Palmetto Bay

10 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Palmetto Bay

Dzielnica Palmetto Bay należy do okręgu administracyjnego Miami, oraz do hrabstwa Miami Dade County w Stanach Zjednoczonych. Ilość mieszkańców Palmeto Bay to około 25.000 osób. Do roku 2002 Palmetto Bay nie należało do Miami, a do East Perrina, oraz Cutler.

Blisko 85% populacji Palmetto Bay stanowią biali, 8% afrykańscy amerykanie, pozostały procent to Azjaci i Latynosi. Jest to dobra dzielnica Miami na zakup nieruchomości na Florydzie. Jako ciekawostkę przytaczamy fakt, iż główna siedziba Burger King USA, znajduje się w Palmetto Bay. Dzielnica posiada swoją lokalną gazetę „The Palmetto Bay News”. Czasopismo ukazuje się co dwa tygodnie i dostarcza aktualnych informacji z dzielnicy i okolic Palmetto Bay.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Palmetto Bay i przeprowadzką wraz z rodziną do tej części Miami, poniżej są szkoły znajdujące się tutaj: prywatne: Palmer Trinity School, Westminster Christian School, Perrine Seventh Day Adventist School, oraz Christ Fellowship Academy. Szkoły publiczne w Palmetto Bay to Miami Palmetto High School, oraz Southwood Middle School.

Oferty amerykańskich biur nieruchomości

Katalogi biur nieruchomości w Stanach Zjednoczonych przedstawiają setki ofert z Florydy. Przeglądając te oferty często trafia się na droższe, luksusowe posiadłości w Miami, Hollywood i innych miastach mających plaże przy Oceanie Atlantyckim. Jednak często są to dość drogie nieruchomości, bardzo często ogromne apartamentowce, a co jeśli Waszym marzeniem jest zamieszkać nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, jednak nie chcielibyście mieszkać w kilkudziesięciopiętrowym wieżowcu? Jeśli chcielibyście na zakup nieruchomości przeznaczyć trochę mniej pieniędzy?

Palmetto Bay
Palmetto Bay

Można poszukać na przedmieściach wielkich miast, nad oceanem. Takich miast w katalogach nieruchomości jest więcej niż się może wydawać. Jednym z takich miasteczek jest małe Palmetto Bay na południu Florydy w Stanach Zjednoczonych. Palmetto Bay jest małym miasteczkiem na przedmieściach wielkiego Miami w hrabstwie Miami – Dade County. Jeśli interesuje Was zamieszkanie około 15 mil na południe od Miami, jednocześnie przy samym Oceanie Atlantyckim, to jest to miejsce, które powinniście rozważyć przy przeszukiwaniu katalogów biur nieruchomości i inwestycji na zagranicznych rynkach nieruchomości.

Nieruchomości w Palmetto Bay

Ceny nieruchomości w Palmetto Bay są bardzo różne. Ceny zaczynają się nawet od 50 tysięcy dolarów za apartament lub domek, nieco dalej od oceanu, czasem do remontu. Najdroższe nieruchomości kosztują około 2 milionów dolarów za luksusowe rezydencje o powierzchni często powyżej 5000 sq ft.
Jak więc wybrać spośród takiego wachlarza ofert w Palmetto Bay? Jeśli poszukamy nieruchomości z ceną mniej więcej po środku, na pewno znajdziemy niejedną fajną nieruchomość.

Jedną z nich będzie piękna willa z czterema sypialniami, dwiema łazienkami z prywatnym basenem, oraz jacuzzi. Wyposażona kuchnia ma granitowe blaty i urządzenia ze stali nierdzewnej. Zmotoryzowanym mieszkańcom na pewno przyda się garaż. Jest to bardzo jasny i przestronny dom. Dosłownie cztery domy od Coral Reef Park. Doskonała okazja. Ten dom może być Wasz za 649 tysięcy 900 dolarów.

Szkolnictwo w Palmetto Bay

Jeśli poważnie myślicie o sprowadzeniu się tutaj na stałe, nie tylko na wakacje, być może zainteresuje Was infrastruktura szkolna w tej okolicy? Znajdziecie tutaj publiczne szkoły i przedszkola należące do Miami – Dade County Public Schools. Zaczynając od przedszkola, czeka tutaj na Was Palmetto Bay Preschool. Szkoły typu elementary to między innymi Howard Drive Elementary, Perrine Elementary, czy Coral Reef Elementary School. Pozostałe szkoły to między innymi Southwood Middle School i Miami Palmetto High School. Oprócz szkół publicznych, są tutaj także szkoły prywatne.

Okoliczne parki i bliskość oceanu

Palmetto Bay to także dużo ciekawych atrakcji i miejsc, gdzie możecie spędzić każdą swoją wolną chwilę. Jednym z fajniejszych i często odwiedzanych parków jest wspomniany Coral Reef Park. Jest to ponad 50 akrów terenów zielonych, obejmujących również kanały. Jest to jedno z najczęściej uczęszczanych miejsc do grania w koszykówkę, siatkówkę i baseball. Park ma wiele placów zabaw, ścieżek rowerowych, a co ciekawsze miejsca do obserwacji ptaków i innych zwierząt.

W parku znajdziecie też zaplecze sanitarne, a także zaplecze gastronomiczne. Takich parków w Palmetto Bay jest więcej, między innymi Palmetto Bay Park, Thalatta Park, czy Ludovici Park. Nie możecie też zapominać o bezpośredniej bliskości Oceanu Atlantyckiego.
 Palmetto Bay to miejsce dobre do sprowadzenia się na stałe, ale również do zakupu mieszkania lub domu na wakacje. Jedno oczywiście nie wyklucza drugiego, w końcu na Florydzie lato jest przez cały rok.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?