Riviera Beach

16 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Riviera Beach

Polska agencja nieruchomości na Florydzie Floryda.eu aktualne oferty. Apartamenty, domy i wille na sprzedaż w lokalizacji Riviera Beach na Florydzie. To miejscowość położona kilka kilometrów na północ od West Palm Beach, chyba najbardziej znanej lokalizacji na wschodnim wybrzeżu Florydy, zaraz po Miami. Przejrzyj oferty z naszej agencji nieruchomości z Riviera Beach na Florydzie.

Jednym z ciekawszych pod względem kulturowym i turystycznym hrabstw w południowej Florydzie jest Palm Beach County. Będąc tutaj można wybrać się do dużych, znanych miast, lub wybrać jakieś mniejsze, nie całkiem na uboczu, jednak mniej zatłoczone a wciąż z urokiem nadmorskiego kurortu. Takim miejscem może być miasteczko Riviera Beach w Palm Beach County. Miasteczko położone jest całkiem niedaleko na północ od słynnego West Palm Beach i liczy niewiele ponad 30 tysięcy mieszkańców, jednak wciąż się rozrasta.

Ładne plaże

Rozwój następuje głównie ze względu na atrakcyjność, bliskość jednej z najbardziej znakomitych plaż na południu Florydy, a także fakt, że jest ono jednym z bardziej popularnych miejsc do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno stałej, jak i okazjonalnej. Riviera Beach to różnorodna społeczność zarówno młodych ludzi, jak i emerytów, którzy sprowadzili się tu niemal z każdego miejsca na ziemi.

Być może też chcesz dołączyć do grona osób, które miały okazję osiedlić się w Riviera Beach na Florydzie? Temperatury w tej części Florydy zdecydowanie sprzyjają decyzjom o przyjechaniu tu na stałe, w końcu 15 stopni Celsjusza zimą, to prawie jak wczesna wiosna, a takie temperatury mogą Was czekać tutaj w styczniu. Latem temperatury nie wzrastają powyżej 35 stopni Celsjusza, ale nie jest to uciążliwe, ponieważ często utrzymują się poniżej 30 stopni Celsjusza. Zobacz najładniejsze plaże Florydy.

Riviera Beach określa się jako Gateway to the Caribbean, czyli bramą do Karaibów, lub riwierą Ameryki. Nic dziwnego, jest to miejsce wspaniałe jako cel wakacyjnej podróży, zarówno dla tych, którzy lubią wypocząć patrząc się na horyzont siedząc na piaszczystej plaży, jak i tych, którzy chcieliby zasmakować szaleństwa i ciekawych przeżyć na luksusowej Florydzie. Położenie Riviera Beach sprawia, że mieszkańcy, oraz turyści łatwo korzystają ze wszystkich jego atrakcji, sklepów, restauracji, rejsów wycieczkowych i innych. Riviera Beach to nie tylko miasteczko na stałym lądzie, ale także część wysepki barierowej, co sprawia, że jest to niezwykle ciekawe miejsce, z bezpośrednim dostępem do Oceanu Atlantyckiego.

Rejsy na Bahamy i Karaiby

Jeśli jesteśmy już przy aktywnym spędzaniu czasu, to na pewno zainteresują Was rejsy na Bahamy, piękne plaże Riviera Beach, czy oferta kilkunastu parków i ośrodków rekreacyjnych. Riviera Beach to także port dla Palm Beach, a także stacja straży przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych. Turyści i mieszkańcy mogą korzystać z Riviera Beach Marina, aby dokować swoje jachty, wypływać w rejsy zorganizowane lub prywatne, albo po prostu poczuć bliskość oceanu i morskiej przygody.

Zjeść w knajpce przy porcie, pooglądać jachty i łodzie i być może zaplanować jakiś rejs. Riviera Beach to także dobre miejsce docelowe dla płetwonurków, którzy na co dzień mogą korzystać z dobrodziejstw miasta i jednocześnie być o krok od raf koralowych i pięknych podwodnych widoków.

Riviera Beach
Riviera Beach

Całe hrabstwo Palm Beach County to także coroczne wydarzenia, które przyciągają nie tylko mieszkańców i turystów, ale także mieszkańców sąsiednich hrabstw, w których przecież też niczego nie brakuje. Jeśli jesteście przyjezdni, to bez względu na to, jaki cel przyświeca Waszej wizycie w Riviera Beach, West Palm Beach, Boynton Beach czy innym mieście, czy są to pasje kulturalne, sportowe, kulinarne czy każde inne.

Palm Beach County ma do zaoferowania dziesiątki wydarzeń, które mogłyby wypełnić Wasz kalendarz od pierwszej do ostatniej wolnej kartki, jeśli tylko mielibyście na to ochotę. Jak wiadomo, turyści nie zawsze mogą sobie na to pozwolić, za to mieszkańcy jak najbardziej. Po połączeniu wydarzeń okolicznych miast, West Palm Beach, Boca Raton, Boynton Beach czy właśnie Riviera Beach, lista wydarzeń może wydawać się większa niż pozostałe wydarzenia na Florydzie, co oczywiście nie musi być prawdą, jednak jest zachęcające i gwarantuje, że nie będziecie się tutaj nudzić.

Sport i inne atrakcje w Riviera Beach

Najbardziej popularne okoliczne wydarzenia to między innymi międzynarodowe zmagania zawodników w polo – Palm Beach International Polo Season, który odbywa się od stycznia do kwietnia. W podobnym okresie bo od stycznia do marca, możecie wziąć udział w festiwalu FTI Winter Equestrian Festival – festiwalu tworzonym przez graczy w polo dla graczy w polo. W styczniu odbywa się też FOTOfusion, dla amatorów fotografii i cyfrowej prezentacji dzieł różnego kalibru. Interesuje Was dreszczyk emocji, możecie pokibicować w World Series of Poker, które odbywa się w lutym.

W tym samym miesiącu w Boynton Beach może zainteresować Was to co będzie działo się w Arthur R. Marshall Loxahatchee National Wildlife Refuge – Everglades Day Festival, festiwal dla wszystkich, niezależnie od wieku.
Podczas tej darmowej imprezy, możecie dowiedzieć się wszystkiego czego tylko chcieliście o rezerwacie przyrody Everglades, o faunie i florze, archeologii, historii i wielu innych ciekawych zagadnieniach, krótko mówiąc nauka przez zabawę.

W lutym w Lake Worth warto obejrzeć też Lake Worth Street Painting Festival, kojarzycie te uliczne obrazki, kiedy chodnik staje się labiryntem otoczonym lawą lub z ulicy wyskakuje prawie trójwymiarowe zwierze? Takie obrazki obiegające często Internet to właśnie zdjęcia z tego festiwalu. Wiecie więc czego się spodziewać. Kalendarz jeszcze długi, a my dopiero jesteśmy w lutym? W ciągu roku zostanie zorganizowanych tu jeszcze dziesiątki bardzo ciekawych wydarzeń, których nie sposób szybko opisać. Nawet jeśli chcielibyście się skupić jedynie na wydarzeniach w Riviera Beach, też trochę tego będzie, między innymi Riviera Youth Idol, Community Service Day, Senior Citizen Luncheon, Gala Parade i wiele innych.

Wysokiej jakości edukacja

Często jednak sama chęć sprowadzenia się i dobra infrastruktura turystyczna z ciekawymi wydarzeniami to mało, aby sprowadzić się tutaj cała rodziną. Tak więc jeśli myślicie o edukacji najmłodszych, w Riviera Beach czekają na Was również szkoły, zarówno te podstawowe, jak i ponadpodstawowe, między innymi Washington Elementary School, Lincoln Elementary School, West Riviera Elementary School, John G Kennedy Middle School, Suncoast High School i inne.

Przeglądając oferty nieruchomości oraz czytając na naszej stronie aktualności z Florydy oraz z Riviera Beach możecie natknąć się na wiele ciekawych, droższych i tańszych ofert. Nie wiadomo od czego zacząć? Małe domki do remontu, w głębi lądu, mogą trafić się Wam już nawet za 90 tysięcy dolarów. Jeśli jesteście przygotowani na dużo większy wydatek i chcielibyście zaszaleć, jednocześnie poczuć luksus, zainteresuje Was bardzo eleganckie i luksusowe condo, czyli apartament z sześcioma sypialniami, który może być Wasz za niecałe 10 milionów dolarów, tańsze apartamenty znajdziecie już za połowę tej ceny.

Oferty nieruchomości

Jeśli jednak interesują Was perełki mimo wszystko tańsze, jednocześnie w dobrym standardzie, to na pewno znajdziecie tu nie jedną taką ofertę. Jedną z takich ofert może być duży dom z trzema sypialniami i trzema łazienkami, w bardzo dobrej lokalizacji, bo wciąż na tyle blisko od wybrzeża, żeby móc przejść się na piechotę, a zarazem na tyle dalej, by nie kosztował on kroci. Taką nieruchomość na 1750 sq ft powierzchni, z garażem i basenem możecie kupić już za 100 tysięcy dolarów.

W tej willi tkwi bardzo dobry potencjał chociażby na wynajem. Docelowo nieruchomości na Florydzie bardzo często są kupowane jako inwestycja na przyszłość lub na wynajem. Bliskość sklepów i plaży od tej nieruchomości to duży plus. Mieszkanie nie jest umeblowane, więc można puścić wodze fantazji przy urządzaniu nowego apartamentu na Florydzie. Przyszłego właściciela ucieszy na pewno klimatyzacja. Bez względu na ofertę którą wybierzecie, w Riviera Beach na pewno nie będziecie się nudzić, a pogoda, która jest tu piękna przez prawie cały rok, zachęca do tego aby osiąść tu na stałe lub chociaż przyjeżdżać na kilka miesięcy w roku.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?