Highland Beach

28 Nieruchomości
Sortuj według:

Highland Beach nieruchomości

To jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na Florydzie południowo wschodniej do posiadania nieruchomości i zamieszkania na Florydzie. Miejscowość Highland Beach leży w południowej części hrabstwa Palm Beach na Florydzie. Pomiędzy miastem Delray Beach a miastem Boca Raton.
Highland Beach jest to niezwykle popularne miejsce na Florydzie wśród kupujących nieruchomości Amerykanów. Jak również obcokrajowców, zarówno szukających nowych nieruchomości do osiedlenia się na Florydzie, jak również dla osób szukających drugiego domu na Florydzie lub inwestycji w nieruchomości zagraniczne.

Bardzo niska przestępczość, oraz świetne nieruchomości do kupna, oraz niezwykle “domowa” atmosfera tego malutkiego miasteczka na Florydzie. Także dobre okoliczne szkoły i serwisy w postaci centrów handlowych, kin i kręgielni, zachęcają do inwestycji w nieruchomości w Highland Beach na Florydzie.

Wspaniałe położenie Highland Beach na południowo wschodniej Florydzie

Highland Beach jest położone wzdłuż drogi A1A i liczy około 4200 mieszkańców, oficjalnie zarejestrowanych jako rezydenci Highland Beach. Lecz ta liczba jest zdecydowanie większa podczas sezonu wakacyjnego na Florydzie i mnóstwo osób mieszkających w Highland Beach jest po prostu nie zarejestrowanych jako rezydenci tego miasteczka. Higland Beach jest wciśnięte pomiędzy Ocean Atlantycki a kanał Intercoastal Waterway. Highland Beach leży na południe od Delray Beach i na północ od Boca Raton. To dwa niezwykle popularne miasta wśród osób myślących o zakupie nieruchomości w pobliżu Miami.

Plaża w Highland Beach liczy przeszło 3 mile pięknego złotego piasku i krystalicznie czystej wody pełnej życia i wspaniałego miejsca do kąpieli w ciepłych wodach Oceanu Atlantyckiego. W tym miejscu również znajduje się miejsce do zakładania gniazd i znoszenia jaj przez żółwie, co również zauważysz na plażach w Boca Raton, oraz w Delray Beach. To niezwykle ważny aspekt tutejszych plaż i ochrony środowiska naturalnego Florydy.

Ochrona środowiska – priorytet numer 1 na Florydzie

Jeżeli masz tutaj nieruchomość czy wynajmujesz dom wakacyjny w tych okolicach w okresie od 1 marca do 31 października każdego roku, światła przy drogach biegnących przy plaży są wyłączone aby nie mylić żółwi wracających do oceanu po zniesieniu jaj na plaży. Każde gniazdo z żółwimi jajami jest wyraźnie zaznaczone i wejście na nie lub jego uszkodzenie grozi nawet więzieniem lub niezwykle surowymi karami pieniężnymi. Floryda jest niezwykle skrupulatna jeżeli chodzi o ochronę środowiska naturalnego i ochronę plaż Florydy i zagrożonych gatunków zwierząt tutaj żyjących. Sprawdź także żółwie morskie na Florydzie w naszym przewodniku po Florydzie.

USA nieruchomości. Highland Beach Floryda
Highland Beach w Boca Raton na Florydzie to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na zakup nieruchomości

Highland Beach to miejsce nie tylko dla osób na emeryturze zamieszkujących Florydę. Mieszka i pracuje tutaj mnóstwo młodych i pełnych życia rezydentów, nie tylko ze Stanów Zjednoczonych, ale także z innych regionów świata, tym bardzie iż uniwersytet FAU (Florida Atlantic University) w Boca Raton, przyciąga młodych ludzi do podjęcia studiów na Florydzie. W okolicach Highland Beach znajdziesz mnóstwo okazji do zakupu pięknej wakacyjnej nieruchomości na Florydzie, ale także okazję do wynajęcia domu wakacyjnego na Florydzie i spędzenia tutaj wspaniałych wakacji na Florydzie.

Nieruchomości na Florydzie w Highland Beach

Sprawdź oferty sprzedaży nieruchomości od Floryda.eu, oraz zarezerwuj swój hotel na wakacje w tej części Florydy. To miejsce to jedne z najwspanialszych zakątków Stanów Zjednoczonych na inwestycję w drugi dom wakacyjny na Florydzie. Natomiast dla Europejczyków szukających ofert tanich nieruchomości na świecie na Florydzie, to okazja do dobrej inwestycji, choć ceny domów i mieszkań w tej części wschodniej Florydy nie należą do najtańszych w USA. Choć jeżeli bierzesz pod uwagę zakup nieruchomości w Miami, to ceny mieszkań i domów w Highland Beach i okolicach wydadzą Ci się zdecydowanie tańsze.

Higland Beach to mieszanka kulturowa i mieszkają tutaj ludzie z najprzeróżniejszych krajów świata. Choć przeważają biali mieszkańcy w Highland Beach, podobnie jest w Boca Raton i w Delray Beach. W Highland Beach mieszkają także Polacy, Kanadyjczycy, Amerykanie polskiego pochodzenia, oraz Niemcy z Europy, posiadający tutaj swoje nieruchomości wakacyjne i inwestycje w domy na Florydzie.

W Highland Beach znajdziesz Austriaków, Norwegów i Szwedów mieszkających na Florydzie. Są tu także Brazylijczycy, Haitańczycy, oraz Francuzi i Hiszpanie. Mieszkają tutaj Rosjanie, Ukraińcy oraz Argentyńczycy, nie zapominając o Grekach, Chorwatach i Belgach. Mieszka tutaj także spora populacje Anglików z Wielkiej Brytanii, oraz Polaków z paszportami angielskimi zamieszkujący na stałe Wielką Brytanię.
Sprawdź najnowsze oferty nieruchomości z Highland Beach z Floryda.eu portfolio. Najlepsze oferty inwestycyjne na Florydzie i mnóstwo okazji do najlepszej inwestycji w dom lub mieszkanie wakacyjne na Florydzie. Co dnia świeże oferty nieruchomości z cudownej i zawsze zalanej słońcem Florydy w Stanach Zjednoczonych.

Najważniejsze budynki i osiedla w Highland Beach

To ekskluzywne lokalizacja na południowej Florydzie w pobliżu Boca Raton pełne jest wspaniałych osiedli i urbanizacji w których warto skoncentrować swoje poszukiwania wymarzonej, luksusowej nieruchomości na Florydzie. Najważniejsze z nich to: Aberdeen Arms, Ambassadors East, Ambassadors South, Beach Walk, Bel Lido Isle, Boca Cove i Boca Highland Beach Club. Przy plaży jest znacznie więcej miejsc wartych poszukania swojego wymarzonego domu, takich jak: Breamer Isle, Byrd Beach, Carron House, Casuarina, Coronado Ocean Club, Dalton Place i Evanton Bave.

W Highland Beach znajdują się miejsca idealne do inwestowania w nieruchomości w USA. Są to: Grand Cay Estates, Highland Beach Club, Highlands Place, Monterey House, Ocean Cove, Ocean Dunes, Ocean Grande Place, Ocean Pines, Ocean Place Estates, Ocean Place Villas, oraz lokalizacja taka jak Ocean Place Villas i Ocean Terrace.
Pozostałe dobre miejsca do wyszukiwania nieruchomości w Highland Beach to: Parker Highland, Penthouse Highlands, Regency Highland, Seagate, luksusowe apartamenty Toscana na sprzedaż, Townhouses of Highland Beach, Villa Mare i Villa Nova.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?