Miami Coral Gables

40 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Miami Coral Gables

Apartamenty, domy, oraz wille na sprzedaż w hrabstwie Miami Dade w Coral Gables. Aktualne oferty sprzedaży w naszej agencji nieruchomości zagranicznych dla osób planujących zakup mieszkania w Miami i na południowej Florydzie. Przeglądaj aktualne oferty z Coral Gables na Florydzie. Coral Gables to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na zakup nieruchomości na Florydzie, oraz w okolicach Miami.

Jeśli zamierzacie sprowadzić się na Florydę, często przeglądacie oferty biur nieruchomości wyspecjalizowanych w nieruchomościach zagranicznych i znajdujecie zapewne dziesiątki propozycji nieruchomości w wielkich miastach Florydy. Jeśli chcielibyście jednak sprowadzić się w nieco spokojniejsze miejsce, często z tańszymi ofertami nieruchomości, to jednym z takich miast jest Coral Gables.

Jest to miasto w hrabstwie Miami – Dade County na Florydzie, na południowo – wschodnich przedmieściach miasta Miami. Według ostatnich spisów miasto zamieszkuje około 49 tysięcy ludzi, co jak widać nie jest ogromną liczbą, a jednocześnie sprawia, że miasto nie ma prawa wydawać się puste.

Miejsce przyjazne pieszym w Miami

Coral Gables znane jest jako miejsce przyjazne pieszym ze względu na ilość chodników i deptaków, łączących ze sobą poszczególne punkty miasta. Wiele ulic w Coral Gables to ulice zarówno dla pieszych jak i zmotoryzowanych, jednak piesi często mają na nich pierwszeństwo ruchu. Mnóstwo tu miejsca dla biegaczy, oraz dla osób poruszających się na rowerze. Z resztą jak cała Floryda, która niezwykle przyjazna jest dla osób uprawiających sport i kochających zdrowy i sportowy tryb życia.

Miami Coral Gables
Miami Coral Gables – ta dzielnica Miami pełna jest tropikalnej roślinności

Dobra infrastruktura transportu

Miasto mieści się zaledwie 4 mile od Miami International Airport, zaledwie 7 mil na południowy wschód od Miami i niecałą milę od prześlicznych plaż Oceanu Atlantyckiego. Dodatkowo ważnym atutem tego miejsca jest dobra komunikacja publiczna, należąca do MDT czyli Miami – Dade Transit. Są tu dwie stacje metro-rail, kolejki .

Te stacje to Douglas Road przy Stanford Drive I US 1 i stacja University przy SQ 37th Avenue i US 1. Jest to najszybsza metoda transport w okolicy. Wystarczy około 10 minut aby od stacji University dostać się do Miami Brickell i równo 12 minut do centrum Miami. Transport publiczny w Coral Gables oferuje również autobusy i tramwaje.

Atrakcje w Coral Gables Miami

W Coral Gables znajdziecie około 140 miejsc, w których możecie się posilić czy napić, oraz sklepów i miejsc, gdzie możecie spędzić miło czas. Jeśli tu będziecie możecie odwiedzić Venetian Pool, publiczny basen w Coral Gavles, a także Gardens at Merrick Park, Douglas Entrance i Biltmore Hotel. Warto obejrzeć również DeSoto Fountine, a także Alhambra Water Tower.

Szkoły i uniwersytet w Coral Gables Miami

Sprowadzając się do Coral Gables, na pewno zastanawiacie się nad tym, czy będziecie mieli gdzie posłać swoje pociechy do szkoły. Oczywiście, w tym 47 tysięcznym mieście nie będzie problemu, znajdziecie tu zarówno szkoły publiczne jak i szkoły prywatne.

Szkoły należą do Miami – Dade School District. Znajduje się tu Coral Gables Elementary School przy Ponce de Leon Boulevard, George Washington Carver Middle School i Coral Gables High School. Dla starszej młodzieży, a także dorosłych najbardziej przydatny może się okazać University od Miami, którego wydziały biznesowy, inżynierii, prawa, medycyny, komunikacji i nauk oceanograficznych, mieszczą się w Coral Gables. Zobacz także informacje o wszystkich uniwersytetach na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?