Oakland Park

16 Nieruchomości
Sortuj według:

Oakland Park nieruchomości

Oferty domów, apartamentów i willi na sprzedaż z obszaru Oakland Park w bliskiej odległości od Fort Lauderdale, na Florydzie. Tutaj znajdziesz wysokiej klasy nieruchomości w bardzo dobrym sąsiedztwie, ale w niższych cenach niż w Fort Lauderdale lub w lokalizacjach przy plaży.

Oakland Park kiedyś nazywał się Floranada, zlepek dwóch angielskich słów: Florida, oraz Canada, a to ze względu na ilość mieszkańców Oakland Park, pochodzących z Kanady. Osada właściwie zbankrutowała w roku 1926, kiedy w miasto uderzył ogromny huragan. Po odbudowie miasta osadę nazwano Oakland Park, która funkcjonuje do dziś.

Przez Oakland Park przebiega linia kolejowa Florida East Coast Railway, która biegnie równolegle do autostrady Dixie Highway. Najgorętszym miesiącem w roku jest lipiec, gdzie temperatury osiągają 91 stopni F, a najzimniejszym miesiącem w roku jest styczeń, temperatury oscylują wokół 58 stopni F.

To także dobre miejsce do inwestycji i zakupu nieruchomości na Florydzie. Lokalizacja obfituje w niedrogie apartamenty, domy szeregowe i domy jednorodzinne. Lokalizacja tez posiada bardzo ekskluzywne i kosztowne rezydencje na sprzedaż i luksusowe wille w tej lokalizacji Florydy.

Compare listings

Porównać