Palm Beach

28 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Palm Beach

Nieruchomości z widokiem na ocean. Przejrzyj najnowsze oferty z Palm Beach na Florydzie. W tej sekcji znajdziesz apartamenty i „amerykańskie condo” z widokiem na morze i najlepsze lokalizacje nieruchomości na tym pięknym obszarze Florydy południowej. Sprawdź aktualne oferty sprzedaż wakacyjnych nieruchomości na Florydzie z terenów Palm Beach – Floryda.
Oddając się lekturze lub oglądając filmy, w których pojawia się temat Florydy lub odwiedzając ten słoneczny stan – „Sunshine State” w USA.

Na pewno nie raz myśleliście, jakby to było pojawić się tutaj na dłużej. Zastanawialiście się czy wynająć albo kupić mieszkanie lub willę i korzystać z uroków południowo wschodniej części Stanów Zjednoczonych? Pogoda tylko bardziej nastraja do takiego myślenia, ponieważ to właśnie tutaj, przez 360 dni w roku potrafi świecić słońce. Może warto zaplanować wakacje na Florydzie i np. wynająć willę na wakacje albo wynająć przez internet apartament na wakacje na Florydzie.

Doskonały klimat południowej Florydy

Jednym z najbardziej pogodnych miast na Florydzie jest Palm Beach leżące w hrabstwie o tej samej nazwie. Temperatury zimą nie spadają tutaj poniżej 15 stopni Celsjusza, latem natomiast nie wykraczają powyżej 35 stopni Celsjusza. Wspaniała pogoda, piękne plaże, krystalicznie czysta woda to jednak nie wszystko co tutaj znajdziecie. To właśnie Palm Beach uchodzi za bardzo piękne i jedno z najbardziej luksusowych miast na Florydzie.
Palm Beach jest najbardziej wysuniętym na wschód punktem Florydy położonym na wyspie mierzejowej, oddzielonej od stałego lądu przez Intercoastal Waterway – Wewnętrzną przybrzeżną wodną drogę. To właśnie tutaj znajdziecie popularny hotel „Breakers”, „Four Arts Gardens”, willę „Mar-A-Lago” czy pałacyk „Whitehall” , w którym znajduje się Muzeum Flaglera.

Oprócz uciech na pięknych plażach, w krystalicznie czystych wodach oceanu, zwiedzania Muzeum Flaglera, czy innych licznych obiektów turystycznych, osoby, które chciałyby się tu sprowadzić pewnie zainteresuje okoliczna infrastruktura. Jeśli macie dzieci, będziecie mogli posłać je do jednej ze szkół, na przykład prywatnej Palm Beach Day Academy lub publicznej Palm Beach Public Elementary School. Biorąc pod uwagę niedużą odległość od West Palm Beach czy Lake Worth, powiększy się także ilość dostępnych college`ów czy uniwersytetów, które są w tych sąsiednich miastach.

Celebryci kochają Palm Beach

Palm Beach zamieszkuje lub zamieszkiwało wiele znanych osobistości. Jedną z nich jest przedsiębiorca, miliarder i deweloper Donald Trump. Kolejną znaną osobą jest słynny piosenkarz Rod Stweart. Krótko mieszkali tutaj także Michael Jackson i John Lennon. Osobą historycznie związaną z Florydą i samym Palm Beach był przedsiębiorca Henry Morrison Flagler, którego rezydencję do dzisiejszego dnia można zwiedzać, a był on znaczącą postacią dla rozwoju całego półwyspu florydzkiego.

Ofert biur nieruchomości oferujących mieszkania domy i apartamenty na sprzedaż lub na wynajem w Palm Beach jest dużo. Jak dobrze poszukacie, znajdziecie również tanie w porównaniu z większością obiekty, nawet od około 50 tysięcy dolarów za mały domek lub apartament do remontu. Jeśli szukalibyście nieruchomości z górnej półki cenowej, też byście znaleźli, musielibyście tylko dołożyć kilka zer. Ogromne, luksusowe rezydencje przy samym oceanie mogą kosztować nawet 50 milionów dolarów. W sumie nic dziwnego, tak blisko Oceanu Atlantyckiego, w tak luksusowej okolicy rezydencje na 12 tysięcy sq ft powierzchni z ośmioma sypialniami i łazienkami, basenem i innymi luksusowymi dobrami, musi tyle kosztować.

Stany Zjednoczone miasta Florydy - Palm Beach
Jedna z najdroższych lokalizacji Florydy – Palm Beach

Condo czy apartament w Palm Beach?

Jednak jeśli poszukacie, znajdziecie odpowiednio tańsze, równie luksusowe wille lub condo, czyli inaczej mówiąc apartamenty. Condo używa się w Stanach Zjednoczonych do określania apartamentu, w przeciwieństwie do numeru mieszkania, wówczas użylibyśmy słowa apartament. Jeśli trochę poszukacie, znajdziecie prawdziwe perełki.

Jedną z takich luksusowych, ale tańszych nieruchomości może być posiadłość – rezydencja zbudowana we włoskim stylu, wybudowana w 2001 roku, na 9510 sq ft powierzchni. Ma ona sześć sypialni i niesamowitą ilość łazienek, bo aż dwanaście. Właściciele posiadłości mogą cieszyć się działką o powierzchni ponad pół akra, oraz jak to przystało na luksusową nieruchomość, basenem. Rezydencja jest przepięknie wykończona, są tu wysokie sufity, piękne posadzki, oraz ciekawe sklepienia nie pozwalają nie zauważyć, jakiej klasy jest to nieruchomość. Zapytacie pewnie o cenę? Aktualnie kosztuje ona 22 milionów dolarów, co w porównaniu z cenami innych nieruchomości, które potrafią potroić tą kwotę, wydaje się być ceną rozsądną.

Inną, co ciekawsze, tańszą rezydencją jest posiadłość nad samym oceanem, o powierzchni 6766 sq ft. Willa wybudowana została w 2003 roku i zachwyca jakością wykończenia. Pierwsze co przychodzi na myśl, przy tej rezydencji, to prestiż i luksus. Przestronne pomieszczenia, wysokie sufity, ogromne okna, winda, basen, garaż, oraz wiele innych udogodnień, których nie sposób wszystkich wymienić, to dopiero początek. Rezydencja ma sześć sypialni i osiem łazienek. Posiadłość można kupić umeblowaną. Tę posiadłość, leżącą dosłownie rzut beretem od Oceanu Atlantyckiego możecie mieć już za 14 milionów 500 tysięcy dolarów już dziś.

Szukanie dobrej oferty z Palm Beach

Interesują Was tańsze nieruchomości lub po prostu wolicie luksusowe condo w eleganckim apartamentowcu, od ogromnej rezydencji? W ofertach nieruchomości w Palm Beach znajdziecie też coś dla siebie. Czeka na Was Apartament o powierzchni 1740 sq ft w Atriums Palm Beach, z widokiem na ocean i bezpośrednim dostępem do plaży. Budynek wybudowano w 1979 roku, ale w mieszkaniu położono nowe płytki na podłodze. Condo ma dwie sypialnie i dwie łazienki, nie jest tak przestronne jak wcześniej opisywane posiadłości, ale nie można zarzucić mu zbyt małego metrażu. Dookoła głównej sypialni znajduje się balkon, z widokiem na ocean. 
Jeśli interesuje Was ten apartament na pewno ucieszy Was basen, sauna, kort tenisowy i siłownia dla mieszkańców. Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę. Apartament ten kosztuje 500 tysięcy dolarów. Cena porównywalna do cen nieruchomości luksusowych z innych miast, ale bezpośrednia bliskość plaży i Oceanu Atlantyckiego potrafi przeważyć, prawda?

Innym condo do kupienia w Palm Beach, przy samym oceanie jest nieruchomość w popularnym apartamentowcu przy Ocean Blvd., z widokiem na ocean z każdego pomieszczenia. Nieruchomość na 1116 sq ft powierzchni, ma dwie sypialnie i dwie łazienki. Na właściciela condo czeka dok na łódź, parking i basen. Na dole budynku jest recepcja, posiadłość jest chroniona przez 24 godziny na dobę. Budynek jest z 1970 roku, a apartament kosztuje 299 tysięcy 500 dolarów. Prawda, że wydaje się to małą ceną porównując do cen tych najdroższych rezydencji?

Biura nieruchomości w Palm Beach

Oferty biur nieruchomości na Florydzie, są pełne rezydencji i apartamentów, tańszych i droższych, mega luksusowych lub tylko luksusowych, ale trzeba przyznać, że ceny nieruchomości zmniejszyły się przez kryzys ekonomiczny z 2009 roku. Kryzys pociągnął za sobą mniejszy popyt na nieruchomości, Amerykanie mniej chętnie zaciągają kredyty, aby kupić dobra luksusowe. Nieruchomości na Florydzie coraz chętniej kupują zamożni Europejczycy oraz mieszańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji. Sprawdź pogodę w Palm Beach na Florydzie.

Nieruchomości zakupione mogą być inwestycją na przyszłość, aby móc je sprzedać za kilka lat, pod wynajem lub na własny użytek.
Bez względu na to, w jakim celu chcielibyście nabyć luksusową posiadłość lub apartament na Florydzie, czy zamierzacie zostać tutaj całe życie lub zaledwie kilka dni w roku, zakup nieruchomości na Florydzie może rozpocząć najpiękniejsza przygodę w Waszym życiu.

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
1
Zapraszam do rozmowy na chacie na żywo
Witam serdecznie z Florydy!
Tutaj Anna Zalewska. W czym mogę pomóc?