Palm Beach Gardens

26 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości w Palm Beach Gardens

Luksusowe wille i posiadłości z obszaru Palm Beach Gardens na Florydzie w hrabstwie Palm Beach. Tutaj znajdziesz najlepsze wille i fantastyczne nieruchomości w postaci domów jednorodzinnych i willi na sprzedaż. Zobacz selekcję nieruchomości na sprzedaż z Palm Beach Gardens na Florydzie. Najlepsze nieruchomości w USA.
Palm Beach Gardens należy do najszybciej się rozwijających obszarów West Palm Beach. Ilość mieszkańców Palm Beach Gardens to 50.000 mieszkańców. Ta okolica charakteryzuje się dużą ilością strzeżonych urbanizacji, gdzie możesz zakupić piękny dom na Florydzie. Do roku 1959 ta część Florydy były to tylko gospodarstwa rolne i farmy wypasające bydło. Rosło tu także sporo lasów sosnowych, a także było tutaj dużo terenów podmokłych i bagien (swamps).

Bogaty właściciel ziemski sir John D. MacArthur ogłosił zabudowę 4000 akrów nowymi domami. Postanowił wybudować domy dla 55.000 ludzi. MacArthur planował wybudować miasto ogrodów. Ale tak naprawdę miasto zaczęło się rozwijać dopiero w latach 60-tych. Palm Beach Gardens jest miejscem gdzie znajdziesz kilka dobrych szkół a wśród nich Palm Beach State College.

Przeprowadzka do Palm Beach Gardens

Czy myśleliście kiedyś aby sprowadzić się do Stanów Zjednoczonych? Może na Florydę, zwaną słonecznym stanem? Pogoda tutaj potrafi rozpieszczać, w południowej części Florydy, temperatury zimą nie spadają poniżej 15 stopni Celsjusza, latem jest o wiele cieplej, ale da się przyzwyczaić, maksymalnie 35 stopni Celsjusza. Prawda, że to kuszące? Być może połączenie takiej aury wraz ze spokojnymi miasteczkami Florydy, z dala od zgiełku wielkich miast i kurortów, a zarazem na tyle blisko, by wyskoczyć do nich na pół dnia, to fajny pomysł na przyszłość? Wiele osób zastanawia się gdzie zamieszkać na “stare lata” i gdzie zamieszkać na Florydzie w USA.

Jednym z takich miasteczek jest Palm Beach Gardens, na zachód od znanego West Palm Beach. Miasto jest dobrze skomunikowane z resztą stanu, a także ze względu na bliskość lotnisk, z cała resztą Stanów Zjednoczonych, jednocześnie będąc trochę na uboczu. Być może jest to dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, ceniącymi sobie spokój i bezpieczeństwo, oraz emerytów, którzy docenią ciszę. W miasteczku znajduje się dużo osiedli zamkniętych, chronionych i monitorowanych, z basenami, parkami czy obiektami sportowymi. Dodatkowo warto wspomnieć, że to właśnie tutaj główną siedzibę ma PGA, czyli Professional Golfers` Association of America, związek profesjonalnych amerykańskich golfistów. W obrębach miasta mają aż 12 pól golfowych, włączając w to miejskie pola golfowe. Może to dobry moment, aby nauczyć się grać w golfa? Już gracie? To chyba nie trzeba namawiać.

Dobre szkoły w Palm Beach Gardens

W okolicy znajdziecie kilka szkół, zarówno tych podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Szkoły są publiczne i prywatne, czyli każdy znajdzie szkołę odpowiednią dla swoich dzieci. Między innymi Marsh Pointe Elementary School, Timber Trace Elementary School, Whatson B. Duncan Middle School, a także Palm Beach Gardens Community High School i inne.
 W Palm Beach Gardens mieszka lub mieszkało wielu znanych golfistów, jak na przykład Hank Kuehne, Thomas Leve, ale także znane światowe tenisistki Serena Williams, oraz Venus Williams.

Jednak skupmy się na nieruchomościach. Ilość ofert nieruchomości na sprzedaż lub wynajem w Palm Beach Gardens jest bardzo duża. Idzie też za tym duży rozstrzał cenowy tych ofert, oraz ich standard. Najtańsze condo, czyli apartament, można kupić za około 80 tysięcy dolarów, małe, około 500 sq ft, często jednopokojowe i do remontu. Natomiast te najbardziej luksusowe nieruchomości mogą kosztować nawet 10 lub 15 milionów dolarów. Nic dziwnego, ponieważ powierzchnia około 15 tysięcy sq ft, nowej rezydencji w stylu śródziemnomorskim, z pięcioma sypialniami, pełna przepychu i luksusu, z podgrzewanym basenem, prywatnym polem golfowym, to wszystko może właśnie tyle kosztować.

Palm Beach Gardens
Palm Beach Gardens

Jednak aby się tu sprowadzić, można poszukać dużo tańszych, ale równie luksusowych nieruchomości. Pierwszą perełką, o której warto wspomnieć to nieruchomość o powierzchni 3172 sq ft na prestiżowym osiedlu. Willa w Palm Beach Gardens z widokiem na pole golfowe, oraz pobliskie jezioro. To dom z trzema sypialniami i pięcioma łazienkami. Dom jest przestronny i w jego większości są wysokie sufity. Chwile relaksu można spędzić w prywatnym basenie ze SPA lub grając na okolicznych polach golfowych. Jest to nieruchomość idealna na emeryturę na Florydzie, ponieważ pierwsze słowa, które kojarzą się z tą willą to relaks, cisza i spokój. Taką nieruchomość możecie mieć za 700 tysięcy dolarów.

Ekskluzywne rezydencje i luksusowe nieruchomości

Inna luksusową nieruchomością godną polecenia jest dom na Cayman Isle. Willa ma trzy sypialnie i trzy łazienki, a lustra w holu są robione na zamówienie. Dom został wybudowany w 1997 roku, ale główna sypialnia i łazienka zostały przebudowane. Willa wygląda stylowo, zarówno patrząc od frontu, jak i w środku. Do dyspozycji właścicieli jest biblioteka, piękne patio, prywatny basen, oraz duży garaż. Nieruchomość ma powierzchnię 2383 sq ft. Ile może kosztować taka nieruchomość? Aktualnie 550 tysięcy dolarów, jeszcze taniej niż mogłoby się wydawać.

Może interesuje Was jeszcze inna willa w Palm Beach Gardens? Czeka na Was willa w Heather Run, budynek został wybudowany w 1988 roku. Willa ma dwie sypialnie i dwie łazienki, oraz garderobę, która na pewno przyda się niejednej pani domu. Domownicy na pewno ucieszą się również z wyposażonej kuchni, połączonej bufetem z pokojem dziennym. Dzięki temu połączeniu posiłki można wydawać do większego pomieszczenia i gości przyjąć w pokoju dziennym, nie tylko w części jadalnej kuchni. Nieruchomość ma 1600 sq ft powierzchni. Mieszkańcy dostają do dyspozycji garaż, natomiast jeśli zechcą mogą korzystać z wspólnego basenu, kortów tenisowych czy pól golfowych w okolicy. Okoliczne piękne uliczki i chodniki oświetlone są stylowymi latarenkami, co nadaje klimatu okolicy. Tą nieruchomość możecie mieć za 429 tysięcy 500 dolarów.

Inną nieruchomością jest willa w Pine Cone Est, z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, wybudowana w 1980 roku. Nieruchomość o powierzchni 1279 sq ft jest ogrodzona i posiada duże patio z wyjściem na ogród. Nie ma tutaj opłat HOA, czyli Home Owners Association. Czyli najprościej mówiąc, bez czynszu, który zobowiązujemy się płacić często w innych nieruchomościach w danych urbanizacjach czy osiedlach mieszkaniowych. Zobacz koszty utrzymania nieruchomości na Florydzie. Być może będzie to czynnik przeważający? Dom był całkiem niedawno odmalowany. Znajduje się on w pobliżu sklepów, restauracji i głównych ciągów komunikacyjnych. Ile kosztuje taka nieruchomość? Otóż 132 tysiące dolarów, w połączeniu z brakiem opłat HOA, może to stanowić idealną propozycje na inwestycje na Florydzie.

Apartamenty i wille w Palm Beach Gardens

W ofertach biur nieruchomości znajdziecie również apartamenty w Palm Beach Gardens, bo być może to byłyby dla Was bardziej interesujące. Jednym z takich apartamentów jest condo w Residences At Midtown. Jest to nieruchomość o powierzchni 1083 sq ft w trzypiętrowym domu z 2008 roku. Znajdziecie tutaj dwie sypialnie i dwie łazienki. Kuchnia jest wyposażona w urządzenia ze stali nierdzewnej i może pochwalić się granitowymi blatami. Condo ma balkon z widokiem na ogród. Do dyspozycji mieszkańców jest podgrzewany basen, korty tenisowe, czy miejsca piknikowe. Zobacz także oferty wynajmu w tej części Florydy.

Dla zmotoryzowanych mieszkańców jest parking z miejscami przydzielonymi dla konkretnych właścicieli. Takie condo może być Wasze za 325 tysięcy dolarów.
Trochę mniejszym apartamentem będzie nieruchomość o powierzchni 872 sq ft w San Matera The Gardens. W stylowym budynku w pobliżu centrum handlowego Gardens Mall and Downtown At The Gardens, znajdziecie apartament z jedną sypialnią, kuchnią i łazienką. Apartament z widokiem na jezioro. Na osiedlu znajdziecie wysokiego standardu basen, SPA, centrum fitness i siłownię, a także wspomniane centrum handlowe. Ten apartament jest jeszcze tańszy i kosztuje 224 tysiące 900 dolarów.

Nieruchomość w Palm Beach Gardens możecie kupić zarówno do celów inwestycyjnych, jak i celach mieszkalnych. Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, czy pojawicie się tutaj kilka razy w roku, wynajmując swój dom lub apartament, czy zamieszkacie tu na stałe, będziecie się czuli tutaj prawdopodobnie dobrze. Palm Beach Gardens to miejsce spokojne, sprzyjające odpoczynkowi.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?