Deerfield Beach

33 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Deerfield Beach

Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Boca Raton w hrabstwie Broward na Florydzie. Deerfield Beach leży właściwie na pograniczu dwóch florydzkich hrabstw: Broward, oraz Palm Beach. To tutaj zlokalizowane są jedne z najpiękniej położonych nieruchomości w USA. Przeglądaj nieruchomości z Deerfield Beach z naszej oferty. Domy, nieruchomości tuż przy plaży i nieruchomości z widokiem na ocean. Aczkolwiek nie wszystkie oferty sprzedaży nieruchomości z Deerfield Beach są umieszczone na naszej stronie.

Trochę tańsza ale dobra lokalizacja na zakup nieruchomości

Deerfield Beach to również niezwykle popularna lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie, podobnie jak okoliczne Pompano Beach, oraz bardziej ekskluzywne i droższe Boca Raton. Tu również znajdziesz fantastyczne nieruchomości nie tylko na dom, na wakacje na Florydzie, ale także nieruchomość nadającą się na permanentne zamieszkanie na Florydzie i przeprowadzenie się na południowa Florydę np. z Kanady lub z północnych i zimnych stanów w USA. Zobacz nasze hot oferty nieruchomości inwestycyjnych.

Nazwa Deerfield pochodzi od jeleni, które kiedyś podobno zamieszkiwały ten obszar południowej Florydy i dorzecze rzeki. Dziś po jeleniach nie ma śladu, za to Deerfield Beach odwiedza setki tysięcy wczasowiczów w ciągu roku. Również to miasto jest znane na mapie nieruchomości w USA jako hot spot do zakupu domu na Florydzie.

Nieruchomości za granicą Deerfield Beach
Nieruchomości za granicą – Deerfield Beach oferty z Florydy w USA

Fantastyczny klimat Florydy w Deerfield Beach

Deerfield Beach cieszy się tropikalnym klimatem, gdzie lata są długie, gorące i z dużą wilgotnością powietrza. Ciepłe i suche „zimy”. Mówiąc o zimie, mamy na myśli okres od listopada do marca, gdzie temperatury nie spadają poniżej 17 stopni Celsjusza.
W sumie Deerfield Beach liczy około 65.000 mieszkańców. Miasto posiada trzy duże centra handlowe, trzy uniwersytety, kilka collegów i osiem szkół podstawowych. W mieście znajdują się dwa parki Westside Park, oraz Deerfield Island Park. Do najważniejszych atrakcji turystycznych w mieście należą Quiet Waters Park, Deerfield Beach Pier, oraz Deerfield Beach Arboretum.

Dobra lokalizacja na zakup nieruchomości w USA

Z Deerfield Beach jest już blisko do Boca Raton, około 5km jeżeli podróżujesz z południa od strony Miami. Inne okoliczne lokalizacje to Oakland Park, Delray Beach, Lauderdale by the Sea, Hamptons of Boca Raton i Pompano Beach.
Deerfield Beach może stanowić świetną i tańszą alternatywę na zakup domu lub mieszkania w Palm Beach county, od Boca Raton lub Delray Beach, którą są zdecydowanie droższymi lokalizacjami na inwestycję na Florydzie. W Deerfield Beach mniej wydasz na swoją zagraniczną inwestycję w dom lub mieszkanie wakacyjne w Stanach Zjednoczonych.

Jeżeli myślisz o zakupie domu lub apartamentu na Florydzie, to lokalizacja Deerfield Beach, to doskonały wybór na zakup nieruchomości na Florydzie. Świetne plaże, blisko do Boca Raton i Fort Lauderdale. Plaże są tutaj wyśmienite. Tylko 1,5 godziny podróży samochodem, dzieli  Cię od downtown Miami. Koniecznie zapoznaj się z ofertami sprzedaży nieruchomości z Deerfield Beach od biura sprzedaży nieruchomości zagranicznych Floryda.eu. Zapraszamy do naszego biura w pobliskim Boca Raton.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?