Miami Coconut Grove

25 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Coconut Grove Miami

Coconut Grove w Miami to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji do zakupu domu w Miami. Ceny domów i mieszkań w tych okolicach należą do najdroższych w Miami, ale i okolica to jedne z najładniejszych miejsc do poszukiwania inwestycji w dom lub apartament w Miami. Przejrzyj nasze aktualne oferty sprzedaży nieruchomości w Coconut Grove w Miami.

Apartamenty, posiadłości, luksusowe rezydencje i oferty dla najbardziej wymagających i zakochanych w luksusowych nieruchomościach na Florydzie. Przeglądaj oferty sprzedaży domów i mieszkań z Coconut Grove na Florydzie. Chcesz dobrze zainwestować w Stanach Zjednoczonych? Koniecznie weź pod uwagę Coconut Grove na zakup domu w USA na Florydzie.

Informacje o cenach nieruchomości w Coconut Grove

Jak na pewno wiecie Floryda jest jednym z ciekawszych miejsc na świecie, a na pewno w Stanach Zjednoczonych, w którym to kraju dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby uwielbiające zwiedzanie, będą mogły do woli tutaj zwiedzać miasta, miasteczka i obiekty w nich zlokalizowane, będące bardzo często wpisane do krajowego rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Zobacz historię Florydy w naszym przewodniku po półwyspie.

Jest tu również sporo muzeów, ciekawych galerii i historycznych dzielnic, gdzie zachowały się kilkusetletnie budynki. Inni turyści mogą natomiast odpoczywać na plażach, wylegując się na słońcu, pozwalając dzieciom bawić się w miękkim piasku plaż Florydy lub pluskać się w krystalicznie czystej wodzie. Jeśli tylko mielibyście ochotę możecie wybrać się na rejs płetwonurkowy i podziwiać rafy koralowe i zatopione wraki lub jeśli odpowiednio traficie, na piechotę dojść z samej plaży do bardzo często blisko położonych raf koralowych, które można oglądać nurkując jedynie z rurką.

Wycieczka do Miami? Koniecznie odwiedź Coconut Grove

Jeśli myślicie o wakacjach typowo rodzinnych, z pomocą przychodzą Wam liczne parki rodzinne i rekreacyjne parki rozrywki, genialnie wyposażone i skonstruowane, tak aby zapewnić maksimum wrażeń każdemu odwiedzającemu. Jeśli lubicie coś pomiędzy aktywnym wypoczynkiem na plaży, a zwiedzaniem, na pewno spodobają się Wam się liczne lasy namorzynowe, inaczej zwane mangrowymi i rezerwaty przyrody, w tym osławiony Everglades, gdzie bogactwo endemicznej fauny i flory jest wręcz oszałamiające.

Każdy turysta znajdzie na Florydzie coś dla siebie. Temperatury panujące tutaj są wręcz wymarzone. Zimą, kiedy w Polsce towarzyszą nam zamiecie śnieżne i niskie temperatury, na Florydzie temperatury nie spadają poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast temperatury nie przekraczają tu 35 stopni Celsjusza. Szczerze mówiąc, dla wielu osób, to wymarzone warunki pogodowe i klimatyczne, nie na darmo buduje się tu również osiedla dla bogatszych, energicznych emerytów, którzy chętnie przenoszą się w ten idealny klimat w okresie jesieni życia.

Wspaniałe miejsce na zakup mieszkania w Miami

A co jeśli jednak postanowilibyście zostać tutaj chwilę dłużej? Zdobędziecie prawną możliwość osiedlenia się lub zamierzacie często podróżować za Ocean Atlantycki i odwiedzać Florydę i swoje świeżo wykupione mieszkanie? Myśleliście o przewertowaniu ofert na nieruchomości na Florydzie? Ofert gdzie znajdziecie mieszkania lub domy na Florydzie jest bardzo dużo, wiele zależy od zasobności Waszego portfela i tego jaką nieruchomość zamierzacie kupić i gdzie zlokalizowaną.

Miami Coconut Grove nieruchomości
Miami Coconut Grove nieruchomości najlepsza dzielnica w Miami na zakup nieruchomości

Może zastanawialiście się czasami jakby to było zamieszkać w luksusowym Miami? Rzut beretem od wschodniego wybrzeża Florydy? Mieszkania w Miami to nie tylko lukratywny sposób inwestycji, ale także możliwość podniesienia luksusu w swoim codziennym życiu.
Jedną z ciekawszych, mieszkalnych dzielnic Miami jest Coconut Grove. Jest to najstarsza, nieprzerwanie zamieszkana, a zarazem nowoczesna dzielnica Miami na Florydzie. Wśród coraz większego zgiełku otaczającej metropolii, Coconut Grove w Miami pozostaje nadbrzeżną społecznością, żyjącą w ciszy i spokoju. Mimo, że zlokalizowana w centrum, to trochę na uboczu miejskiego gwaru. Można tu delektować się spacerami i cieszyć atrakcjami na świeżym powietrzu, począwszy od zwyczajnych regat, na przeróżnych festiwalach kończąc.

Edukacja w Coconut Grove

Jeśli przyjedziecie tutaj z dziećmi, nie musicie się martwić o ich naukę. Coconut Grove to także dobra infrastruktura edukacyjna, na która składają się zarówno szkoły publiczne, jak i prywatne. Szkoły podstawowe to między innymi Coconut Grove Elementary School, Miami Dade County Training School, Frances S. Tucker Elementary School, zaś szkoły ponad podstawowe reprezentują Academy of Arts and Minds Charter High School, George Washington Carver Senior High School. Zawsze przychodzi taki czas, że dzieci kończą zajęcia w szkole, wtedy przyda się bliskość licznych parków, między innymi 32 tysiące metrów kwadratowych parku The Kampong.

Który jest częścią National Tropical Botanical Garden, a także inne, takie jak David Kennedy Park, Merrie Christmas Park, Stelle Park, Coconut Grove Park i wiele innych. Poza parkami, jedną z bardziej znanych atrakcji dzielnicy jest CocoWalk, centrum handlowo usługowe, będące jednocześnie dużym centrum lifestylowym, w którym znajdziecie między innymi kawiarnie, restauracje, czy luksusowe sklepy takich marek jak Victoria`s Secret.

Kulturalne i artystyczne centrum Miami

Piękne nabrzeże, mariny, luksusowe porty i coroczne wydarzenia, takie jak Art Deco Weekend w styczniu, Miami International Boat Show w lutym, Urban Beach Week w maju, to tylko niektóre z wielu wydarzeń, przyciągających setki nie tylko mieszkańców, ale również turystów.
Chcielibyście wiedzieć jakie oferty nieruchomości w Coconut Grove są wystawione na sprzedaż? Przekrój nieruchomości jest bardzo duży, nieco oddalone od wybrzeża mieszkanie do remontu możecie nabyć już za około 350 tysięcy dolarów.

Nie ukrywajmy jednak, Miami Coconut Grove to luksusowa okolica i to właśnie na takich nieruchomościach, chcąc nie chcąc, zawiesimy oko przeglądając oferty na nieruchomości w Miami. Rezydencja z ośmioma sypialniami i siedmioma łazienkami, licząca w całości ponad 3000 metrów kwadratowych, z luksusowym basenem jest do nabycia już za niebanalne 18 milionów dolarów. Niezła cena, prawda?

Wyszukaj nieruchomości w Coconut Grove

Przy takich luksusach i tak ogromnych cenach, najlepszym rozwiązaniem byłoby przeglądanie ofert w poszukiwaniu perełek, odrobinę tańszych, ale równie luksusowych. Jedną z takich perełek jest condo, czyli apartament w samym sercu Coconut Grove. Condo, to amerykański odpowiednik europejskiego apartamentu, to właśnie tak się mawia o luksusowych mieszkaniach. Znajdziecie między innymi condo w luksusowym apartamentowcu Grovenor House o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych z dwoma sypialniami, wyposażoną kuchnią z granitowymi blatami i łazienką z wanną, jacuzzi i prysznicem.

Mieszkanie wyłożone jest marmurową podłogą i posiada prywatną windę i dostęp do wspólnego basenu, siłowni, sali fitness i dwóch ogromnych tarasów widokowych, parkingu oraz garażu. Być może warto zainteresować się taką ofertą? Zapytacie ile kosztuje ta przyjemność? Za niecałe 900 tysięcy dolarów ten apartament w Grovenor House będzie Wasz i to wszystko w pełnej klimatyzacji, rzut beretem od wód Zatoki Biscayne Bay.
Interesuje Was inna perełka? Może luksusowa rezydencja całkiem niedaleko? Ponad 900 metrów kwadratowych nieruchomości w tym cztery sypialnie, trzy łazienki i dodatkowa toaleta.

Willa pochodzi z 1951 roku i ma klimatyzację, natomiast ogromny ogród może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli macie dzieci, które będą tu mogły szaleć do woli. Koszt takiej nieruchomości to około 3 miliony 250 tysięcy dolarów, co przy cenach najdroższych nieruchomości może wydawać się tylko ułamkiem tej kwoty. Zobacz aktualności z rynku nieruchomości w Miami i na Florydzie.

Amerykanie przez ostatni czas coraz chętniej kupują nieruchomości. Przez kryzys ekonomiczny z 2009, nie biorą już tylu kredytów co kiedyś, a ceny nieruchomości w znacznej większości wzrosły i często mogą miło zaskoczyć. Na takich ofertach często skupiają się Europejczycy i mieszkańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji. Najczęściej ich zakup traktują jako inwestycję na przyszłość. Jednak w wypadku Miami Coconut Grove, często zdarza się, że nieruchomości kupują dla siebie, ze względu na luksus jaki oferują. Sprawdź powyżej wszystkie oferty nieruchomości z tej cudownej lokalizacji i dzielnicy w Miami na Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?