Hallandale Beach

24 Nieruchomości
Sortuj według:

Hallandale Beach nieruchomości na sprzedaż

Oferty nieruchomości na Florydzie z miasta Hallandale Beach w Broward county. Apartamenty, domy, działki budowlane i oferty inwestycyjne dla inwestujących na Florydzie w zagraniczne nieruchomości w USA. Przejrzyj aktualne oferty z tej znanej i lubianej lokalizacji na południowo wschodniej Florydzie.

Nieruchomość na sprzedaż w Hallandale Beach na Florydzie – raj dla inwestorów

Nie tak dawno temu Hallandale Beach na Florydzie była niewiele więcej niż zaniedbaną plażą. To było jeszcze przed II wojną światową. Teraz, po znalezieniu się w epicentrum boomu inwestycyjnego, szybko staje się kolejnym ośrodkiem nieruchomości premium w South FL. Zgodnie z nową pozycją, miejsce podejmuje ogromne projekty remontowe, buduje nowe i zaawansowane inwestycje oraz wita pojawienie się sklepów i ekskluzywnych restauracji. TUtaj taże znajdziesz świetne miejsce na zakup luksusowej willi na południowej Florydzie, a ceny nieruchomości są tańsze niż w pobliskim Miami.

Z szacowaną populacją prawie 45 tysięcy mieszkańców, Hallandale Beach jest jedną z najszybciej rozwijających się gmin hrabstwa Broward na Florydzie. Od dawna jest tak dobrze znane z Kanadyjczyków zimujących w pobliżu plaż Oceanu Atlantyckiego, że zostało nazwane najbardziej wysuniętym na południe kanadyjskim miastem. Zobacz rozdział: snow birds na Florydzie. Ale teraz miasto zaczęło również przyciągać bardziej globalnych inwestorów w nieruchomości, z wieloma europejskimi populacjami właścicieli domów wakacyjnych na Florydzie. Kusi ich dogodna lokalizacja Hallandale Beach położonego między Fort Lauderdale a Miami, oraz bliskość międzynarodowych lotnisk w Miami i For Lauderdale Hollywood, portu w Miami i autostrady I-95.

Hallandale Beach – Floryda Nieruchomości

W Hallandale Beach znajduje się wiele różnych nieruchomości położonych na wybrzeżu Atlantyku, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego inwestora w nieruchomości na świecie. Wzdłuż wieżowców mieszkalnych dominują nad oceanem, z których niektóre zapewniają wystawne życie z udogodnieniami w stylu kurortu. Natomiast z dala od linii brzegowej znajdziesz skromniejsze domy jednorodzinne na sprzedaż w Hallandale Beach lub małe działki nadające się pod budowę domu jednorodzinnego w tej części Florydy. Te domy i mieszkania znajdują się zazwyczaj na cichych, wysadzanych drzewami ulicach, które są atrakcyjne dla tych, którzy chcą super spokojnego miejsca, które można nazwać prawdziwym domem w USA.

Wzdłuż kanału Intracoastal i nad kilkoma kanałami w mieście, napotkasz wspaniałe rezydencje na rozległych działkach, położonych w zamkniętych osiedlach, takich np. jak Golden Isles. Te jednorodzinne nieruchomości na sprzedaż w Hallandale Beach są ekskluzywne i drogie, oferując mieszkańcom spokój, prywatność i cenny dostęp do wybrzeża oceanu.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Hallandale Beach

Hallandale Beach nieruchomości USA Floryda
Hallandale Beach nieruchomości USA Floryda

Pogoda i geografia

Hallandale Beach leży nad Oceanem Atlantyckim i graniczy z Hollywood na północy i hrabstwem Miami Dade na południu. Pembroke Park znajduje się nieco na zachód od stanu. Podobnie jak większość FL, Hallandale Beach znajduje się w wilgotnym pasie klimatu subtropikalnego. Oznacza to, że ma wyjątkowo ciepłe, łagodne zimy i wilgotne lata. Średnia temperatura na plaży Hallandale w czerwcu wynosi około 32 do 34 stopni C, a zimą w styczniu wynosi średnio około 16 stopni C. Przy średniej rocznej wynoszącej 21,5 stopni C jest to najcieplejszy stan w USA. Chociaż zdarzają się częste burze z rocznymi opadami wynoszącymi około 50 cali opadów.

Różnorodność kulturowa

Lokalizacja Hallandale Beach na Florydzie jest niezwykle bogata w różnorodność kulturową i narodowościową. Do XIX wieku nie było tutaj wiele ludności pochodzenia europejskiego. W niedawnym badaniu, z wyłączeniem populacji Kanadyjczyków i Latynosów 8,2 procent mieszkańców było pochodzenia zachodnioindyjskiego lub karaibskiego, 5,3 procent było Amerykanami, 5,2 procent Rosjanami, 3,4 procentami Niemcami, 2,8 procent Irlandczykami i 2,7 procent ludności było Polakami. To świetnie, jeśli masz np. dyplom z nauk społecznych, ponieważ jest tu mnóstwo możliwości pracy w USA. Kolejną wspaniałą rzeczą w różnorodności kulturowej są różne kuchnie i restauracje w Hallandale Beach. Floryda generalnie słynie z niesamowitej kuchni. Jest to mieszanka kuchni karaibskiej i kilku kuchni latynoamerykańskich i jest to coś, co można podziwiać.

Podatek dochodowy nie jest czymś, o co musisz się martwić

Kilka elementów odgrywa dużą rolę przy podejmowaniu decyzji, gdzie kupić mieszkanie na Florydzie. Logicznie rzecz biorąc, będziesz szukał miejsca, które jest niedrogie do życia, ale najczęściej tanie obszary nie są za dobre. Floryda jest jednym z 7 stanów USA, które nie nakładają podatku dochodowego od osób fizycznych. W związku z tym na Florydzie nie obowiązuje stanowy podatek dochodowy.
W stanie Floryda istnieją inne rodzaje podatków, takie jak podatek od sprzedaży, użytkowania i podatek dochodowy od osób prawnych. Jednymi z najczęstszych podatków nakładanych na osoby mieszkające na Florydzie są:

    • Podatek paliwowy
    • Podatek dochodowy od osób prawnych
    • Podatek od sprzedaży

Podatek od nieruchomości (płatny raz w roku). Jeśli chcesz uniknąć płacenia podatków, nieruchomość w Hallandale Beach to idealne miejsce dla Ciebie. Mimo że istnieją pewne inne rodzaje podatków, nie obciążą one tak mocno Twojego portfela.

Koszty mieszkania i utrzymania

Hallandale Beach ma tętniący życiem rynek nieruchomości, a prawie wszędzie pojawiają się nowe projekty mieszkaniowe. Wynajęcie agenta nieruchomości w Hallandale Beach pomoże Ci utrzymać się w budżecie, dzięki czemu możesz zaszaleć podczas inwestowania w nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Hallandale Beach. Stosunkowo niskie koszty mieszkaniowe i utrzymania nieruchomości przyciągają osoby i inwestorów z innych stanów USA i cudzoziemców, także z Europy. W takim przypadku logiczne jest, że ceny nieruchomości rosną.

W ciągu ostatniego roku nastąpił 8-procentowy wzrost cen nieruchomości w Hallandale Beach (2022r). Ale nawet teraz średnia wartość nieruchomości w Hallandale Beach wynosi około 270.000 USD. Analitycy przewidują, że dopóki ludzie będą się przeprowadzać do Miami na Florydzie, ceny będą rosły. Co zaskakujące, nawet w ten sposób FL ma przyzwoitą średnią wartość cen nieruchomości w porównaniu z kilkoma północnymi stanami USA, gdzie ceny nieruchomości są znacznie wyższe. Kontynuując opowieść, że wydatkowanie pieniędzy jest niezbędne do rozważenia przed przeprowadzką w określone miejsce USA, zrozumiałe jest, dlaczego wszyscy kochają Florydę i florydzkie nieruchomości.

Plaże i rekreacja

Jak sama nazwa wskazuje, plaże są cudowne w tej części Florydy. Istnieje kilka rodzajów plaż, od plaż przeznaczonych do relaksu po plaże imprezowe. Istnieje również wiele możliwości rekreacji, w tym wszelkiego rodzaju sporty wodne. Surfing stał się ostatnio bardzo popularny w tej lokalizacji, więc na pewno zobaczysz kilku młodych ludzi, którzy cieszą się falami oceanu. Dostępnych jest również wiele rejsów, jeśli chcesz odpocząć i pożeglować po oceanie. A może zakupisz z nami dom na Florydzie w tej części hrabstwa Broward.

Opcje rozrywki

Właśnie dlatego Hallandale Beach na Florydzie jest bardzo popularny wśród turystów. Kilka osób przyjeżdża do Hallandale Beach, aby cieszyć się wyścigami konnymi i spróbować szczęścia w kasynie Mardi Grass. Znanym żartem jest to, że Hallandale Beach to wspaniałe miejsce do oglądania szybkich rzeczy i tracenia pieniędzy. Jeśli chcesz oglądać wyścigi konne, zapraszamy do Gulfstream Park, który jest gospodarzem jednej z największych imprez tego typu w USA. Oprócz wyścigów konnych w parku jest więcej możliwości rozrywki, takich jak lekcje ceramiki, karaoke, kręgle i muzyka na żywo.
Co ciekawe, w Hallandale Beach na FL jest jeszcze więcej wyścigów. Tym razem są to wyścigi chartów w kasynie Mardi Grass. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie.

Mieszkania w Hallandale Beach

Liczba mieszkań na sprzedaż w Hallandale Beach w tej chwili jest niesamowita, a wybór ofert nie ma sobie równych. Możesz wybrać rodzaj luksusu i zdecydować, jaki styl życia na plaży chcesz prowadzić. Z niezwykle wygodnym wyposażeniem standardowym w większości mieszkań, możesz doświadczyć 5 gwiazdkowych usług w zaciszu własnego domu. Od siłowni po centra fitness, przez całodobowy konsjerż, po pełną obsługę plażową, mieszkania w Hallandale Beach mają wszystko.

Nieruchomości Hallandale Beach są idealne dla inwestorów i dla rodzin

Jeśli szukasz domów szeregowych na sprzedaż w Hallandale Beach, inwestycji w swoją przyszłość lub dobrego miejsca na osiedlenie się w USA, te mieszkania na sprzedaż mają teraz wszystko, czego potrzebujesz. W tej dzielnicy Hallandale Beach znajdują się wspaniałe parki, takie jak Joseph Scavo Park, z których mogą korzystać rodziny, oraz rozrywki dla dorosłych, takie jak kasyno lub kilka znakomitych restauracji i najlepszych barów w okolicy. Przy obecnym tempie rozwoju dzielnicy, teraz jest również świetny czas na inwestowanie w nieruchomości w Hallandale Beach.

Średni koszt wynajmu w Hallandale Beach

Mieszkanie jest na ogół największym miesięcznym kosztem, który trzeba uwzględnić. Średni czynsz w obszarze Hallandale Beach na Florydzie za dom z 2 sypialniami wynosi 1.988 USD, czyli o 69 procent więcej niż średni czynsz w Stanach Zjednoczonych. Jednak ta średnia uwzględnia zarówno obszary podmiejskie, jak i centrum miasta i lokalizacje przy plaży. Tak więc koszty wynajmu mogą wzrosnąć lub spaść w zależności od dzielnicy. na którą ostatecznie się zdecydujesz.

Nieruchomości w Hallandale Beach to dobra inwestycja

Inteligentni inwestorzy prowadzą interesy w Miami od prawie 100 lat. Wiedzą, że ludzie nie przestaną przyjeżdżać na Florydę w interesach i dla przyjemności, a kiedy to zrobią, chcą luksusowego i wygodnego miejsca na pobyt i cieszenie się zamożnym stylem życia w Miami. Ale nie każde mieszkanie w Miami jest sobie równe, a niektóre zapewnią ci więcej za wydaną złotówkę lub dolar niż inne. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w nieruchomości, Hallandale Beach jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia przygody z inwestowaniem w USA. Nie tylko rozkwita tu bogaty rynek nieruchomości, ale okoliczne tereny kwitną i nieustannie ewoluują, aby nadążyć za ciągle zmieniającą się społecznością.

Hallandale Beach to definicja ekskluzywnego życia, a dokładniej Beach Club to miejsce, w którym doświadczeni inwestorzy inwestują swoje pieniądze, ponieważ już widzieli ogromny wzrost, który nastąpił w ciągu kilku krótkich lat od otwarcia klubu plażowego. Inwestowanie w nieruchomości na Florydzie to świetna inwestycja ze względu na ogromny potencjał tego miejsca w USA. Te stosunkowo nowe tria wież na plaży odnotowały wspaniały wzrost w ciągu ostatnich kilku lat, a sprawy dopiero się rozwijają. Coraz więcej osób przyjeżdża do Hallandale Beach na ekskluzywne zakupy, oszałamiające plaże i dobre nocne życie energetyczne, a inwestowanie w nieruchomość tutaj sprawia, że ​​jesteś w samym środku tego wszystkiego.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?