Deerfield Beach

22 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Deerfield Beach

Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Boca Raton w hrabstwie Broward na Florydzie. Deerfield Beach leży właściwie na pograniczu dwóch florydzkich hrabstw: Broward, oraz Palm Beach. To tutaj zlokalizowane są jedne z najpiękniej położonych nieruchomości w USA. Przeglądaj nieruchomości z Deerfield Beach z naszej oferty. Domy, nieruchomości tuż przy plaży i nieruchomości z widokiem na ocean. Aczkolwiek nie wszystkie oferty sprzedaży nieruchomości z Deerfield Beach są umieszczone na naszej stronie.
Deerfield Beach to również niezwykle popularna lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie, podobnie jak okoliczne Pompano Beach, oraz bardziej ekskluzywne i droższe Boca Raton. Tu również znajdziesz fantastyczne nieruchomości nie tylko na dom, na wakacje na Florydzie, ale także nieruchomość nadającą się na permanentne zamieszkanie na Florydzie i przeprowadzenie się na południowa Florydę np. z Kanady lub z północnych i zimnych stanów w USA. Zobacz nasze hot oferty nieruchomości inwestycyjnych.

Nazwa Deerfield pochodzi od jeleni, które kiedyś podobno zamieszkiwały ten obszar południowej Florydy i dorzecze rzeki. Dziś po jeleniach nie ma śladu, za to Deerfield Beach odwiedza setki tysięcy wczasowiczów w ciągu roku. Również to miasto jest znane na mapie nieruchomości w USA jako hot spot do zakupu domu na Florydzie.

Fantastyczny klimat Florydy w Deerfield Beach

Deerfield Beach cieszy się tropikalnym klimatem, gdzie lata są długie, gorące i z dużą wilgotnością powietrza. Ciepłe i suche „zimy”. Mówiąc o zimie, mamy na myśli okres od listopada do marca, gdzie temperatury nie spadają poniżej 17 stopni Celsjusza.
W sumie Deerfield Beach liczy około 65.000 mieszkańców. Miasto posiada trzy duże centra handlowe, trzy uniwersytety, kilka collegów i osiem szkół podstawowych. W mieście znajdują się dwa parki Westside Park, oraz Deerfield Island Park. Do najważniejszych atrakcji turystycznych w mieście należą Quiet Waters Park, Deerfield Beach Pier, oraz Deerfield Beach Arboretum.

Z Deerfield Beach jest już blisko do Boca Raton, około 5km jeżeli podróżujesz z południa od strony Miami. Inne okoliczne lokalizacje to Oakland Park, Delray Beach, Lauderdale by the Sea, Hamptons of Boca Raton i Pompano Beach.
Deerfield Beach może stanowić świetną i tańszą alternatywę na zakup domu lub mieszkania w Palm Beach county, od Boca Raton lub Delray Beach, którą są zdecydowanie droższymi lokalizacjami na inwestycję na Florydzie. W Deerfield Beach mniej wydasz na swoją zagraniczną inwestycję w dom lub mieszkanie wakacyjne w Stanach Zjednoczonych.

Jeżeli myślisz o zakupie domu lub apartamentu na Florydzie, to lokalizacja Deerfield Beach, to doskonały wybór na zakup nieruchomości na Florydzie. Świetne plaże, blisko do Boca Raton i Fort Lauderdale. Plaże są tutaj wyśmienite. Tylko 1,5 godziny podróży samochodem, dzieli  Cię od downtown Miami. Koniecznie zapoznaj się z ofertami sprzedaży nieruchomości z Deerfield Beach od biura sprzedaży nieruchomości zagranicznych Floryda.eu. Zapraszamy do naszego biura w pobliskim Boca Raton.

Compare listings

Porównać