Miami Surfside

28 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Miami Surfside

Miami Surfside nieruchomości. Sprzedaż i wynajem. Przejrzyj najnowsze oferty nieruchomości z Surfside w Miami. Ta lokalizacja oferuje okazję do zakupu penthousu z widokiem na ocean, oraz głównie apartamenty w budynkach wzdłuż plaży w tej części Miami. Zobacz także informacje o najlepszych plażach w Miami w tej części miasta. Wyszukaj najnowsze okazje dla inwestorów i kupujących w Stanach Zjednoczonych.

Nasze polskie biuro nieruchomości poprowadzi Twoją transakcję od A do Z. Nawet jeżeli po raz pierwszy kupujesz nieruchomość w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli szukasz wysokich zwrotów z inwestycji skup się na apartamentach z gwarantowanym wynajmem, które możesz kupić i zacząć generować dochody z wynajmu. Ten pasywny cash flow pomoże Ci zbudować Twoją wolność finansową poprzez inwestycje w nieruchomości zagraniczne w USA.

Nieruchomości na sprzedaż i wynajem w Miami Surfside na Florydzie.
Surfside to miasto/dzielnica Miami położone w hrabstwie Miami-Dade na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Oficjalnie dzielnica powstała 18 maja 1935 roku dzięki podpisom 35 członków tamtejszego Surf Clubu. Na dzień 1 lipca 2021 r. populacja Surfside wynosiła 5.531 osób. To oficjalne dane z tamtego okresu.
Surfside to  piękna dzielnica z wyjątkowymi nieruchomościami, wspaniałymi restauracjami i piaszczystymi plażami. Dzielnica oferuje coś dla każdego. Niezależnie od tego, czy szukasz nieruchomości na sprzedaż w Miami Surfside na Florydzie, czy chcesz tylko dowiedzieć się więcej o nieruchomościach w Miami Surfside na Florydzie, nasze biuro zapewni Ci należytą obsługę. Tutaj również znajdziesz najważniejsze atrakcje na Surfside.

Dlaczego Miami Surfside na Florydzie to najlepsze miejsce do życia?

Dzielnica Surfside jest znana jako „społeczność plażowa” zlokalizowana na przedmieściach Miami. Łączy Ocean Atlantycki od wschodniego brzegu i Intracoastal Waterway od zachodu. Dzielnica ma urocze osiedla mieszkalne, apartamentowce i urbanizacje zamknięte na których znajdują się budynki mieszkalne i kondominia. Są tutaj dobre restauracje, kurorty wypoczynkowe, jest część biznesowa i są obiekty rekreacyjne.

Panorama Surfside w Miami
Panorama Surfside w Miami

Dobra lokalizacja w Miami

Surfside jest popularne od lat na zakup nieruchomości w Miami, ponieważ miejsce to jest także dobre dla rodzin z dziećmi. Istnieją publiczne parki plażowe, place zabaw, obiekty rekreacyjne i świetne centrum z doskonałymi udogodnieniami dla mieszkańców i odwiedzających. Biznesowo-handlowa dzielnica miasta wypełniona jest restauracjami, punktami usługowymi i butikami. Wiele z nich jest obsługiwanych przez właścicieli małych firm.

Nie ma więc wątpliwości, że jest to świetne miejsce do życia i zamieszkania w Miami. Piaszczyste, białe plaże z ogromną przestrzenią pozwalają cieszyć się relaksującym dniem w słońcu. Dostępne udogodnienia na plaży obejmują zajęcia fitness, szatnie, kawiarnię, zjeżdżalnię i basen. Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których Miami Surfside na Florydzie jest najlepszym miejscem do życia w tej części Florydy.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?