocześnie na tyle blisko dużych miast, aby nie rezygnować z ich wszelkich zalet. Jednym z takich spokojniejszych miast jest Coral Springs.

The City of Coral Springs

Coral Springs, oficjalnie nazywane The City of Coral Springs to miasto w hrabstwie Broward County na Florydzie. Według spisu z 2010 roku miasto zamieszkuje 120 tysięcy ludzi. Miasto leży 10 mil na wschód od Pompano Beach i około 15 mil na północny wschód od Fort Lauderdale. Jeśli chcielibyście dostać się do najbliższego Pompano Beach bez swojego auta, dostępnym transportem publicznym, zajęło by Wam to około 30 minut, z jedną przesiadką.

Nieruchomości w Coral Springs

Jeśli zaczniemy przeglądać katalogi biur nieruchomości, oraz kiedy zajrzymy do lokalnych agencji nieruchomości z tej części Florydy, znajdziemy dziesiątki ofert domów i mieszkań na sprzedaż z Coral Springs na Florydzie. Ceny nieruchomości w Coral Springs wahają się od 70 tysięcy do miliona dolarów i dużo więcej. Jest wielce prawdopodobne, że znajdziecie tutaj coś wymarzonego dla siebie, perfekcyjny dom na Florydzie pod amerykańskim niebem, oraz dobrą inwestycję w zagraniczne nieruchomości na terenie Stanów Zjednoczonych.

Zagraniczne inwestowanie w nieruchomości Coral Springs
Polskie biuro nieruchomości za granicą – nieruchomości w Coral Springs

Jedną z tańszych nieruchomości będzie obiekt idealny na inwestycję. Niedawno odnowiony apartament/condo, który został wybudowany w 1984 roku ma 950 sq ft powierzchni. Możecie znaleźć tutaj dwie sypialnie i dwie łazienki, duży salon i wyposażoną kuchnię z jadalnią. Apartament znajduje się kilka minut od centrum Coral Springs, sklepów i restauracji. Dodatkowo warto wspomnieć, że mieszkańcy dostają do dyspozycji wspólny basen. Ta nieruchomość może być Wasza już za 90 tysięcy dolarów. To dobra i niedroga inwestycja w tej okolicy i jednocześnie dobra lokalizacja posesji.

Budżet to podstawa

Jeśli macie trochę większy budżet na dom na Florydzie i szukacie domku w okolicy Coral Springs, czeka tutaj na Was willa wybudowana w 2001 roku. Dom na prestiżowym osiedlu Verona ma 1925 sq ft powierzchni, na których mieści trzy sypialnie i trzy łazienki. Ta willa będzie Wasza za 629 tysięcy dolarów.

W bardzo podobnej cenie sprzedaży znajdziecie przestronny dom w Coral Springs. Duża posiadłość na zamkniętym osiedlu, z niewysokimi opłatami HOA ma 2404 sq ft powierzchni. Trzy sypialnie, dwie łazienki, spiżarnia, wyposażona kuchnia, wszystkie pomieszczenia przestronne i pełne naturalnego światła.

Ta willa może być Wasza za 699 tysięcy dolarów. Jeszcze jedną nieruchomością, która będzie wisienką na torcie, będzie wspaniały dom z sześcioma sypialniami i pięcioma łazienkami. Willa w Heron Bay o powierzchni 4250 sq ft z prywatnym basenem, garażem na trzy samochody może być Wasza za 990000 tysięcy dolarów.

Atrakcje i edukacja w Coral Springs

Przeglądając oferty nieruchomości być może zastanawiacie się co będziecie robić w Coral Springs w czasie wolnym, a jeśli sprowadzacie się tutaj z dziećmi, to gdzie one pójdą do szkoły. Dla uspokojenia, nie musicie się o to martwić. Dzieci możecie posłać jednej z dwunastu elementary schools, między innymi Ramblewood Elementary School, czterech middle schools i trzech high schools, takich jak Coral Springs High School. W okolicy znajdziecie Barry University, Nova Southeastern University, oraz Broward College.

Czas wolny możecie spędzić w jednym z wielu parków i miejsc rekreacji w Coral Springs. Wasze doznania duchowe możecie pielęgnować między innymi w Coral Springs Center for the Arts, czy The Museum of Coral Springs. Ciekawostką turystyczną jest też Coral Springs Covered Bridge. Podsumowując, to 120 tysięczne miasto oferuje tyle samo atrakcji co wielkie okoliczne miasta, dając jednocześnie trochę oddechu od zatłoczonych kurortów bliżej florydzkich plaż.

Przejrzyj aktualne oferty sprzedaży nieruchomości z Coral Springs, a jeżeli nie znajdziesz satysfakcjonującego mieszkania albo domu, koniecznie wykonaj telefon do naszego biura i umów się z jednym z naszych agentów na przegląd nieruchomości w Twoim budżecie na inwestycję zagraniczną po drugiej stronie oceanu.

Wszystkie osiedla w Coral Springs

Poniżej znajduje się kompletna lista osiedli położonych w Coral Springs. Na większości z nich co chwilę pojawiają się nowe nieruchomości na sprzedaż i na wynajem. Warto poznać te lokalizacje podczas poszukiwania nieruchomości na tym obszarze hrabstwa Broward.

Osiedla w Coral Springs: Arbors at Coral Creek, Bay Pointe at Wyndham Lakes, Brookside, Carriage, Pointe Estates, Coral Creek, Coral Shores at Wyndham Lakes, Coral Springs Country Club, Coral Springs Hills, Coral Trace, Coventry Cove at Wyndham Lakes.
Coventry Place at Wyndham Lakes.
Cypress Glen, Cypress Run, Eagle Creek at Wyndham Lakes, Eagle Trace, Enclave at Wyndham Lakes, French Quarter, Golden Bay at Wyndham Lakes, Governors Walk, Grand Isle at Wyndham Lakes.
Grand Reserve at Coral Creek, Harbor Island at Turtle Run, Heron Bay, Heron Preserve, Hidden Hammocks Estates, Hidden Hammocks at Oakbrook
Hidden Lake at Turtle Run, The Island at Wyndham Lakes, The Isles, Kensington, Knightsbridge, Maplewood, Mariners Cove, Mayfair at Wyndham Lakes.
Newport at Turtle Run, North Springs, Oakbrook & Hidden Hammocks, Oak Wood, Park Place at Wyndham Lakes, Parkwood at Coral Creek, Pelican Isle at Wyndham Lakes, Pelican Pointe at Wyndham Lakes.
Pelican Trail East at Wyndham Lakes, Pelican Trail West at Wyndham Lakes, Pine Ridge, Ridgeview, Running Brook Hills, Shadow Wood, Summer Hill Estates, Summer Wind.
Turtle Run, Vanderbilt Estates, Venetian Isles, Ventana, Vizcaya, Waterside at Coral Creek, West Glen, Westview Estates, Westview Village, Whispering Woods, Windsor Bay at Coral Creek and Wyndham Lakes.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?