Pompano Beach

25 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości w Pompano Beach

Domy i apartamenty na Florydzie z Pompano Beach w hrabstwie Broward. Pompano Beach to jedno z najciekawszych miejsc na Florydzie na zakup nieruchomości. Niezwykle popularny hot spot do inwestycji na Florydzie i zakup domu. Co roku dziesiątki tysięcy osób kupuje nieruchomości w Pompano Beach. Powody? Blisko do Fort Lauderdale, stosunkowo niedaleko do Miami i lotnisk w Fort Lauderdale i Miami, skąd można łatwo złapać lot do Europy lub Kanady.

Fantastyczne plaże, fantastyczne domy i apartamenty, dobre sąsiedztwo, dobre szkoły i okazje do robienia biznesu na Florydzie. Promenada w Pompano Beach przeszła niedawno renowację i w tej chwili jest fantastycznym miejscem nie tylko do spacerowania, ale również do uprawiania sportu. W Pompano Beach znajdziesz tysiące ofert tanich nieruchomości na Florydzie, ale w niezwykle dobrej i prestiżowej lokalizacji. Również osoby poszukujące super luksusu na Florydzie znajdą tu domy swoich marzeń.
Zobacz oferty z pobliskiego Boca Raton nieruchomości

Dobra lokalizacja i tanie nieruchomości na Florydzie

Pompano Beach należy do hrabstwa Broward na Florydzie. Leży kilka kilometrów na północ od Fort Lauderdale nad Oceanem Atlantyckim. Pompano Beach liczy blisko 100.000 mieszkańców, ale wspólnie z Miami, Fort Lauderdale i Pampano Beach Metropolitan Area, to ponad 5 mln mieszkańców!

Nieruchomości Pompano Beach Floryda USA
Nieruchomości Pompano Beach Floryda USA. Osiedla i kanały

Pompano Beach uważane jest w Stanach Zjednoczonych za jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do zakupu nieruchomości na Florydzie. Co chwilę w CNN i innych stacjach telewizyjnych, oraz w amerykańskiej prasie mówi się o nieruchomościach w Pompano Beach. Jest to bardzo znana nie tylko wypoczynkowa miejscowość w Stanach Zjednoczonych, dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i zakupem domu na wakacje na Florydzie. Bardzo często pojawiają się artykuły o Pompano Beach w Wall Street Journal, w czasopiśmie Money i innych periodykach związanych z handlem i sprzedażą nieruchomości na Florydzie.

Doskonałe plaże Florydy

Pompano Beach w sumie posiada 5km plaż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Pompano Beach graniczy z innymi dzielnicami i miastami Florydy. I tak od południowego wschodu graniczy z Lauderdale by the Sea, od południa leży Fort Lauderdale, na południowym zachodzie znajduje się North Lauderdale, oraz Margate. Od zachodu znajduje się Coconut Creek, na północ od Pompano Beach leży Deerfield Beach, kolejna popularna lokalizacja na zakup apartamentu na Florydzie. Od północnego wschodu leżą Lighthouse Point, oraz Hillsboro Beach.

Wysoki sezon turystyczny w Pompano Beach trwa od września do marca. Wtedy populacja Pompano Beach rośnie ze 100.000 mieszkańców do 150.000 odwiedzających i wypoczywających. Przez resztę sezonu jest spokojnie i cicho, jednakże golfiści odwiedzają okoliczne pola golfowe, które należą do najlepszych na całej Florydzie.

Plaża, golf, sport i zakupy na Florydzie …

Nazwa Pompano pochodzi od tropikalnej ryby wyławianej w tych wodach. W promieniu 30 minut jazdy samochodem od Pompano Beach znajduje się dziesiątki pól golfowych. W Pompano również znajduje się sławny tor wyścigów konnych. Pompano Beach jest domem dla sławnego teamu baseballu Florida Marlins na stadionie Pro Player Stadium. Dla fanów futbolu amerykańskiego jest drużyna Miami Dolphins.

Możesz wybrać się na najlepszy mecz NFL i zobaczyć gwiazdy futbolu amerykańskiego na żywo! Natomiast jeżeli Twoją pasją są sporty halowe to fani koszykówki NBA i hokeja również się ucieszą. Stadiony Miami Heat, oraz Florida Panthers znajdują się również niedaleko Pompano Beach! Jednym słowem, jeżeli kupisz dom w Pompano Beach na pewno nie będziesz się nudził i spędzał dni tylko na plaży.

Jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości na Florydzie nie myśl tylko o Miami lub Tampa, jako o miejscu na zakup. Pompano Beach posiada fantastyczne plaże, miasto jest piękne, rozrywki jest co nie miara, dla tych co kochają sport i dla tych co już tylko uwielbiają golfa i chcą mieć święty spokój po kupnie nieruchomości na Florydzie i po prostu odpocząć tutaj i poczytać dobrą książkę.

W wyborze najlepszych nieruchomości pomoże Ci nasza agencja sprzedaży domów i mieszkań na Florydzie. Nie wszystkie oferty sprzedaży nieruchomości w Pompano Beach są umieszczone na naszej stronie. Mamy setki ofert, które są dostępne, a po prostu są nie umieszczone na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do naszego biura nieruchomości na Florydzie.

Compare listings

Porównać