Hypoluxo

16 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Hypoluxo

Selekcja apartamentów, domów i willi w lokalizacji Hypoluxo w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Zobacz aktualne oferty domów, willi i apartamentów na sprzedaż. Dobra lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie pod wynajem lub jako nieruchomość zagraniczna o charakterze wakacyjnym na południowej Florydzie.
Być może czytając o Florydzie zastanawialiście się nie raz, jakby to było przylecieć na Florydę nie tylko w celach turystycznych, ale celem zamieszkania tu na stałe. A być może myślicie o Florydzie turystycznie, ale wolelibyście co roku odwiedzać to samo miejsce, w dodatku mieć możliwość wynajęcia jej na pozostałą cześć roku?

Pogoda na Florydzie sprzyja takim decyzjom turystyczno – osiedleniowym, ponieważ temperatura nawet w zimę nie spada tu poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast nie przekracza 35 stopni Celsjusza i nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza. Wilgotne powietrze i taka temperatura może przyciągać nie tylko turystów, ale także przyszłych mieszkańców, którzy nie lubią zimy i preferują cieplejsze pory roku.

Oferty nieruchomości z Florydy

Czytając o Florydzie, na pewno nie raz natknęliście się na ciekawe oferty nieruchomości z Miami, Fort Lauderdale, West Palm Beach, Lantana czy innych okolicznych miast. Są to z reguły oferty bardzo luksusowych rezydencji lub condo. Condo to amerykańska nazwa apartamentu, ponieważ samo słowo apartament użylibyśmy raczej przy określaniu adresu, a dokładniej numeru mieszkania. Mniej lub bardziej luksusowe oferty sprzedaży nieruchomości czekają na Was w zasadzie w każdym mieście na Florydzie, ponieważ popyt na nieruchomości w Stanach Zjednoczonych trochę zmalał razem z nadejściem kryzysu ekonomicznego.

Amerykanie już mniej chętnie biorą kredyty, szczególnie na zakup luksusowego mieszkania, które w każdej chwili mogłoby wrócić w posiadanie banku. Nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, jak i na samej Florydzie najchętniej kupują Europejczycy lub Azjaci z krajów wysoko rozwiniętych. Zakup taki może okazać się bardzo dobrą inwestycją na przyszłość w zagraniczne nieruchomości.

Czy też się zastanawialiście się nad zakupem takiego condo? Czy odstraszyły Was jednak trochę ceny? Rynek nieruchomości w Stanach Zjednoczonych jest pod tym względem bardzo elastyczny, możecie znaleźć nieruchomości z ceną o jedno zero mniejszą, pod warunkiem, że dobrze poszukacie lub zrezygnujecie z zakupu nieruchomości z centrum miasta, na rzecz nieruchomości na jego obrzeżu.

Miejsce na inwestycję w zagraniczne nieruchomości

Bardzo dobrym przykładem jest Hypoluxo, niewielkie miasteczko w samym sercu hrabstwa Palm Beach County na Florydzie, na przedmieściach Lantana, Manalapan czy Boynton Beach. Położone jest przy samym wybrzeżu, zaledwie kilka minut drogi od West Palm Beach i dosłownie rzut beretem od pięknych, piaszczystych plaż Oceanu Atlantyckiego.

Hypoluxo nieruchomości - USA nieruchomości
Hypoluxo nieruchomości – USA nieruchomości na Florydzie

Z Hypoluxo wiąże się historia tak zwanych bosych listonoszy – „Barefoot Mailmen”, kiedy to w późniejszych latach dziewiętnastego wieku, poczta była dostarczana statkiem i koleją do większości miast. Na południe natomiast, do Miami listy dostarczali listonosze chodzący na piechotę wzdłuż plaż, ponad 60 mil spacerkiem w jedną stronę. Stąd też wzięło się motto miasta „Dom dla bosych listonoszy”.
Jeśli postanowicie tutaj zamieszkać, nie musicie obawiać się o edukację swoich dzieci, ponieważ Hypoluxo mimo, że to niewielka miejscowość, ma dwie publiczne szkoły, w tym K-12 Hypoluxo School. Natomiast okoliczne miasta mają ich w swoich granicach dużo więcej, a nic nie stoi na przeszkodzie, by dziecko chodziło do szkoły znajdującej się na przykład w cudownej, znajdującej się nieopodal miejscowości Lantana.

Jeśli zastanawiacie się, czy będziecie mieli co robić w Hypoluxo, to nie macie się o co martwić. Po pierwsze bliskość West Palm Beach, Lantana, czy Boynton Beach sprawia, że mieszkając trochę na uboczu, możecie jednocześnie być w każdym z tych większych miast w kilka chwil i cieszyć się każdą z dostępnych w nich licznych i różnorodnych atrakcji, jednocześnie wracając do spokojnego domu bez gwaru wielkiego miasta.

Doskonałe miejsce na zamieszkanie dla całej rodziny

Hypoluxo mimo, że to niewielka miejscowość ma także dwa piękne parki. Pierwszy z nich to Garnett Park. Jest to stosunkowo nowy rekreacyjny park, w którym można spacerować, odpocząć w cieniu drzew i jednocześnie dowiedzieć się więcej o przeszłości i doświadczeniach wspominanych Barefoot Mailmen – bosonogich listonoszy. W parku znajduje się też interesująca rzeźba „Sail into the Future” autorstwa rzeźbiarza Franka Varga. Jeśli będziecie chcieli spędzić tu więcej czasu lub spotkać się z przyjaciółmi, to w parku znajdziecie stoły i ławki piknikowe.

Drugim parkiem w Hypoluxo, jest duży Hypoluxo Scrub Natural Area, który oferuje infrastrukturę obserwacyjną, w której możecie dowiedzieć się, jak wyglądał teren zanim powstało tu miasto. Przy parku znajduje się również parking na samochody osobowe i autokary, oraz stojak na rowery, a także zadaszona wieżę widokowa ze sklepikiem z pamiątkami, oraz informacją o historii miasta i okolicy. W parku znajdziecie dziesiątki endemicznych gatunków roślin, wśród których mieszkają takie zwierzęta jak żółwie, oposy, szare listy i dziesiątki innych mniejszych, równie interesujących zwierząt.

Przekonaliście się do poszukania nieruchomości w najbliższej okolicy? Spokojna miejscowość, gdzie panuje cisza i spokój, niezapchane ulice i okoliczne sklepy, w których nie ma kolosalnie długich kolejek, oraz mimo wszystko bliskość większych miast, potrafi przemawiać za wyborem tego miasta jako lokalizacji idealnej do stałego osiedlenia się. Przeszukując oferty nieruchomości z Hypoluxo na pewno znajdziecie duże rezydencje lub mniejsze mieszkania, w różnym przekroju cenowym w zależności od jakości nieruchomości i tego, czy zachodzi konieczność jej remontu, czy też nie. Jednak możecie też natknąć się na prawdziwe perełki, dużych, eleganckich apartamentów, za niewielką cenę.

Wybór nieruchomości w Hypoluxo

Jedną z takich nieruchomości jest apartament o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, znajdujący się na parterze, w budynku wybudowanym w 2002 roku. Są tu między innymi urządzona kuchnia wraz ze sprzętem AGD, umeblowane dwie sypialnie, klimatyzacja i parking, a to tylko niektóre z zalet tej nieruchomości.

W bezpośredniej bliskości mieszkańcy mają udostępniony basen i siłownię i co ciekawsze, prywatną plażę dostępną tylko dla mieszkańców tego właśnie apartamentowca. Myślicie że koszt tej nieruchomości jest absurdalnie wysoki? Nic bardziej mylnego. Wszystko to może być Wasze za jedyne 100 tysięcy dolarów, co wydawać się może ułamkiem ceny, za którą kupilibyśmy takie samo mieszkanie w centrum Miami czy Lantana. Sama cena sprawia, że nieruchomość może być zarówno idealnym zakupem na osiedlenie się na Florydzie, jak i lukratywną inwestycją na przyszłość.

Nieruchomości na Florydzie bardzo często kupowane są jako inwestycja na przyszłość, ponieważ aktualnie ich ceny są stosunkowo niskie, a w dalszej perspektywie na pewno zyskają na wartości. Dodatkowo na przyszłą możliwość zwrotu inwestycji w przyszłości ma spory wpływ aktualny ma nie za wysoki obecnie kurs dolara.

Jeśli okaże się, że jednak nie kupujecie nieruchomości w Hypoluxo do celów inwestycyjnych, a być może chcecie osiedlić się na Florydzie na stałe, w spokojniej i cichej okolicy u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, nie zamykając sobie jednocześnie możliwości korzystania z atrakcji większych miast, które są zaledwie rzut beretem od tej spokojnej miejscowości, to również będzie bardzo dobra decyzja.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?