Lake Park

10 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Lake Park

Domy na sprzedaż, rezydencje na Florydzie, apartamenty wakacyjne, oraz wille w Lake Park na sprzedaż. Północne regiony hrabstwa Palm Beach na Florydzie oferują doskonałe możliwości do dobrej inwestycji w zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Lake Park liczy blisko 9.000 mieszkańców.
To niewiele, ale to właśnie jest głównym atutem tego miasteczka w Palm Beach County. Kiedyś nazywało się Kelsey City. Miasteczko zostało zaplanowane i zaprojektowane przez Dr. Johna Nolana z Bostonu w stanie Massachusetts, oraz przez braci Olmsted, właścicieli firmy projektującej ogrody i tereny zielone na Florydzie.

Zaletą posiadania nieruchomości w Lake Park jest bliskość do West Palm Beach, oraz cudownych plaż południowej Florydy. Sprawdź ceny nieruchomości w tym zakątku Florydy i zobacz najnowsze inwestycje nowych nieruchomości od deweloperów w Lake Park Florida.

Szukaj tańszych lokalizacji w USA na inwestycję

Jeżeli Twój budżet na nieruchomość za granicą na terenie Florydy jest niewielki, a koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie trochę Cię przerażają, może warto wziąć pod uwagę mniejsze miasteczka i osady w Palm Beach County na południowej Florydzie, gdzie ceny domów i mieszkań są zdecydowanie niższe niż np. w Miami lub Fort Lauderdale i gdzie warto poszukać swojego wymarzonego domy w słońcu Florydy.
Również i miejscowość Lake Park zamieszkują obywatele z najprzeróżniejszych krajów świata.

W tym mnóstwo Europejczyków posiadających tutaj swoje nieruchomości wakacyjne i swoje inwestycje. Również i w Lake Park znajdziesz okazję do wynajęcia swojej inwestycji w Ameryce i generowania dochodu z wynajmu nieruchomości, nie tylko na wakacje, ale także w okresie długoterminowym.
Lake Park zamieszkują Kanadyjczycy, Amerykanie z północnych części USA, gdzie klimat nie sprzyja opalaniu się na słońcu. Mieszkają tutaj Niemcy, Anglicy, Irlandczycy, oraz Polacy posiadający swoje zagraniczne nieruchomości na Florydzie. Mieszkają tutaj również Rosjanie, Chińczycy, oraz Wietnamczycy.

Lake Park nieruchomości na Florydzie
Lake Park nieruchomości na Florydzie

Znajdziesz tutaj obywateli Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Argentyny, oraz mieszkają tu Francuzi, Belgowie i Holendrzy. Podobnie jak cała Ameryka, również i Lake Park to mieszanka etniczna. Również w Lake Park porozumiesz się z łatwością po hiszpańsku w najbliższej restauracji kubańskiej lub restauracji meksykańskiej. Mieszkają tutaj Hindusi, Pakistańczycy, oraz obywatele Bangladeszu. Są Japończycy i południowo Koreańczycy. Znajdziesz tutaj sklepy ze wszelkim asortymentem, bary, restauracje, oraz restauracje najpróżniejszych kuchni etnicznych. Począwszy od restauracji chińskich i tajskich, na wietnamskich i indyjskich kończąc. Zobacz property Florida w USA na Florydzie.

Biznes na Florydzie

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej na Florydzie i znalezieniu swojej niszy rynkowej, może warto rozejrzeć się za nieruchomościami i lokalami komercyjnymi dobrymi do otwarcia biznesu na Florydzie. W ofercie floryda.eu nieruchomości zagraniczne na Florydzie, mamy mnóstwo okazji i ofert nieruchomości typu lokal handlowy w centrum handlowym (shopping mall) lub lokal pod otwarcie własnej restauracji lub baru.

Sprawdź najnowsze listingi z naszej oferty, przede wszystkim wykonaj telefon do naszej agencji nieruchomości i umów się na oglądanie aktualnych i konkretnych ofert sprzedaży. Wspólnie znajdziemy najlepszą opcję inwestycyjną dla Ciebie. Specjalizujemy się w polskich obywatelach oraz Polakach posiadających paszporty amerykańskie lub kanadyjskie i w osobach zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą na terenie Stanów Zjednoczonych i południowej Florydy. Więc sprawdź najaktualniejsze ceny nieruchomości w Lake Park, przejrzyj oferty i zgłoś się do naszego biura, nie tylko na oglądanie nieruchomości, ale także po poradę w zakresie inwestycji na Florydzie.

Dobra lokalizacja do inwestycji

Wcześniej Lake Park nazywało się Kelsey City, oraz nazywano to miejsce The Miracle City of Florida. Tylko jedna wizyta w to miejsce, a szybko zrozumiesz dlaczego tak nazywano i nazywa się to miasteczko u wybrzeży Oceanu Spokojnego. Wystarczy przejść się po Lake Park Marina, gdzie zacumowane jachty kołyszą się na wodzie, a delikatna morska bryza owiewa nam twarz przyjemnym chłodem. Miasteczko powstało już w roku 1923 jako miejsce dla osób zamierzających osiedlić się na stałe na Florydzie i kupić tutaj swoją letnią nieruchomość na południu USA.

Blisko stąd do Phil Forest Park – miejsca idealnego nie tylko do spacerów, ale także do uprawiania wszelakiego sportu na Florydzie. Tutaj również warto się wybrać na plaże i na podziwianie zachodów słońca, tak cudownych na Florydzie. Dla amatorów nurkowania i nurkowania powierzchniowego, przygotowano tzw. underwater snorkeling trail, gdzie będziesz podziwiał podwodne cuda Florydy. Tutaj gatunki ryb, ośmiornice i koniki morskie porażą Cię swoimi kolorami, a krystalicznie czysta woda zachęci do uprawiania sportów wodnych przez cały rok. Więc już wiesz gdzie warto szukać nieruchomości na Florydzie i od czego zacząć wycieczkę na Florydę w poszukiwaniu drugiego mieszkania w Stanach Zjednoczonych na pięknej i zawsze słonecznej Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?