Miami Springs

12 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Miami Springs

Przeglądaj aktualne oferty sprzedaży nieruchomości z obszaru Miami Springs na Florydzie. Wille, apartamenty, lokale handlowe, nieruchomości na wynajem, oraz najlepsze wille w Miami Springs. Miami Springs powstało podczas boomu nieruchomościowego na Florydzie w latach 1920-tych. Kiedyś nazywało się Country Club Estates. Podobnie jak inne dzielnice wokół Miami, takie jak Opa Locka i Coral Gables, zostały specjalnie zaplanowane i rozparcelowane. To były pierwsze prawdziwie zaplanowane osiedla na Florydzie.

Każde z tych osiedli posiadało swój motyw przewodni. W przypadku Miami Springs motywem przewodnim była architektura Pueblo Revival, wzorowanej na architekturze z Nowego Meksyku. Jak sama nazwa wskazuje, Miami Springs dostarczało wody do Miami, aż do początków lat 90-tych XX wieku.
W tej chwili Miami Springs zamieszkuje około 13.000 mieszkańców.
Floryda pełna jest ciekawych miejsc, które można odwiedzić, podziwiać ich historię.

Jest tu wiele obiektów wpisanych do krajowego rejestru miejsc o znaczeniu historycznym, które przyciągają turystów nie tylko ze Stanów Zjednoczonych, ale również z zagranicy. Inne miejsca, które są często i bardzo licznie odwiedzane przez turystów, to wyjątkowe i niepowtarzalne rezerwaty przyrody, bajeczne ogrody zoologiczne, gdzie możecie podziwiać faunę i florę Florydy, a także ogromne i bogato wyposażone rodzinne parki rozrywki, w których z całą rodziną możecie spędzić niejedną radosną chwilę.

Floryda perfekcyjne miejsce na wakacje w tropikach

Na koniec wszystkiego, możecie korzystać ze sprzyjającej aury i zażywać kąpieli słonecznych lub pluskać się z młodszymi dziećmi w Oceanie Atlantyckim lub ze starszymi nurkować wśród pięknych raf koralowych. Dla miłośników sportu jest tu również mnóstwo boisk, pól golfowych i kortów tenisowych. Dla każdego znajdzie się tutaj coś odpowiedniego i interesującego.

Jednak przyjazd w celach turystycznych to nie jedyny powód, aby znaleźć się na słonecznej Florydzie. Czy nie chcielibyście poczuć się jak na wiecznych wakacjach i zamieszkać na Florydzie na stałe? Nawet kiedy w Polsce jest śnieg i musicie odśnieżać i skrobać szyby w samochodach, na Florydzie tego nie doświadczycie. Zimą temperatura tutaj nie spada poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast nie jest wyższa niż 35 stopni Celsjusza. Przyjemnie, nie za chłodno, nie za gorąco, prawda? Możliwość zamieszkania na Florydzie daje Wam każde większe miasto, a także prawie każde mniejsze, ale nadal gwarne miasto i wiele małych, kameralnych i spokojnych miejscowości.

Nieruchomości w Miami Springs

Jeśli szukacie drogich, luksusowych nieruchomości, na pewno nie ominiecie takich miast jak Fort Lauderdale czy znane na całym świecie Miami. Jednak jeśli chcielibyście zaznać odrobinę mniejszego luksusu, ale jednocześnie zapłacić za niego mniej, musicie prawdopodobnie poszukać w innych miastach. Czy aby na pewno? Niekoniecznie! Jest dzielnica Miami, w której oferty nieruchomości nie należą do tych najdroższych, więc więcej osób może sobie na nie pozwolić.

Miami Springs
Miami Springs

Jedną z takich troszkę tańszych dzielnic Miami jest Miami Springs. Została ona założona przez pioniera lotnictwa – Glena Hammonda Curtissa, dlatego też losy i historia okolicy nierozłącznie związane były z przemysłem lotniczym. Najlepszym przykładem jest tutaj pobliskie lotnisko Miami International Airport, które znajduje się na południe od Miami Springs. Zawsze przyciągało ono do Miami Springs licznych mieszkańców, którzy byli głownie członkami załóg lotniczych, przybywających tu wraz z całymi rodzinami. Miami Springs od zawsze było społecznością i miasteczkiem planowanym, jego specyficzna architektura i niskie zabudowania mają szczególny charakter i oddają atmosferę tego miejsca.

Dobre szkoły w okolicach

Jeśli sprowadzicie się tu z dziećmi lub planujecie powiększenie rodziny, to w Miami Springs znajdziecie kilka zarówno publicznych, jak i prywatnych placówek edukacyjnych, takich jak Miami Springs Middle School, Miami Springs Elementary School, Springview Elementary School, czy na przykład Miami Springs Senior High School. Placówki te są częścią Florida Departament of Education. Placówki prywatne natomiast są najczęściej związane z instytucjami religijnymi, tak jak szkoła katolicka Blessed Tinity Catholic School, albo luterańska szkoła Grace Lutheran Learning Center przy Grace Lutheran Church.

Miami Springs może pochwalić się również licznymi dobrze zagospodarowanymi polami golfowymi, kortami tenisowymi, parkami i przepiękną infrastrukturą zieleni. Jednym z bardziej znanych okolicznych klubów golfowych jest Miami Springs Gold and Conutry Club, w którym nie tylko możecie pograć sobie w golfa rekreacyjnie ze znajomymi na osiemnasto dołkowym polu golfowym, ale także jeśli nie graliście, nauczyć się tej dyscypliny sportu, grając wraz z wykwalifikowanym instruktorem.

W klubie organizowane są również spotkania biznesowe. Parki rekreacyjne to między innymi Prince Fields, Stafford Park, Peavy – Dove Park, z placami zabaw, boiskami do gry w baseball lub piłkę nożną, a także softball. Parki wyposażone są też w pawilony piknikowe, więc miłe spędzenie czasu z rodziną na łonie natury gwarantowane. W Miami Springs znajdziecie też liczne zajęcia rekreacyjno sportowe, mniejsze i większe ligi baseballa, piłki nożnej, zajęcia fitness, oraz jogi.

Miejsce na dobrą inwestycję w zagraniczne nieruchomości

Być może kilka takich atrakcji spowoduje, że zainteresują Was domy i mieszkania w Miami. Jeśli tak, to sprawdzenie oferty nieruchomości w Miami Springs jest dobrym wyborem. Znajdziecie tutaj poza pięknie urządzonymi nieruchomościami, również małe domki i rezydencje do remontu, których ceny zaczynają się od takich za niecałe 160 tysięcy dolarów za 200 metrów kwadratowych nieruchomości, apartamenty w niskiej zabudowie za około 300 tysięcy dolarów. Oczywiście możecie również zainteresować się pięknie wykończoną i urządzoną, luksusową rezydencją za ponad milion dolarów, mieszczącą się na ponad 1000 metrach kwadratowych, której oprócz pięknego ogrodu, głównymi walorami jest 7 sypialni i 6 łazienek.

Przeglądając oferty nieruchomości z Miami Springs możecie mieć wrażenie, że macie tutaj ogromny wybór, z dużym przekrojem cenowym, czyli jakby dopasowane dla każdego. Jednak wczytując się głębiej w oferty, znajdziecie również niezłe perełki. Jedną z super ofert na rynku nieruchomości w Miami Springs, jest willa znajdująca się w samym sercu Miami Springs. Nieruchomość ma ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni, z pięknym ogrodem, podjazdem dla samochodów, pięknym patio i urokliwym domkiem z 1950 roku.

Cztery duże sypialnie i aż trzy łazienki, po niedawnym remoncie to nie lada gratka dla amatorów, pięknych, eleganckich domów, z oryginalną drewnianą podłogą i granitowymi blatami w wyremontowanej kuchni. Klimatyzacja na Florydzie to prawie standard, nie może więc jej zabraknąć także tutaj. Wszystko to, niecałe 15 kilometrów od wybrzeża. Taką nieruchomość możecie mieć już za trochę ponad 450 tysięcy dolarów, co w porównaniu z cenami luksusowych condo – bo tak mawia się o apartamentach w USA, może wydawać się ceną przystępną.

Dobry czas na zakup mieszkania lub domu

W Stanach Zjednoczonych popyt na nieruchomości spadł wraz z nadejściem kryzysu ekonomicznego. Ludzie mniej chętnie zaczęli zaciągać kredyty na dobra luksusowe, obawiając się, że mogą ich później nie potrafić spłacić. Nieruchomościami na Florydzie w znakomitej większości, szczególnie w tych luksusowych okolicach interesują się Europejczycy i mieszkańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji. Zakup nieruchomości w Miami traktują jako inwestycję na przyszłość. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainteresować się nieruchomościami w mniej luksusowych miastach czy dzielnicach miast, które na pewno będą tańsze, a jednocześnie w przyszłości przyniosą zwrot inwestycji.

Inwestycje w nieruchomości za granicą to jedna z lukratywnych form inwestowania swojego kapitału. Jeśli jednak nie patrzycie na zakup nieruchomości pod tym kątem, możecie po prostu sprowadzić się we własne cztery kąty w znanym Miami, rzut beretem od centrum miasta i pięknego, luksusowego wybrzeża, jednocześnie w zacisznej okolicy. Więc nawet jeśli nie doczekacie się na wzrost wartości kupionej nieruchomości, będziecie mogli zamieszkać w Miami, niedaleko od wybrzeża, a zarazem trochę na uboczu.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?