Miami Lakes

18 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Miami Lakes

Domy, apartamenty oraz luksusowe wille w lokalizacji Miami Lakes na Florydzie. Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na zakup domu lub willi na Florydzie południowo wschodniej. Przejrzyj aktualne oferty sprzedaży z Miami Lakes z oferty Floryda.eu nieruchomości zagraniczne w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli poważnie myślicie o sprowadzeniu się na Florydę lub chociaż przez chwilę taka myśl zagościła w Waszych marzeniach, pomyślcie czy chcielibyście sprowadzić się do wielkich miast, kurortów, przy plażach Oceanu Atlantyckiego lub od strony Zatoki Meksykańskiej, czy wolelibyście jednak sprowadzić się do mniejszego miasteczka, gdzie moglibyście odetchnąć od zgiełku codziennego dnia. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wybranie pośredniej opcji, zamieszkanie na przedmieściach dużego miasta, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie kilka minut drogi od miasta, w którym moglibyście spędzać aktywnie swój wolny czas.

Miasteczko dzielnica na przedmieściach Miami

Jednym z mniejszych miast, będących trochę na uboczu wielkiego Miami, jest Miami Lakes. Znajduje się ono w północnej części hrabstwa Miami Dade County. Po sąsiedzku od innego miasteczka na przedmieściach, Miami Gardens. Miami Lakes znajduje się około 14 mil od centrum wielkiego Miami, tyle samo w prawie linii prostej do plaż oceanu Atlantyckiego i około 17 mil od innego znanego miasta na Florydzie – Hollywood. Znajduje się niedaleko od trasy I-75, oraz innych szlaków komunikacyjnych, kawałek dalej znajdziecie również I-95.

Wiele ofert sprzedaży nieruchomości

Katalogi biur nieruchomości i strony internetowe agencji nieruchomości mają oferty o bardzo dużej rozpiętości cenowej. Znajdziecie tutaj apartamenty, na uboczu, często do remontu, ale za to nawet już za 80 – 100 tysięcy dolarów, ale jak będziecie chcieli znaleźć coś luksusowego, jednocześnie dużo droższego, znajdziecie wille z kilkoma sypialniami i łazienkami, za półtora miliona dolarów, a jeśli tego będzie mało, znajdziecie rezydencję za trzy miliony dolarów.

Rozpiętość cenowa jest więc dość znaczna, ale nie oznacza to, że Wasze poszukiwania będą żmudne.
Znajdziecie tutaj takie perełki jak willę w Miami Lakes, wybudowaną w 1967 roku, jednak całkowicie wyremontowaną, w której znajdziecie trzy sypialnie i dwie łazienki. Cała nieruchomość na ponad 2000 sq ft powierzchni. Znajdziecie tutaj pięknie urządzone łazienki, oraz odnowioną, wyposażoną kuchnię z granitowymi blatami. Doskonała lokalizacja, spokojna okolica i to wszystko w za 339 tysięcy dolarów.

Miami Lakes na Florydzie w USA
Miami Lakes na Florydzie w USA

Inną perełką w ofertach biur nieruchomości w Miami Lakes będzie fantastyczny dom z czterema sypialniami i trzema łazienkami w równie dobrej lokalizacji. Na 2190 sq ft powierzchni, oprócz wcześniej wymienionych pomieszczeń znajdziecie wyposażoną kuchnię, prywaty basen, doskonały ogród, oraz garaż. Dom możecie kupić umeblowany i to za 529 tysięcy dolarów.
Jak widzicie wśród ofert są także takie, na których warto zawiesić oko, a być może nawet umówić się z agentem i je obejrzeć osobiście?

Edukacja i dobre szkoły w Miami Lakes

Jednak sprowadzając się tutaj, nie będziecie patrzyli tylko na oferty nieruchomości, ale również na infrastrukturę. Jeśli interesują Was szkoły, to licząc szkoły publiczne, znajdziecie ich kilka Miami lakes K-8 Center, Barbara Goleman High School, Miami Lakes Middle School czy Hialeah – Miami Lakes Senior High School. W Miami Lakes znajdziecie również szkoły prywatne.

Mieszkając na przedmieściach takiego wielkiego miasta jak Miami, możecie zapewnić sobie ciszę i spokój, jednocześnie będąc blisko do wszelkich atrakcji wielkiego miasta, oraz ciepłych plaż Oceanu Atlantyckiego. Należy pamiętać, że jeśli będziecie chcieli oddać się aktywnemu odpoczynkowi, czekają na Was okoliczne Hollywood, Miami, Miami Beach, czy North Miami Beach, czy Miami Aventura, gdzie możecie każdą wolną chwilę spędzić między innymi na pięknych plażach Oceanu Atlantyckiego, jeśli natomiast wolicie odpoczywać z dala od zgiełku wielkiego miasta, pozostaniecie w domu, w swoim ogrodzie lub nad swoim basenem, zaczytując się w interesującej książce.

Osiedla i urbanizacje w Miami Lakes

Gdzie szukać domów i willi na Miami Lakes? Bo jednak tego typu budownictwo tutaj przeważa. Większość nieruchomości na tym obszarze znajduje się na zamkniętych i strzeżonych osiedlach. Choć na wielu z nich opłaty HOA nie są wysokie w stosunku miesięcznym.
Oto wszystkie zamknięte osiedla w Miami Lakes, w których sprzedajemy domy, szeregówki i wszelkiego rodzaju nieruchomości: Loch Lomond, Royal Oak East, Royal Oak West, Silvercrest North, Silvercrest South, Lake Elizabeth. Inne miejsca warte uwagi jeżeli szukasz tutaj aktywnie nieruchomości to Gramercy Park, Lake Carol Villas, Royal Palm Estates, Regatta Pointe, Lake Cynthia i Lake Glenn Ellen.

W Miami Lake jest więcej miejsc wartych szukania ładnego domu lub willi w tej okolicy: The Anchorage, Lake Sandra, Country Club of Miami Estates, The Moors, Marbella Park, Lakes on the Green, Marbella Park West, Villa Vizcaya i Las Brisas w Country Club of Miami.
Pozostałe lokalizacje to Venetian Gardens in Country Club in Miami, Lakeview Gardens Condominiums, Villa Bellini,  Antigua in Country Club in Miami.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?