Manalapan

13 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Manalapan

Oferty zagranica domy i mieszkania. Fantastyczna lokalizacja tuż przy oceanie. Jeżeli myślisz o luksusowych nieruchomościach z widokiem na ocean to weź pod uwagę Manalapan w hrabstwie Palm Beach. Manalapan to właściwie osada plażowa, od północy ograniczona mostem, oraz drogą z akcesem do plaży i miejscowością Lantana, od zachodu znajduje się Laguna Lake Worth. Od wschodu znajduje się Ocean Atlantycki. W Manalapan mieszka 350 osób i znajduje się 168 domów, wedle amerykańskich statystyk.
Jeżeli chcesz dom lub posiadłość na plaży, weź pod uwagę Manalapan na kupno nieruchomości na Florydzie.

Lubicie tętniące życiem kurorty na Florydzie, pełne turystów i stałych mieszkańców? Może chcecie spędzać swój wolny czas w pełnych przepychu kasynach, dyskotekach czy klubach? Wszystkie te możliwości dają Wam większe miasta i kurorty Florydy. A jeśli wolicie cieszę i spokój, to oczywiście możecie wybrać sobie jedno z mniejszych, kameralnych miasteczek, które zapewnią Wam ten spokojny komfort. Jeśli natomiast zastanawiacie się nad przeprowadzką tutaj, takie mniejsze miasteczko mogłoby się okazać najlepszym wyborem.

Doskonały klimat południowej Florydy

Floryda kusi swoją uroczą atmosferą nie tylko turystów, ale także właśnie osoby chcące się tutaj przeprowadzić. Temperatura latem sięga tutaj 32 stopni Celsjusza i ich raczej nie przekracza, natomiast najzimniej w lato bywa około 23 stopnie Celsjusza. Zimą natomiast temperatura nie spada poniżej 15 stopni Celsjusza, ale często osiąga nawet 25 stopni. To właśnie sprawia, że potocznie używana nazwa Florydy – „Sunshine State” – słoneczny stan, jest jak najbardziej uzasadniona. Wystarczy teraz spakować walizki i przyjechać w dowolnej porze roku, jak dla nas, najlepiej pewnie zimą, aby zapomnieć o mrozach, śniegu, codziennym odśnieżaniu i skrobaniu szyby.

Jednym z takich mniejszych miast, w których możecie zamieszkać jest Manalapan leżące w hrabstwie Palm Beach County, na wschodnim wybrzeżu Florydy, znajdujące się dosłownie rzut beretem od dwóch innych uroczych miasteczek South Palm Beach i Lantana, oraz około 18 kilometrów od West Palm Beach i 100 kilometrów od luksusowego Miami.

Manalapan to mała społeczność licząca niewiele ponad 300 osób, co sprawia, że jest to jedna z mniejszych miejscowości na wybrzeżu Florydy. Bo należy wspomnieć, że Manalapan leży nad samym Oceanem Atlantyckim na wyspie barierowej otoczona przez wody zatoki i wspominany ocean. Widoki zapierające dech w piersiach potrafią przyciągnąć tutaj amatorów nieruchomości, których na rynku wtórnym kilka jest do kupienia i być może czekają one akurat na Was?

Luksusowe rezydencje i nieruchomości

Niezrównane piękno, urok i bezapelacyjnie wysoką jakość życia podkreśla fakt, że miasteczko mimo swojego luksusu i utrzymaniu wyjątkowego poziomu usług, pozostaje małe i zgrane. W Manalapan znajdziecie głównie luksusowe rezydencje, których nie spotkacie nigdzie indziej. Ze znanych osób mieszkają lub kiedykolwiek mieszkali tu między innymi Don King, promotor boksu, który w swojej karierze miał do czynienia z wieloma znanymi bokserami takimi jak Muhammad Ali, Mike Tyson, Evander Holyfield czy znanym nam Andrzej Gołota. Inne znane osoby związane z Manalapan to F. Lee Bailey, Thomas i Gloria Guinness, czy Geoff Brabham.

Luksusowe nieruchomości w Manalapan za granicą
Luksusowe nieruchomości w Manalapan za granicą. Inwestowanie w USA.

Historia Manalapan sięga 1889 roku, kiedy ówczesny prezydent Stanów Zjednoczonych George Benjamin Harrison nadał okoliczne ziemie, wtedy jeszcze nienazwane, George’owi H. K. Carter`owi. Jednak pierwsza osada powstała tu dopiero w 1931 roku, kiedy założył ją Harold Vanderbilt, amerykański przedsiębiorca i biznesmen. Nazywał on miasteczko Manalapan, tak jak miasteczko Manalapan Township leżące w stanie New Jersey, co w jednym z języków Indian oznacza „dobry chleb”.

Ceny nieruchomości, domów, apartamentów w Stanach Zjednoczonych w ostatnim czasie znacznie spadły, głównie z powodu kryzysu ekonomicznego i mniejszego popytu na dobra luksusowe, jakim na pewno są nieruchomości nie tylko w wielkich miastach jak Miami, ale także w Manalapan. Amerykanie już mniej chętnie biorą kredyty na mieszkania czy inne nieruchomości, a co za tym idzie, droższe rezydencje czy apartamenty, kupują bogatsi Europejczycy i Azjaci z krajów wysoko rozwiniętych.

Zakupiona nieruchomość jest nie tylko jednym z najlepszych dóbr luksusowych, w którym można zamieszkać, ale często jest również lokatą na przyszłość. Gdyż po niższym popycie i niższych cenach, przyjdzie wyższy popyt i ceny prawdopodobnie się podniosą, co na przestrzeni czasu da największy zysk na tych drogich nieruchomościach. Manalapan oferuje również nieruchomości na Florydzie w USA po obniżonych cenach, ale ze względu na bardzo atrakcyjne i malownicze położenie są one nadal dosyć wysokie.

Wybierz swoją wymarzoną inwestycję na Florydzie

Przeglądając oferty nieruchomości z rynku wtórnego natkniecie się tutaj głównie na droższe pozycje. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że znajdziecie tutaj też tańsze luksusowe apartamenty, o których amerykanie mówią „condo”, których ceny oscylują w okolicach 500 tysięcy dolarów, czy 700 tysięcy dolarów, za które możecie kupić luksusowy 200, czasem 300 metrowy apartament z kilkoma sypialniami i łazienkami.

Nie ukrywajmy jednak, że Manalapan to głównie piękne luksusowe rezydencje, których ceny potrafią zwalić z nóg nie jednego potencjalnego kupca. Piękna i luksusowa rezydencja, która ma minimum 500 metrów kwadratowych, kilka sypialni i łazienek, basen i ogromny pięknie zagospodarowany ogród, może Was kosztować od miliona nawet do ponad trzydziestu milionów dolarów, co wydaje się być wręcz niewyobrażalne. Jednak jeśli tylko zobaczycie te nieruchomości, cena przestanie aż tak Was zadziwiać, bo są to iście bajkowe pałace.

Rozglądając się za średnią cenową, możemy natrafić na przeuroczy dom, w zasadzie rezydencję, umeblowaną, z klimatyzacją, basenem i garażem, dostępem do prywatnej plaży i ogromnym ogrodem. Za sześć milionów dolarów możecie stać się właścicielami nieruchomości, której całkowita powierzchnia przekracza 2500 metrów kwadratowych. Rezydencja ta jest z własną plażą i ogrodem, ma bezpośredni dostęp do oceanu, a co za tym idzie, z każdego pomieszczenia możecie mieć urokliwy widok na Ocean Atlantycki. W cenie rezydencji dostaniecie również członkostwo w bardzo elitarnym klubie Ritz Carlton La Coquille Club.

Nie tylko dla elity …

Kupując powyższą nieruchomość, a także po prostu mieszkając tutaj na pewno spotkacie się z klubem La Coquille Club. Jest to elitarny klub zapewniający swoim członkom, wszelkie możliwości wypoczynku i rekreacji. Klub oferuje różne poziomy członkostwa, bez którego nie dostaniecie się do klubu. W La Coquille Club, korzystając z luksusów które oferuje, możecie iść do restauracji, salonu Spa lub urządzić swój ślub i przepełnione blichtrem wesele.

Innym bardzo luksusowym miejscem, w którym możecie się znaleźć mieszkając tutaj jest Eau Palm Beach Resort and Spa, bardzo luksusowy klub w którym można zjeść posiłek, odpocząć w Spa i to wszystko kilka metrów od samego Oceanu Atlantyckiego, którego widok zapiera dech w piersiach.
Jeśli jednak nie jesteście przekonani co do kupna tak drogich i luksusowych rezydencji, a jednak chcecie poczuć ten mega luksus na własnej skórze, to biura podróży oferują wynajęcie wielu pełnych blichtru, luksusowych rezydencji.

Przykładowo możecie trafić na 800 metrów kwadratowych, w których znajdziecie 5 sypialni, basen i wszelkie luksusy, w którym może nocować 12 osób i dozwolone są dwa zwierzęta domowe. Wynajęcie takiego miejsca na tydzień kosztuje około 10 tysięcy dolarów za wynajem nieruchomości. Po przeliczeniu kosztów, może okazać się, że wcale nie wychodzi tak drogo, prawda?
Jednak jeśli chcielibyście spędzić tutaj każdy dzień do końca swojego życia, czując się jak na wiecznych, luksusowych wakacjach, zakup takiej nieruchomości mógłby się okazać strzałem w dziesiątkę.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?